Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
VI HABDZINMAN - 15 sierpnia 2014
Wysłane przez: kaankaan (---.adsl.inetia.pl)
Data: 25 lip 2013 - 09:33:46

Witam. Piąty Jubileuszowy HABDZINMAN odbędzie się na terenie Naszej Gminy w dniu 10 sierpnia,start o godz 11.00 .Start i Meta ,HABDZIN !!! Atrakcyjna widowiskowo impreza sportowa.Promocja Konstancina -Jeziorny na ogólnokrajowym forum pasjonatów Triathlonu i nie tylko tam. Warto przyjść a może....... wziąść udział...?



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-03 15:51 przez Bartek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: HABDZINMAN
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.182.165.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 28 lip 2013 - 22:37:55

Dobdze plwiedziane 'na terenie naszej gminy'...bo jej promocyjny udział niestety znikomy....by nie powiedziec zaden :-(

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: HABDZINMAN
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 28 lip 2013 - 23:38:19

Przypomnijcie mi w pierwszych dniach sierpnia, to przykleję. A jakis plakat będzie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10. sierpnia - Piąty HABDZINMAN
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (---.dynamic.mm.pl)
Data: 04 sie 2013 - 20:53:06


kaan
Witam. Piąty Jubileuszowy HABDZINMAN odbędzie się na terenie Naszej Gminy w dniu 10 sierpnia,start o godz 11.00 .Start i Meta ,HABDZIN !!! Atrakcyjna widowiskowo impreza sportowa.Promocja Konstancina -Jeziorny na ogólnokrajowym forum pasjonatów Triathlonu i nie tylko tam. Warto przyjść a może....... wziąść udział...?
Czy można prosić o więcej informacji? Do kogo się zgłaszać, jaka trasa konkurencji itp. itd.?
Pogrzebałem w internecie i szczerze mówiąc promocja tej imprezy wygląda tak jak promocja Konstancina Jeziornej, czyli jest nijaka a raczej jej nie ma.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10. sierpnia - Piąty HABDZINMAN
Wysłane przez: jacekkkjacekkk (---.dynamic.mm.pl)
Data: 04 sie 2013 - 20:58:31

Ja znalazłem film z roku 2012. Na filmie impreza wygląda ciekawie
[www.youtube.com]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10. sierpnia - Piąty HABDZINMAN
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 04 sie 2013 - 21:24:58


Mixiorek
Czy można prosić o więcej informacji? Do kogo się zgłaszać, jaka trasa konkurencji itp. itd.?
Pogrzebałem w internecie i szczerze mówiąc promocja tej imprezy wygląda tak jak promocja Konstancina Jeziornej, czyli jest nijaka a raczej jej nie ma.

Popieram. Najchętniej nawet plakat, wrzucę na główną smiling smiley



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10. sierpnia - Piąty HABDZINMAN
Wysłane przez: kaankaan (---.adsl.inetia.pl)
Data: 04 sie 2013 - 22:36:45


Mixiorek
.....
Pogrzebałem w internecie i szczerze mówiąc promocja tej imprezy wygląda tak jak promocja Konstancina Jeziornej, czyli jest nijaka a raczej jej nie ma.

Witam.W odnajdywanie pożądanej informacji w sieci ,nie ma nic z elemtów "grzebania". Nie jest to skomplikowane zajęcie a braki w tej dziedzinie nie są oznaką "słabości" tak jak ich oznaką jest brak dobrych manier .
Jeden z adresów do pożądanej informacji : xTRI.pl -Triathlon Forum /Habdzinman 2013 /

Plakat V HABDZINMANA do pobrania pod adresem :HABDZINMAN 2013 plakat.pdf
Aktualnie udział w imprezie formalnie potwierdziło 51 uczestników .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-04 22:38 przez kaan.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10. sierpnia - Piąty HABDZINMAN
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 04 sie 2013 - 22:43:52

A mogę plakat z aktywnym linkiem? Ostatnio mam na głowie dużo więcej, niż tylko pracę zawodową i jak mogę uniknąć prostego nawet przeszukiwania forum, to lubię nie odrywać się od innych zajęć grinning smiley



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10. sierpnia - Piąty HABDZINMAN
Wysłane przez: kaankaan (---.adsl.inetia.pl)
Data: 09 sie 2013 - 06:35:01

