Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: 1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 14
KS Konstancin
Wysłane przez: Maxim159Maxim159 (---.dynamic.chello.pl)
Data: 11 lip 2013 - 19:22:55

No i stało się KS Konstancin będzie występował w Lidze Okręgowej a Rezerwy w klasie "A" . Mecze będą rozgrywane na boisku w Oborach. Z moich informacji wiem ,że pierwszy trening odbędzie się 15 Lipca o godzinie 19:00 na boisku w Oborach. Mamy już ciekawy wywiad Prezesa Klubu Łukasza Kamińskiego.

za nadwisla.com :

Od nowego sezonu nie będzie już Skry Obory i RKS-u Mirków. Skąd decyzja o fuzji?

ŁUKASZ KAMIŃSKI (prezes KS Konstancin, były prezes RKS Mirków): Jeżeli chcemy mieć w naszej gminie silny klub, to trzeba połączyć siły. Ale chodzi też o to, by zrzeszyć jak najwięcej osób. Klub piłkarski to nie tylko drużyna seniorska, również trenujące dzieci, ich rodzice, trenerzy, kibice. Czym więcej osób, które chcą wspierać klub i go rozwijać, tym większa szansa na sukces ? sportowy i organizacyjny.

Tak naprawdę pomysł fuzji wisiał w powietrzu już od kilku lat. Tylko brakowało odpowiedniej determinacji, by go zrealizować. W tym roku oba kluby zrozumiały jednak, że to jedyne wyjście. Rozmowy rozpoczęły się na przełomie kwietnia i maja.

Nie trwały długo, bo obie strony były zdecydowane i gotowe na ten ruch. Na początku czerwca mieliśmy już wszystko podpisane.

Trzeba dać nam trochę czasu, aby wszystko zadziałało. Na pewno początki z różnych względów nie są dla nikogo łatwe. Ale z każdym dniem jest lepiej i myślę, że nasz klub będzie coraz bardziej profesjonalny, a miasto będzie dumne z promocji, jaką mu zrobimy.

Klub ma już herb. Widnieje w nim napis ?SGGW? (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego). Dlaczego?

To w związku ze współpracą pomiędzy nami a uczelnią. Boisko w Oborach, na którym będziemy rozgrywać domowe mecze i trenować, należy właśnie do niej.

Czy wiadomo już, jakie będą władze nowego klubu?

Zarząd będzie się składać z sześciu osób: trzech ze Skry Obory i trzech z RKS-u Mirków. Wiceprezesami będą Włodzimierz Cieślak i Robert Baran, a członkami zarządu: Dariusz Kamiński, Leszek Borowski i Piotr Raczyński. W komisji rewizyjnej będzie identyczny podział, czyli po trzy osoby z każdego klubu.

Planujecie utworzenie drużyny rezerw?

Zgłosiliśmy do rozgrywek seniorskich dwa zespoły. Pierwszy, pod wodzą trenera Bartosza Kobzy, będzie występować w lidze okręgowej, a rezerwy, szkolone przez Macieja Wesołowskiego, w klasie A. Poza tym od sierpnia będziemy prowadzić zajęcia dla siedmiu grup młodzieżowych, z czego aż cztery będą występować w rozgrywkach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Rzucamy się więc na głęboką wodę.

Którzy zawodnicy znajdą się w kadrze pierwszego zespołu?

Najlepsi. Szczegółowo na to pytanie będę mógł odpowiedzieć dopiero po pierwszym tygodniu przygotowań, bo nie możemy z góry kogoś skreślać. Każdego zawodnika zapraszamy na treningi i każdy będzie miał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności.

Jakie cele sobie stawiacie?

Cel pierwszej drużyny to oczywiście awans do IV ligi. Wiemy już, że liga będzie długa, będziemy musieli grać pewnie co trzy dni, będziemy mieli w grupie silnego Hutnika Warszawa. Ale to wszystko tylko motywuje nas do tego, żeby zrobić dobrą robotę, począwszy od zarządu, kończąc na zawodnikach. Problemem jest tylko, że jest mało czasu na to, żeby się zgrać i zbudować odpowiednią atmosferę.

Macie sponsora, a co ze wsparciem ze strony lokalnego samorządu?

