Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 26 cze 2013 - 23:01:26

Serdecznie poproszę wszystkich o spokój. Jest impreza, która ma ważny cel. Pozwólmy, żeby to się liczyło, a nie osobiste animozje.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.range86-155.btcentralplus.com)
Data: 26 cze 2013 - 23:06:55

Przeciez ja caly czas o tym mowie. Przestancie krytykowac akcje charytatywna i mowic tylko o lokalnej policyce. Jak ktos jest zly ze nie wystapi to moze pomoc w inny sposob. Liczy sie tylko zeby komus pomoc. To wszystko.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.158.217.127.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 26 cze 2013 - 23:46:42

Znowu chyba czytam jakies głosy pojedyncze a nie cały dialog...
Mi sie wydaje, ze lokalesi powinni mieć możliwość wystąpienia w tym wydarzeniu nawet jesli mieliby byc suportem dla Edzi....
Chcieć to móc...
Niezależnie jednak od wszystkiego...ZDROWIA lda pokrzywdzonej okrutnym losem dziewczyny!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 27 cze 2013 - 08:59:24





Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Babeczki dla Beaty
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.range86-155.btcentralplus.com)
Data: 27 cze 2013 - 09:47:55

To z dzisiejszego Facebooka: Jesat tyle mozliwosci uczestnictwa w tej akcji! Mysle ze jesli ktorys z Panow chcialby cos upiec to na pewno Was przyjma smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Piknik w Konstancinie na rzecz Beaty Jałochy added a photo from June 26, 2013 to their timeline.

Uruchamiamy akcję "Babeczki dla Beaty" pod kierownictwem Pani Karoliny Kowalskiej, której babeczki są na zdjęciu. Na pikniku zorganizujemy stoisko z babeczkami domowego wypieku - mamy nadzieję, że takie słodkie babeczki będą motywowały do szczodrych datków do puszki. Wszystkie Babeczki, które mogą upiec babeczki na niedzielę, proszone są o kontakt z Panią Karoliną karola.18@interia.pl
Piknik będący inicjatywą mieszkańców Konstancina integruje coraz więcej osób wokół celu jakim jest zebranie funduszy na leczenie Beaty Jałochy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: darudaru (---.ip.netia.com.pl)
Data: 27 cze 2013 - 13:41:34

Można wesprzeć też na sportowosmiling smileythumbs upsmiling bouncing smiley

Amatorska liga piłki nożnej w K-J, Orlik w Mirkowie

[liga-futbolu.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 27 cze 2013 - 16:21:08

Dobry pomysł z tymi babeczkami i mysle że warto aby te babeczki były w Parku dostępne nie tylko 30.czerwca. Może udałoby sie uruchomić stoisko przez cały okres najazdu miłych gości do Kcina. Ludzie chętnie by sie posilili ciasteczkami, a kasa wpadłaby do puszki. P. Beacie pieniądze będą potrzebne dopóki "NIE POSTAWIMY JEJ NA NOGI", a to pewnie trochę potrwa.

Myślcie jak to zorganizować, żeby nie przyczepił się Sanepid lub inna instytucja.

Kupiłam już składniki do babeczek - mysle że będą bezpieczne jak zrobię nie z kremem a z kajmakiem. Na krem może byc za ciepło, poleżą trochę i moga rozbolec brzuszki. I będzie draka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: lilkalilka (---.adsl.inetia.pl)
Data: 28 cze 2013 - 16:17:43