Witam.Aktualna lista uczestników ,67 zawodników.Kolejny rekord . W roku ubiegłym , 57. Jutro start o godz. 11.00. Uprzejma prośba ze strony organizatorów o nie parkowanie aut na łuku drogi przy wjeżdzie /od strony Konstancina / .
Do zobaczenia .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10. sierpnia - Piąty HABDZINMAN
Wysłane przez: kaankaan (---.adsl.inetia.pl)
Data: 10 sie 2013 - 21:11:38

Witam. Udana impreza. Pełna "gala".W ostatniej chwili "udało się załatwić właściwą pogodę" Odbyło się to coprawda trochę "za głośno" ta nocna burza !!
Urzędowa oprawa na "medal" , puchary wręczał burmistrz Ryszard Machałek. Profesjonalne wykonane medale . Godna ,naśladowania organizacja i atmosfera.
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10. sierpnia - Piąty HABDZINMAN
Wysłane przez: kaankaan (---.adsl.inetia.pl)
Data: 11 sie 2013 - 16:20:54

Jest już pierwsza foto-galeria z Naszej imprezy oraz kometarze zawodników. Adres: [2013.08.10] - V Habdzinman Triathlon.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: HABDZINMAN
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 12 sie 2013 - 00:39:35

kaanowi się nie podpiął link, ale mogło mu chodzić o te fotki [picasaweb.google.com]#
a tu relacja jednego z uczestników
[tom2soc.wordpress.com]
generalnie...jako mieszkaniec Habdzina żałuję, że nie mogłem być nawet obecny...
niewątpliwie jest to sportowa promocja naszej Gminy, w której dość mizernie sportowo się to wszystko prezentuje...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-12 00:40 przez Artek_Bartek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: HABDZINMAN
Wysłane przez: kaankaan (---.adsl.inetia.pl)
Data: 12 sie 2013 - 03:12:42


Artek_Bartek
kaanowi się nie podpiął link, ale mogło mu chodzić o te fotki ................./...

W swym poście podałem adres do obszernego wątka / aktualnie już 6 stron / ,na ogólnopolskim xTRI.pl -Triathlon Forum.Ten wątek to ....[2013.08.10 ] -V Habdzinman Triathlon.Aktualnie w wątku pojawiają się kolejne foto-relacje .Ta pierwsza ,ponad 400 !! zdjęć ,którą ja podałem /str. 6 ,wpis MPawel / .Sądzę że,lektura interesujących komentarzy uczestników kolejnego Habdzinmana ukazuje skalę promocji Naszego Terenu. Być może "ułatwi" ona zrozumienie różnym przyszłym lokalnym organizatorom sportowych przedsięwzięć w czym tkwi "istota sukcesu". Sądzę też że ,udało mi się wyjaśnić Artkowi Bartkowi "o co mi chodziło.........." .Na koniec chciałbym w swym imieniu podziękować Urzędowi Gminy za pomoc w organizacji tegorocznego jubileuszowego Habdzinmana.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-12 08:05 przez kaan.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: HABDZINMAN
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.t-mobile.pl)
Data: 12 sie 2013 - 16:43:38



Sądzę też że ,udało mi się wyjaśnić Artkowi Bartkowi "o co mi chodziło.........."


W swym poście podałem adres do obszernego wątka / aktualnie już 6 stron / ,na ogólnopolskim xTRI.pl
mi nie trzeba nic wyjaśniać...trzeba tylko w miejsce przeklejenia tytułu wątku (a jest jeszcze na tym forum jeden) forowiczom link wstawić ;)
tak wygląda do 6 strony [forum.xtri.pl]
a oprócz tego wcześniej przeze mnie wskazanego to z fotkami są m.in. te linki
[www.facebook.com]
[renataidarek.blogspot.com]
[picasaweb.google.com]#
jedno jest pewne...promocja dla gminy zadżebista! smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: HABDZINMAN
Wysłane przez: kaankaan (---.adsl.inetia.pl)
Data: 25 sie 2013 - 12:08:19


Artek_Bartek
...........
tak wygląda do 6 strony [forum.xtri.pl]
a oprócz tego wcześniej przeze mnie wskazanego to z fotkami są m.in. te linki
[www.facebook.com]
[renataidarek.blogspot.com]
[picasaweb.google.com]#
jedno jest pewne...promocja dla gminy zadżebista! smiling smiley