Pokazaliśmy, jako RKS i Skra, że umiemy się dogadać i zrobić coś wspólnie dla dobra sportu w gminie. Dlatego liczymy, że lokalne władze spojrzą na to przychylnie i pomogą nam finansowo w budowaniu klubu.

ROZMAWIAŁ MATEUSZ ADAMSKI

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KS Konstancin
Wysłane przez: robsonrobson (---.205.2.220.dsl.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 12 lip 2013 - 21:52:29

Według 90minut.pl KS Konstancin zagra w L.O oraz A-klasie . Pojawił się terminarz L.O ciekawsze mecze w Oborach :
- KS - Jedność Żabieniec 14.08
- KS - Raszyn 31.08
- KS - Kosa Konstancin 28.09
- KS - Korona Góra Kalwaria 9.11

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KS Konstancin
Wysłane przez: Maxim159Maxim159 (---.dynamic.chello.pl)
Data: 13 lip 2013 - 13:51:16

[www.facebook.com] Fan Page KS Konstancin

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KS Konstancin
Wysłane przez: Maxim159Maxim159 (---.dynamic.chello.pl)
Data: 14 lip 2013 - 17:42:53

W poniedziałek o godzinie 18:30 w Oborach odbędzie się pierwszy trening przed sezonem 2013/2014 pierwszej i drugiej drużyny KS Konstancin. Zapraszamy wszystkich aby zobacz kto bedzie gral w nowej druzynie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KS Konstancin
Wysłane przez: Maxim159Maxim159 (---.dynamic.chello.pl)
Data: 15 lip 2013 - 21:13:20

Byłem dziś na chwile na pierwszym treningu i jak dobrze policzyłem było 47 zawodników w tym piłkarze ze Skry,Mirkowa,Kosy?! jak i wielu testowanych. Zobaczymy jak to będzie dalej wyglądało.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KS Konstancin
Wysłane przez: robsonrobson (---.30.115.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 15 lip 2013 - 23:29:33

Też tam byłem ok 10 kibiców obserwujących pierwszy trening z tego co usłyszałem jutro 2 drużyna gra sparing z Nadstalem w czwartek z Gassami a w sobotę pierwsza drużyna o 11 gra w Oborach z Raszynem .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KS Konstancin
Wysłane przez: robsonrobson (---.31.11.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 16 lip 2013 - 22:35:17

Drugi trening ponownie ok10 kibiców w czasie treningu wiadomość Nadstal - Ks II Konstancin 2 - 3 . W czwartek 2 gra sparing z Gassami a jedynka w sobotę o 11 z Raszynem ,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KS Konstancin
Wysłane przez: robsonrobson (---.180.79.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 19 lip 2013 - 23:39:25

Rusza projekt KS Konstancin w sobotę grają z Raszynem o 11 w Oborach a wtorek boisko dawnego Mirkowa o 19 z Laurą

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KS Konstancin
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 lip 2013 - 09:54:49

A jak z grupami juniorskimi - też nastąpiło połączenie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KS Konstancin
Wysłane przez: Maxim159Maxim159 (---.dynamic.chello.pl)
Data: 20 lip 2013 - 13:50:51

z tego co wiem to tak. dziś KS Konstancin - KS Raszyn 8:1

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KS Konstancin
Wysłane przez: TRAPERTRAPER (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 lip 2013 - 10:37:57

Gratulacje!
Czy jest szansa na fotki?
Przydałaby się również tabela oraz terminarz rozgrywek. smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KS Konstancin
Wysłane przez: robsonrobson (---.31.50.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 23 lip 2013 - 22:09:39

W rozegranym dziś meczu KS Konstancin pokonał Laurę Chylice 4-2 . Na trybunach plotka o wizycie przedstawicieli naszej Gminy na obiekcie w Oborach . Podobno trzech " zamaskowanych " osobników przedstawiających się za przedstawicieli Gminy robiło zdjęcia boisk , szatni oraz okolicy . Czy ktoś wie o co chodzi ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KS Konstancin
Wysłane przez: TRAPERTRAPER (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 lip 2013 - 22:16:53

To może reakcja na mój apel o fotki smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KS Konstancin
Wysłane przez: robsonrobson (---.204.10.45.dsl.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 23 lip 2013 - 22:47:32