Rzadko zdarza mi się zaglądać na Forum , tym razem chciałam zanim ukaże się plakat dowiedzieć się o osobę prowadzącą niedzielny koncert , bo do tej pory zresztą nigdzie oprócz Forum nie ma informacji.Dzięki za to panu Tomaszowi Nowickiemu
.Zauważyłam nowego dyskutanta- "greenlight"( jakiś nowo- narodzony na jemu tylko wiadomą okoliczność).
Ja rozumiem, że panu lub pani moderator nie wolno eliminować z dyskusji nawet kontrowersyjnego dyskutanta,chyba,że rzuca inwektywami lub kogoś obraża. Bo to Forum - to nasz sposób na zabranie głosu ,nawet jeśli nie zgadzają się Państwo z nim.
Ale tym razem bardzo ,Was-Państwo Moderatorzy proszę o zareagowanie na chamskie zaczepki i chamskie wycieczki ,żeby było śmieszniej nie wiadomo do kogo i czego skierowane, bo oprócz tego, że wyrwane zupełnie z kontekstu to jeszcze pisane - no , może nie językiem (delikatnie mówiąc )ulicy, ale tak, jakby "dyskutant" naśladował znanego nam sejmowego furiata albo działał w "stanie wskazującym na....." - i to chyba będzie najbliższe stanu faktycznego.
Alkohol jest też dla ludzi , ale dla tego pana ( a może pani ?) - chyba jednak nie.
Chociaż , jak wspomniałam - rzadko tu zaglądam , to wysoko sobie cenię istnienie takiego miejsca , gdzie można powiedzieć otwarcie ,co boli.
Pojawienie się na tymże Forum osobnika, który oprócz wymienionych przeze mnie "właściwości" do tego kaleczy jeszcze język polski wprawiło nmnie w osłupienie.
Czego ten prymitywny typ i od kogo tu chce???
Komu w tak niewybredny sposób daje odpór??? - i w jakiej sprawie???
Co to za jakiś chyba jego wyimaginowany "Redalert"???
Czy to wszystko nie świadczy o tym, że mówiąc jego językiem - nawalił się i robi dym? Ja takiego Forum nie chcę !!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.range86-155.btcentralplus.com)
Data: 28 cze 2013 - 18:50:12

Lilka- naleza sie przeprosiny... Po prostu jestem w szoku, Twoja wypowiedz swiadczy o Tobie...

1. Po pierwsze- Redalert to osoba z ktora pisalam- dlatego nazwalam sie Greenlight (zielone haslo dla akcji charytatywnych, pomocy innym a nie czerwone swiatlo)

2. Jezyk polski znam swietnie, ale ze mam japonski komputer to nie mam w nim polskich liter ??2????3????

3. Alkoholu nie pije nidgy- tym bardziej teraz jak urodzilam dziecko kilka miesiecy temu.

4. Co widzisz kontrowersyjnego w zdaniu: "prosze nie krytykowac gdyz jest to akcja charytatywna?" od tego sie zaczela dyskusja.

Wstyd mi za Ciebie.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-28 18:55 przez greenlight.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.range86-155.btcentralplus.com)
Data: 28 cze 2013 - 18:57:38

Lilka
Masz Forum dla siebie, osobnik nawalony znika- nie przejmuj sie.... To nie dla mnie, tyle chamstwa. Mam lepsze rzeczy do roboty jak chyba wynika z mojej wczesniejszej wypowiedzi- wole zajmowac sie pieknym dzieckiem niz tracic czas na haterow w necie!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: KlaudiuszKlaudiusz (---.mazowieckiesieci.pl)
Data: 28 cze 2013 - 21:18:47

Wy tam gadu gadu, a na akcji w parku pojawią się też oprócz gwiazd estrady młodzi karatecy z konstancińsko-jeziorańskiego klubu IPPON. Można będzie przywalić w tarczę i obejrzeć próbkę umiejętności młodzieży karateckiej smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.range86-155.btcentralplus.com)
Data: 28 cze 2013 - 22:05:58

Pani Lidio / Uzytkownik Lilka

Nieczysto Pani zagrala. Moje wypowiedzi sa wyrwane z kontekstu bo Pani znajomy Redalert wykasowal wszystkie wypowiedzi. Jest to osoba Pani bliska ktora wspomniala ze 2 zespoly nie zostaly przyjete do udzialu w pikniku. To sa zespoly prowadzone przez Pania. Tu nie trzeba detektywa- pisala Pani o tych zespolach na tym wlasnie forum kilka miesiecy temu podpisujac sie imieniem i nazwiskiem.

Jako osoba pracujaca z dziecmi i mlodzierza (jeszcze raz przepraszam za brak polskich liter, ale policjant siedzacy obok mnie moze poswiadczyc ze jestem trzezwa) nie powinna Pani mieszac z blotem osob sobie nie znanych. Nie jest Pani anonimowa przez swoj wczesniejszy wpis.

Ja nie mam nic przeciwko Pani- jesli moja pociecha bedzie kiedys tanczyc i spiewac to bede bardzo dumna matka. Ale Pani komentarz jest po prostu zenujacy i zupelnie nie na miejscu.