Witam.Polecam kolejną foto-relację /strona 7/. M. in. jest tam interesujące ujęcie startu do pływania.A przy okazji miał wtedy miejsce niebywały zbieg okoliczności.W momencie sygnału do startu /dosłownie niemal "współbieżnie" / dwa pojedyńcze burzowe grzmoty !! . Niezapomniane wrażenie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: HABDZINMAN
Wysłane przez: kaankaan (178.36.156.---)
Data: 30 maj 2014 - 13:13:29

Już za około dwa miesiące kolejny VI HABDZINMAN .W międzyczasie pojawiła się po sąsiedzku / pożądana / "konkurencja".
W ostatnią niedzielę na terenie gminy Piaseczno / Górki Szymona i okolica / odbył się I Garmin Iron Triathlon Piaseczno. Współorganizatorem imprezy była gmina / fundusz i logistyka /. Rozmach i organizacja imprezy godne " pozadroszczenia i naśladownictwa" / prawie pół tysiąca uczestników z terenu całego kraju /. W imprezie wystartował , inicjator i komandor Naszego HABDZINMANA , p. Piotr Sz. , zajął trzecie miejsce w swej grupie wiekowej .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-31 08:06 przez kaan.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10. sierpnia - Piąty HABDZINMAN
Wysłane przez: majkelmajkel (217.153.76.---)
Data: 02 cze 2014 - 10:44:33

Szkoda tylko, że po raz kolejny odbywa się w tym samym terminie co Herbalife Triathlon Gdynia - największa impreza triathlonowa w Polsce, co powoduje, że wielu zawodników musi wybierać ( i wybiera Gdynię ).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10. sierpnia - Piąty HABDZINMAN
Wysłane przez: kaankaan (178.36.156.---)
Data: 02 cze 2014 - 12:54:43


majkel
Szkoda tylko, że po raz kolejny odbywa się w tym samym terminie co Herbalife Triathlon Gdynia ..................

Przepraszam za spowodowane nieporozumienie.Posługując się ubiegłorocznym tytułem wątka "10 sierpnia.." zasugerowałem
termin VI HM . Termin jest w trakcie uzgadniania.A co do "kolizji" , to nobilitujące i sympatyczne jest dla HM to "równanie" go do gdyńskiej sportowo/komercyjnej imprezy . HABDZINMAN to impreza "kameralna" ,ciesząca się w kraju ,w środowisku zarówno profesjonalistów jak i amatorów powszechną sympatią z racji jej charakterystycznego " klimatu". A tak na "nieoficjalnym" marginesie to m.in u podstaw wyboru Piaseczna jako lokalizacji dla cyklu GIT był nasz HM.... ! Przy okazji też taka refleksja. Uczestnicy spoza bezpośredniej Nam okolicy , w pierwszych latach trwania imprezy pytali Habdzin ..? a gdzie to jest..? W odpowiedzi słyszeli zazwyczaj : koło Warszawy...Konstancin....Habdzin .I tak mogło powstać i być może funkcjonuje logiczne skojarzenie - Konstancin koło Habdzina !!!.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10. sierpnia - Piąty HABDZINMAN
Wysłane przez: kaankaan (178.36.156.---)
Data: 03 cze 2014 - 14:15:24

VI HABDZINMAN - 15 sierpnia 2014
Wątek VI Habdzinman "wisi " już na triathlonowym portalu xTRI.pl /informacje,komentarze,pytania.../

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10. sierpnia - Piąty HABDZINMAN
Wysłane przez: kaankaan (178.36.31.---)
Data: 07 sie 2014 - 14:54:13


kaan
VI HABDZINMAN - 15 sierpnia 2014
Wątek VI Habdzinman "wisi " już na triathlonowym portalu xTRI.pl /informacje,komentarze,pytania.../

Z obiektywnych przyczyn , organizacja VI HM w podanym terminie nie będzię możliwa. Intencją potencjalnych organizatorów tej tradycyjnej już dla Habdzina sportowej imprezy jest jednak wola jej tegorocznej organizacji.Prawdopodobnie impreza odbędzie się w połowie września.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.