Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: 13.01.13. - XXI finał WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 17 sty 2013 - 17:06:19

A to przepraszam, nie wiedziałam że jest stronka konstancińskiej WOŚP, podaj linka tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 13.01.13. - XXI finał WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.t-mobile.pl)
Data: 17 sty 2013 - 17:39:49

proszę bardzo
[wosp-konstancin.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 13.01.13. - XXI finał WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 17 sty 2013 - 18:12:25

SZkoda, że nie podalismy wczesniej tego namiaru, bo pytali mnie sąsiedzi gdzie się można zgłosić do pomocy. Pisałam nawet do Sz. Ziemskiego na PW, ale nie odpisał, może już niezajmuje się WOŚP

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 13.01.13. - XXI finał WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 17 sty 2013 - 21:18:33


mania
SZkoda, że nie podalismy wczesniej tego namiaru, bo pytali mnie sąsiedzi gdzie się można zgłosić do pomocy. Pisałam nawet do Sz. Ziemskiego na PW, ale nie odpisał, może już niezajmuje się WOŚP

Szymon, jak w poprzednich latach, tak również w tym roku był szefem konstancińskiego sztabu WOŚP.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 13.01.13. - XXI finał WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
Wysłane przez: trenertrener (---.183.253.233.dsl.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 18 sty 2013 - 11:17:48

Ja chciałbym wrócić do kosztów. Czy wszystko to, oprócz wydatków GOSIR, co stoi w plakacie kosztowało 15 000?
I ile wyniosły wydatki GOSIRu?





Fundacja Budzenie Pasji

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 13.01.13. - XXI finał WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
Wysłane przez: TRAPERTRAPER (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 sty 2013 - 19:50:48

Filmowa relacja z "dwójki"

WOŚP w "dwójce"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 13.01.13. - XXI finał WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
Wysłane przez: jacekkkjacekkk (---.dynamic.mm.pl)
Data: 18 sty 2013 - 20:08:43

Super film, super młodzież, super szkoła i opiekunowie smileys with beer

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 13.01.13. - XXI finał WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 sty 2013 - 14:31:11

Z tego co wiem w dyskotece w 2 brały udział okoliczne szkoły. Niektóre z nich zrezygnowały z własnych dyskotek, zeby wspomóc tę jedną, aby zjednoczyć się i razem wspomóc potrzebujących.

Życzenia należą się wszystkim uczniom, którzy tam byli.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-20 14:32 przez AK.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 13.01.13. - XXI finał WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
Wysłane przez: TRAPERTRAPER (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 sty 2013 - 16:54:57

Oczywiście, że podziękowania należą się wszystkim.
Tak też napisałem wyżej.
Również na stronie "dwójki" jest o tym mowa.
Dyskoteki międzyszkolne, pomału stają się tradycją w naszej gminie.
Organizatorami wspólnych dyskotek były już "jedynka", "dwójka" oraz "trójka".
Kolejna odbędzie się 12 lutego br. w "trójce" przy ulicy Bielawskiej.
Dyskoteka walentynkowa w ostatni dzień karnawału.
Miłe słowa Jacka, moim zdaniem, dotyczą Wszystkich, którzy do tego sukcesu się przyczynili.

Zgadzam się również, że czasami w różnego rodzaju relacjach, nie tylko z WOŚP-u, brakuje doprecyzowania.

Na stronie "dwójki" w podsumowaniu WOŚP-u, znalazła się następująca informacja.

"
Szkolny Sztab XXI Finału WOŚP

Szkolny Sztab XXI Finału WOŚP w Zespole Szkół nr 2 w Konstancinie-Jeziornie zebrał:
7004, 32 zł.

Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy już po raz dwudziesty pierwszy kwestuje na rzecz chorych i potrzebujących. W tym roku pieniądze zebrane dzięki ogólnopolskiej zbiórce zostaną przeznaczone na ratowanie życia dzieci i pomoc w leczeniu osób starszych. Tak samo jak w latach ubiegłych również w tym roku uczniowie wraz z rodzicami i nauczyciele z Zespołu Szkół nr 2 w Konstancinie-Jeziornie włączyli się w tę piękną akcję.

W piątkowy poranek uczniowie naszej szkoły ? wolontariusze WOŚP na spotkaniu z koordynatorami akcji pobrali puszki i identyfikatory. I tak zaczęło się wielkie granie. Przez cały dzień mogliśmy spotkać koleżanki i kolegów z puszkami i serduszkami. Kwestowali bardzo długo po to, aby zebrać jak największą sumę a tym samym pomóc wielu ludziom. Datki wrzucali wszyscy: uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi a także rodzice przywożący i odbierający dzieci ze szkoły. Podczas przerw mogliśmy słuchać muzyki . Tego dnia w szkole panowała niecodzienna atmosfera. Koniec zajęć lekcyjnych nie oznaczał zakończenia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zespole Szkół nr 2. O godzinie osiemnastej w naszej szkole odbyła się międzyszkolna dyskoteka z udziałem uczniów wszystkich szkół w naszej gminie. Świetnej zabawie przyświecał jeden cel - zebranie jak największej kwoty pieniędzy na potrzeby chorych dzieci i osób w podeszłym wieku. Każdy przybywający na dyskotekę zobowiązany był wrzucić do puszek 5 złotych. Duża liczba gości w szczególności z Zespołów Szkół nr 1 i Zespołu Szkół nr 3 sprawiła, ze udało się zebrać pokaźną sumkę. Dziękujemy również uczniom z pozostałych konstancińskich gimnazjów, którzy uczestniczyli w naszej wspólnej imprezie.

Również w niedzielę (dzień finału XXI Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy) wolontariusze z naszej szkoły zbierali datki do puszek. Przemierzyli nie tylko całą gminę ale i ulice Warszawy. Wieczorem w Parku Zdrojowym podziwialiśmy ?Światełko do Nieba? ? niesamowity pokaz fajerwerków. Finał WOŚP zarówno w naszej szkole jak i w gminie możemy już teraz zaliczyć do bardzo udanych i z niecierpliwością czekamy na aktywne uczestnictwo w przyszłorocznym.

Kamil Syskowski ? uczeń ZS2
(przewodniczący Młodzieżowej Rady Miejskiej)

Info. ze strony gminnej (www.konstancinjeziorna.pl)

"Razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, podobnie jak w latach ubiegłych, grał m.in. Zespół Szkół nr 2. Oprócz tradycyjnej kwesty do puszek, szkolny sztab w piątek (11 stycznia) zorganizował dyskotekę, na którą zaproszono uczniów wszystkich szkół naszej gminy. Zabawie przyświecał jeden cel - zebranie jak najwięcej pieniędzy dla chorych dzieci i osób w podeszłym wieku. Udało się. Konto WOŚP zasiliła kwota 7.004,32 zł. "

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.