Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Piast w Jeziornie i inne markeciki
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.mazowieckiesieci.pl)
Data: 11 lip 2013 - 18:50:54

Tego nie wiem - nie jadam na mieście smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Piast w Jeziornie i inne markeciki
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 11 lip 2013 - 19:19:54

Na szczęście w geodezji nie podają jedzenia i nie stoi i nie śmierdzi w widocznym miejscu na wjeździe do naszej mieściły

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Piast w Jeziornie i inne markeciki
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 12 lip 2013 - 11:56:40

tak apropopo, czy wiecie co sie stało z Grubą Rybą? Przestała działać, czy się gdzieś przeniosła?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Piast w Jeziornie i inne markeciki
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 12 lip 2013 - 12:04:12


Zelazna Lejdi
tak apropopo, czy wiecie co sie stało z Grubą Rybą? Przestała działać, czy się gdzieś przeniosła?

Jest w trakcie przenosin do lokalu po No Name (d. Różana). Właśnie trwa remont. Jest plakat "Gruba Ryba - Otwarcie wkrótce"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Piast w Jeziornie i inne markeciki
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 12 lip 2013 - 12:45:55

A w lokalu po Grubej Rybie ponoć bar chiński z Warszawskiej za to.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Piast w Jeziornie i inne markeciki
Wysłane przez: HammerHammer (---.opera-mini.net)
Data: 12 lip 2013 - 13:03:49

a po Chinczyku No name? smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: W Aurze otworzył się Top Market
Wysłane przez: Danuta ŚlązakDanuta Ślązak (---.adsl.inetia.pl)
Data: 25 lip 2013 - 08:00:50


Hammer
ja tam sobie ten kebab chwale. smiling smiley


A na tym sklepie po Piascie sie mocno zawiodlem. Slabo wykorzystane miejsce w sklepie. I jak sie okazalo 24 h dziala tylko dzial z alkoholem. A do tej pory od godziny 6 w Piascie zatrzymywalo sie sporo osob po sniadanie.

Może powierzchnia nie jest na maxa wykorzystana, ale asortyment jest dobierany pod klienta.
Szynka "Połeć polska" doskonała - cena 33,00 zł kg, dużo lepsza od tej w Almie po 50,00.
Pierogi różnego rodzaju gotowane na miejscu, także na zamówienie. Nie sztuka w ilości, ale w jakości.smiling smiley
Skąd masz takie informacje o godzinach pracy poszczególnych działów

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: W Aurze otworzył się Top Market
Wysłane przez: HammerHammer (---.opera-mini.net)
Data: 25 lip 2013 - 08:33:49

z autopsji jak chcialem bulki rano kupic.

Moze juz to zmienili.

A co do szynki z Almy, to kiedys kupilem jakas z Krakowskiego Kredensu (a to marka Almy) wlasnie za jakies horendalne 50 zlotych. Dla psa to moze ona sie nadawala.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-25 08:35 przez Hammer.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Piast w Jeziornie i inne markeciki
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 25 lip 2013 - 10:02:44

właśnie słyszałam, że wedliny w Almie są kiepskie, i podobno w Bomi też, ale za to polecam szynkę z siatki z Łukowa, bez konserwantów i smaczniutka, a jeśli chodzi o Chińczyka z Warszawskiej, to który sie przenosi? ten koło Kyśki czy ten koło LucasBanku i Apteki? Nie żebym chadzała, ale jakby daj Boże padło na tego koło banku, to przynajmniej by nie śmierdziało na pół ulicy...to znaczy by śmierdziało, ale nie koło mnie i ja bym tego nie czuła ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-25 10:03 przez Zelazna Lejdi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Piast w Jeziornie i inne markeciki
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (---.play-internet.pl)
Data: 25 lip 2013 - 11:26:48


Zelazna Lejdi
właśnie słyszałam, że wedliny w Almie są kiepskie, i podobno w Bomi też,

Uważam, że w Bomi dział serowo-wędlinowy jest udany. O ile nie najciekawszy w całej naszej okolicy. Stosunek jakości do ceny prawidłowy. Sery mają ok, często są promocje na moje ulubione OSM Ryki. Korzystam odkąd otworzyli i póki co na nic się nie naciąłem. Warto samemu skorzystać, sprawdzić. Co ważne, ludzie tam kupują więc jest odpowiednia rotacja towaru, który nie leżakuje. Co do Bomi to podoba mi się to, że de facto prowadzi to i zarządza prywatna osoba więc nie ma odgórnego przykazu jakie produkty są w sklepie a jakie nie. Dlatego wybór produktów jest na bardzo fajnym poziomie. Nie jest to sieciówka, została tylko nazwa.
Przed otwarciem Bomi korzystałem z API gdzie też było dobrze, jak jest teraz nie wiem. Odnośnie Almy to nie mam większego doświadczenia. Jeżeli chodzi o wysokie ceny to delikatesy Blikle mają ciekawą politykę. Podają ceny za 100g, na początku jak spojrzałem na 33zł to stwierdziłem, że nie jest kosmicznie drogo ale potem dojrzałem, że to nie za 1kg.
Opieranie się na opiniach "podobno" ma w naszej rzeczywistości słabe podstawy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-25 11:30 przez Mixiorek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Piast w Jeziornie i inne markeciki
Wysłane przez: HammerHammer (195.116.92.---)
Data: 25 lip 2013 - 13:07:58

API po przeprowadzce jakościowo moim zdaniem się mocno poprawił, zwłaszcza co do wędlin.

W Bomi bywa różnie z wędlinami. Dzisiaj już nie bardzo się nadawały.

A Chińczyk się przenosi, ale ten obok Faktorii (sklep spożywczy) i obok "Pod kasztanami".

Opcje: OdpowiedzCytuj
Carrefour-ek i in.
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 25 lip 2013 - 14:12:35

w Skolimowie sprzedaje sery korycińskie - spory wybór. Dobrze ze powstał wreszcie porządny sklep, bo dotąd w naszej dzielnicy było jak w Polsce C. Jest czysto i nie zajeżdża jak w innych sklepach. Jest też w tym samym budynku dośc dobrze zaopatrzona drogeria. Dobre wędliny są w budce przy aptece. Ceny w obu sklepach spozywczych przyzwoite.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.