MieszkaÅ„cy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkaÅ„ców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wÄ…tku: <---->
Akcja: ForaWÄ…tkiNowy wÄ…tekSzukajZalogujPodglÄ…d do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Osiedle Konstancja - Historia jak z z filmu kryminalnego
Wysłane przez: HammerHammer (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 18 pa¼ 2011 - 08:01:11

Ciekawy artykuł o pewnej oszustce mieszkającej w Konstancinie, która nabrała nie tylko biznesmenów.

[Anna ucieka z Konstancina]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Osiedle Konstancja - Historia jak z z filmu kryminalnego
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.centertel.pl)
Data: 18 pa¼ 2011 - 08:43:04

W jednym salonie samochodowym w Warszawie pewna Pani kupowała za pieniądze znajomych samochody marki Daewoo Tacuma. Przelewy podrabiała na ksero. Jej znajomi byli tak omotani, że nie pytali czy mogą w salonie kupić takie autko sami od ręki. Pani się rozmyła. Pieniążki też.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Osiedle Konstancja - Historia jak z z filmu kryminalnego
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 18 pa¼ 2011 - 18:49:28

ponieważ mieszkam na tym osiedlu, przeczytałem z zainteresowaniem. nie kojarzę tej oszustki, ale absolutnie niesamowita musiała być jej charyzma, że namawiała ludzi, żeby brali kredyty dla niej. jeszcze rozumiem pożyczyć komuś pieniądze "na gębę", ale pożyczyć komuś pieniądze pochodzące z kredytu????

niezły odjazd, ale pokazuje też pewną prowincjonalność polskiej "wyższej klasy średniej", którą można omamić dość tanim blichtrem, co nie znaczy że nie współczuję osobom oszukanym przez tę kobietę...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Osiedle Konstancja - Historia jak z z filmu kryminalnego
Wysłane przez: HammerHammer (---.play-internet.pl)
Data: 18 pa¼ 2011 - 18:51:44

i to jakie kwoty tam padają. Kierowcę prosi o 100 tys., a koleżankę o 1,2 mln zł!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Osiedle Konstancja - Historia jak z z filmu kryminalnego
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 18 pa¼ 2011 - 19:59:50

pani anna jest mistrzynią ,ale najbardziej zadziwiajace jest to co się liczy dla tz. elit : mawiano : skóra ,fura i komóra " , a tu darmowe rałty , darmowe robienie manicure i fryziure, to jest dopiero dla nich prawdziwe życie.jeżeli to jest prawda - nie żal mi tych ,których oszukała pani anna .król okazał się nagi i nie mam tu na myśli pani anny .pieniadze to nie wszystko.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Osiedle Konstancja - Historia jak z z filmu kryminalnego
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 18 pa¼ 2011 - 21:29:43

Osiedle Konstancja to na razie znajduje siÄ™ w Bielawie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Osiedle Konstancja - Historia jak z z filmu kryminalnego
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.knc.pl)
Data: 18 pa¼ 2011 - 22:50:01


Bogusław Komosa
Osiedle Konstancja to na razie znajduje siÄ™ w Bielawie.

O czym znaczna część jego mieszkańców nie ma zielonego pojęcia, jak miałem okazję się przekonać zbierając podpisy poparcia na listach wyborczych (podpisy nieważne z powodu wpisanego mylnie adresu "Konstancin"). Ostatnio na moją sugestię, że Szkoła Amerykańska znajduje się w Bielawie, pewna osoba z grona zarządu tej szkoły wyraźnie czuła się urażona.

Nazwa Konstancin nadal robi wrażenie - szkoda, że coraz mniejsze i mniej powszechne. Chyba czas zastąpić mit rzeczywistością smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Osiedle Konstancja - Historia jak z z filmu kryminalnego
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 18 pa¼ 2011 - 23:42:21

mity mają to do siebie, że żyją wiecznie ;)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Osiedle Konstancja - Historia jak z z filmu kryminalnego
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 19 pa¼ 2011 - 22:04:51

Jeśli mieszkańcy GTC Konstancja mieliby więcej inwencji złożyliby wniosek poparty podpisami o zmianę granic miasta Konstancin-Jeziorna.Nikt ich na siłę w Bielawie nie trzyma.Są odpowiednie procedury.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Osiedle Konstancja - Historia jak z z filmu kryminalnego
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.centertel.pl)
Data: 20 pa¼ 2011 - 08:03:45

Jasne na Madagaskar z nimi sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Osiedle Konstancja - Historia jak z z filmu kryminalnego
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (213.76.146.---)
Data: 20 pa¼ 2011 - 08:42:46


babet
nie żal mi tych ,których oszukała pani anna

Nie wiem dlaczego Ci nie żal - ci ludzie okazali się naiwni, może oszomieni blichtrem i aurą sukcesu jaką roztaczała ta osoba, tym bardziej że wśród osób oszukanych są naprawdę osoby niezbyt zamożne. Trudno to uznać za ich winę, że zaufali oszustce.

Trzeba być totalnie zapiekłym żeby walnąć taki komentarz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Osiedle Konstancja - Historia jak z z filmu kryminalnego
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (213.76.146.---)
Data: 20 pa¼ 2011 - 08:45:59


Bogusław Komosa
Osiedle Konstancja to na razie znajduje siÄ™ w Bielawie.