Z tego co widziałem jeden z chłopaków robił dziś zdjęcia z meczu przy okazji spytam się o dostępność . Na stronie MZPN pojawił się terminarz , zarząd KS podobno jeszcze nie ustalił dokładnego terminarza ze względu na remont płyty głównej . Jak ktoś oglądał mecze Skierki to zobaczy powstałe różnice .Tam naprawdę coś się dzieje . Powstaje fajny obiekt sportowy , jeśli prawdą jest ze dziś był ktoś z gminy i oglądał obiekt , to może jest szansa że nasza Gmina wreszcie coś zrobi dla sportu / aby im go nie zabrali /.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-23 22:55 przez robson.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KS Konstancin
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.t-mobile.pl)
Data: 24 lip 2013 - 10:13:30



może jest szansa że nasza Gmina wreszcie coś zrobi dla sportu
na razie na pewno zamierza postawić kolejną pseudosalkę sportową (i to bez zagospodarowania terenu wokół), w której ciężko będzie wychować jakiegokolwiek prawdziwego sportowca...
ja tym zza Wielkiej Wody ogólnie ich amerykańskiej gigantomanii nie zazdroszczę...jednak zazdroszę im tego, że mają wizję rozwoju sportu nawet na najmniejszych wioskach i zapewniają do tego odpowiednią infrastrukturę....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KS Konstancin
Wysłane przez: TRAPERTRAPER (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2013 - 10:41:44

Zajrzałem na portal 90minut.pl, polecany przez robsona.
Wszystkie ligi, terminarze, informacje o klubach itd.
Super portal! Jedno ale, widzę, że o KS Konstancin brak podstawowych informacji.
Mam nadzieję, że wkrótce się pojawią smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KS Konstancin
Wysłane przez: Maxim159Maxim159 (---.dynamic.chello.pl)
Data: 10 sie 2013 - 12:38:30

KS Konstancin - UMKS Piaseczno 7:3 (3:1).
Bramki: P. Łaski x2, M. Sodel x2, P. Bogacki, H. Skrzypek, P. Kościanek.

Zapraszam wszystkich na pierwszy mecz w sezonie KS Konstancin !! Środa 17:30 mecz z Jednoscią Żabieniec!! [www.facebook.com]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KS Konstancin
Wysłane przez: robsonrobson (---.182.100.2.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 11 sie 2013 - 11:41:11

KS Konstancin - FC Lesznowola 8 - 0 . Byłem na meczu to co się dzieje na obiekcie w Oborach świadczy o poważnym podejściu do fuzji . Nowe szatnie , boisko w bardzo dobrym stanie , tworzy się trzecie boisko / prawdopodobnie naturalny orlik { czego nie udało się stworzyć naszej gminie przez tyle lat } / .Ciekawe czy nasze władze pomogą w tworzeniu dobrej infrastruktury do uprawiania sportu w naszej Gminie .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KS Konstancin
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.t-mobile.pl)
Data: 12 sie 2013 - 16:51:38



Ciekawe czy nasze władze pomogą w tworzeniu dobrej infrastruktury do uprawiania sportu w naszej Gminie
do tego trzeba mieć przekonanie, że warto i wizję jak do tego doprowadzić...
a ja wiem jedno - jak się chce wszystko tanio i byle było (np. wykonanie jednej pseudosalki przy szkole i plany podobnej przy kolejnej) to my nie tylko mistrzów nie wychowamy, ale i nie wypromujemy zdrowego, sportowego trybu życia...
Głównodowodzący Gminą i Radą na sportowców niby nie wyglądają i nie muszą się niby na tym (np. koniecznym wymiarze boiska, by można było zagrać np. w koszykówkę) znać...ale przykre jest to, że nie chcą słuchać innych albo, że ci inni - np. wuefiści , ludzie edukacji, czy też dzieci znanych sportowców wśród radnych - nie chcą głośno krzyczeć albo przynajmniej wspierać głos ludu...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KS Konstancin
Wysłane przez: robsonrobson (---.158.216.152.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 12 sie 2013 - 21:36:26

Pierwszy mecz KS Konstancin środa 17.30 bosko w Oborach KS Konstancin - Jedność Żabieniec . Przejeżdżałem dziś koło boiska w Oborach nie wiem co tam robią ale na obiekcie pracowało z 10 osób . Czyżby przygotowania do środowego meczu . Widać że chcą być widoczni plakaty w Gassach , Parceli , Habdzinie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 14


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.