Dla przypomnienia- nie chodzi tu kto i kiedy zaspiewa, nie badzmy dla siebie chamscy- okazji do pokazania talentu i umiejetnosci dzieci bedzie na pewno wiele!

Najwazniejsza tutaj jest piekna Beata ktora doznala tak powaznego urazu kregoslupa i to ona liczy sie najbardziej. Tak jak piesze Moderator Bartek "niech nie licza sie osobiste animozje". Ja dodam jeszcze profesjonalne.

Niech Pani spojrzy na strone Facebook Beaty Jalochy- juz wszyscy z calej Polski pytaja kiedy i gdzie bedzie nastepny koncert i ja jestem tylko jedna z 24 tysiecy ludzi jej kibicujacych. Czy to nie jest piekne ze tyle osob chce pomoc? Oby wiecej bylo ludzi dobrej woli i mniej tego typu wpisow.

Przykro mi ze na tak lubianym przez Pania forum doszlo do trollowania z Pani strony. Prosze juz ze mna nie dyskutowac.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: GosiaGosia (---.adsl.inetia.pl)
Data: 29 cze 2013 - 00:21:30

Witam,

Dziś dostaliśmy informację od pana Dyr.Gosiru, ze Zespół Sonata będzie miał zaszczyt wystąpić w koncercie dla pani Beaty o 13:11.
Cieszymy się, że mimo późnego złoszenia w udziale (nie z naszej winy) udało się jeszcze wprowadzić w program.
Jeśli będzie tak potrzeba, aby zoorganizować następną akcję dla pani Beaty to proszę pamiętać, że jesteśmy do dyspozycji.
Tyle człowiek jest wart, ile może dać z siebie bliźniemu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: GosiaGosia (---.adsl.inetia.pl)
Data: 29 cze 2013 - 00:24:49

A co sie dzieje, że nie ma wpisów redaltera,-lokalnego patrioty, który widzi problemy i zaczął o tym pisać, chociaż nie jest to najodpowiedniejszy wątek. Kto je usunął?chciałam jeszcze zgłębić i dotyczać, bo pani greenligt mi zwróciła uwagę,że nie robię tego dokładnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-29 00:37 przez Gosia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: GosiaGosia (---.adsl.inetia.pl)
Data: 29 cze 2013 - 00:29:38


greenlight
Lilka
Masz Forum dla siebie, osobnik nawalony znika- nie przejmuj sie.... To nie dla mnie, tyle chamstwa. Mam lepsze rzeczy do roboty jak chyba wynika z mojej wczesniejszej wypowiedzi- wole zajmowac sie pieknym dzieckiem niz tracic czas na haterow w necie!!!

a co jest chamstwem, a co nie,bo już się pogubiłamsmiling smiley


greenlight


I jesli Pani Beata jest ziomalka (i tak dla scislosci Beata z Krakowa zamieszkala w Warszawie) dla Pana/ Pani to porsze zamknac dziob i wesprzec akcje a nie wypisywac glupoty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-29 00:30 przez Gosia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.range86-155.btcentralplus.com)
Data: 29 cze 2013 - 00:43:30

To jest chamstwem: Kaleczenie jezyka polskiego, naduzywanie alkoholu, prymitywny typ, nawalil sie, robi dym... Wszystko napisane przez Pania L.... Wydaje mi sie ze dzieci i ich rodzice nie chcialyby zeby ta Pani tak wyrazala sie w internecie- tym bardziej jesli mowimy tu o dawaniu siebie blizniemu....czyli akcji charytatywnej.

Tak, dokladnie mowilam wczesniej ze nie obchodzi mnie gdzie mieszka Beata- to bylo z mojej strony sprostowanie ktorego Pani nie zrozumiala.