Jako mieszkaniec tegoż osiedla świetnie zdaję sobie z tego sprawętongue sticking out smiley Byc może jest jakaś grupa mieszkańców albo uczniów Szkoły Amerykańskiej, którzy koniecznie muszą podpiąć się pod Konstancin, ale nazwa "Bielawa" po prostu nie pasowałaby do reportażu w GW...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Osiedle Konstancja - Historia jak z z filmu kryminalnego
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.146.138.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 20 pa¼ 2011 - 10:16:54


leki do babet
Nie wiem dlaczego Ci nie żal


nie zal bo ci ludzie czegoś się w życiu dorobili. Maja domy i to działa na niektórych jak plachta na byka.
Lepiej gniedzic siÄ™ W klitkach danym przez gminÄ™

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Osiedle Konstancja - Historia jak z z filmu kryminalnego
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 pa¼ 2011 - 15:55:23


alicja

leki do babet
Nie wiem dlaczego Ci nie żal


nie zal bo ci ludzie czegoś się w życiu dorobili. Maja domy i to działa na niektórych jak plachta na byka.
Lepiej gniedzic siÄ™ W klitkach danym przez gminÄ™

Niesamowity komentarz - powalajÄ…ca diagnoza. GratulujÄ™

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Osiedle Konstancja - Historia jak z z filmu kryminalnego
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (213.76.146.---)
Data: 20 pa¼ 2011 - 17:21:14


alicja

leki do babet
Nie wiem dlaczego Ci nie żal


nie zal bo ci ludzie czegoś się w życiu dorobili. Maja domy i to działa na niektórych jak plachta na byka.
Lepiej gniedzic siÄ™ W klitkach danym przez gminÄ™

Ja napisałem, że nie wiem i nie chcę spekulować, a tym bardziej pić do czyjegoś statusu materialnego. Uważam po prostu, że komentarz babet pokazujący demonstracyjną niechęć a nawet pogardę i poczucie moralnej wyższości wobec ludzi, którzy padli ofiarą oszustwa, był paskudny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Osiedle Konstancja - Historia jak z z filmu kryminalnego
Wysłane przez: olaola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 20 pa¼ 2011 - 18:06:03

smakowita historia "światowa" z charakterystyczną lokalną puentą taty pani Anny:



Panie, gadać to każdy może, cuda może gadać, w życiu niemożliwe, żeby kogo moja córka oszukała, Czesław unosi się z oburzenia przy kutym z żelaza płocie, bo bramy mi nie otwiera. Pytam o wyroki, o kontakt z córką, ale Czesław S. krzyczy tylko, że córka w szpitalu, że oni są rodziną uczciwą i religijną. I znika w domu.

wszystko to pomówienia i niecne knowania

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Osiedle Konstancja - Historia jak z z filmu kryminalnego
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 21 pa¼ 2011 - 17:27:30

zadziwia mnie czasami obiektywność z jaką niektórzy oceniaja innych np. iż komuś może nie być żal ludzi młodych,wykształconych ,w miarę dobrze sytuowanych, których ocena bliznich sprowadza się jedynie do grubości portfela /czy tak bardzo zafascynowała by p.Anna mieszkańców osiedla gdyby nie jej sponsoring?/. To że komuś nie żal takich ludzi ocenia się jako :
"demonstracyjną niechęć a nawet pogardę i poczucie moralnej wyższości " , nie przeszkadza takej osobie jednak to jeśli ktoś ocenia ludzi w ten sposób : " nie żal bo ci ludzie czegoś się dorobili.Mają domy i to działa na niektórych jak płachta na byka. Lepiej gniezcić się w klitkach danych przez gminę" - nawiasem mówiąc autor tej wypowiedzi pokazał prawdziwą swoją mentalność , mentalność snoba .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Osiedle Konstancja - Historia jak z z filmu kryminalnego
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (213.76.146.---)
Data: 21 pa¼ 2011 - 17:55:02

No to chyba pozostajemy przy swoich zdaniach - jak widać, każdy (co najmniej trójka) przy swoim....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Osiedle Konstancja - Historia jak z z filmu kryminalnego
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 21 pa¼ 2011 - 20:39:14


babet
zadziwia mnie czasami obiektywność z jaką niektórzy oceniaja innych

Oj tak. Ja odniosłem podobne wrażenie po stwierdzeniu:


babet
darmowe rałty , darmowe robienie manicure i fryziure, to jest dopiero dla nich prawdziwe życie.jeżeli to jest prawda - nie żal mi tych ,których oszukała pani anna

Skoro liczy się dla nich kasa, to ich nie żal?



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Osiedle Konstancja - Historia jak z z filmu kryminalnego
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 21 pa¼ 2011 - 21:10:29

oj tak nie żal ,żal mi staruszki oszukanej na tz "wnuczka" , żal mi dziecka ,krzywdzonego przez dorosłych , żal mi nawet bezdomnego ,chorego na alkoholizm i bezdomnego psa i kota , ale nie żal mi młodych ludzi ,którzy dali sie nabrać komuś takiemu jak p.Anna ,którzy uważają się za "sól naszej ziemi"



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-22 07:13 przez babet.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2


Akcja: ForaWÄ…tkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.