Napisane wczesniej przez Lilka: "Rzadko zdarza mi się zaglądać na Forum , tym razem chciałam zanim ukaże się plakat dowiedzieć się o osobę prowadzącą niedzielny koncert , bo do tej pory zresztą nigdzie oprócz Forum nie ma informacji.Dzięki za to panu Tomaszowi Nowickiemu
.Zauważyłam nowego dyskutanta- "greenlight"( jakiś nowo- narodzony na jemu tylko wiadomą okoliczność).
Ja rozumiem, że panu lub pani moderator nie wolno eliminować z dyskusji nawet kontrowersyjnego dyskutanta,chyba,że rzuca inwektywami lub kogoś obraża. Bo to Forum - to nasz sposób na zabranie głosu ,nawet jeśli nie zgadzają się Państwo z nim.
Ale tym razem bardzo ,Was-Państwo Moderatorzy proszę o zareagowanie na chamskie zaczepki i chamskie wycieczki ,żeby było śmieszniej nie wiadomo do kogo i czego skierowane, bo oprócz tego, że wyrwane zupełnie z kontekstu to jeszcze pisane - no , może nie językiem (delikatnie mówiąc )ulicy, ale tak, jakby "dyskutant" naśladował znanego nam sejmowego furiata albo działał w "stanie wskazującym na....." - i to chyba będzie najbliższe stanu faktycznego.
Alkohol jest też dla ludzi , ale dla tego pana ( a może pani ?) - chyba jednak nie.
Chociaż , jak wspomniałam - rzadko tu zaglądam , to wysoko sobie cenię istnienie takiego miejsca , gdzie można powiedzieć otwarcie ,co boli.
Pojawienie się na tymże Forum osobnika, który oprócz wymienionych przeze mnie "właściwości" do tego kaleczy jeszcze język polski wprawiło nmnie w osłupienie.
Czego ten prymitywny typ i od kogo tu chce???
Komu w tak niewybredny sposób daje odpór??? - i w jakiej sprawie???
Co to za jakiś chyba jego wyimaginowany "Redalert"???
Czy to wszystko nie świadczy o tym, że mówiąc jego językiem - nawalił się i robi dym? Ja takiego Forum nie chcę !!!!!!!!!"



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-29 00:45 przez greenlight.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: vakossvakoss (---.dynamic.chello.pl)
Data: 29 cze 2013 - 10:01:55

super że wszyscy się angażują w akcję.. chętnie i ja wesprę p. Beatę.. ale mam pewne wątpliwośći..
mówi się że tyle firm pomogło, wsparło konto.. a co zrobiło cki? oprócz wywieszenia plakatów i reklamy dla siebie na tychże plakatach? Sama p. Beata mogłaby być przyjęta do CKI.. a musi zbierać na operację za granicą.. czyżby słabi lekaże tam byli?
Swoją drogą wiele osób ginie na polskich drogach w jeden weekend ginie wiele osób i nikt nie ogłasza żałoby narodowej (przypominam wypadek pod Nowym Miastem nad Pilicą z dnia 12.10.2010 gdzie zginęło 18 osób, nie wspominając smoleńska gdzie żałoba była) to samo się tyczy akcji charytatywnych wiele osób potrzebuje pomocy i ulega poważnym uszkodzeniom ciała i nikt dla nich koncertów nie robi.. troche to przykre..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 29 cze 2013 - 10:42:27

Swoją drogą szymciak może zorganizować koncert na rzecz każdej z ofiar wypadków - nic nie stoi na przeszkodzie. Myślę że każdy z nas wesprze szczytną idee.

Z pewnością zrobiono by p. Beacie operację w CKR, w Stocerze, czy innej krajowej placówce, ale może za granicą są większe mozliwości - nie umniejszając umiejętności naszych lekarzy, może chodzi o sprzęt i in. sprawy.
Jeśli w zagranicznej placówce dają cień nadziei, to dorzućmy grosza, tyle ile kto może - nawet złotówka się liczy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
babeczki dla Beaty
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 29 cze 2013 - 22:53:20

Upiekłam trochę, jutro ubiorę, żeby ładnie wyglądały. smiling smiley Mam nadzieję, że jakis nocny łasuch sie nie dobierze confused smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: trenertrener (---.152.134.38.dsl.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 30 cze 2013 - 01:11:16

Ja jestem pod ogromnym wrażeniem, że udało się przygotować wsparcie na taką skalę. Chapeau bas dla organizatorów. A dla p. Beaty ogromne wyrazy otuchy. Uda się!

ps. a kto się teraz odezwie w sprawach jakichś tam personalnych czy będzie coś marudził, ten syf.



Fundacja Budzenie Pasji



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-30 01:12 przez trener.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.