Naprawa termy
Wysłane przez: RenfriRenfri (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 wrz 2013 - 08:19:02

Witam,
Czy jest może ktoś na naszym terenie, kto zajmuje się naprawą urządzeń takich jak terma elektryczna?
Moja właśnie zaczęła przeciekać po 15 latach użytkowania sad smiley

Re: Naprawa termy
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 20 wrz 2013 - 10:13:15

chyba nie ma sensu naprawiać 15. letniej termy - korozja jest bezlitosna i możesz mieć w domu basen. Nasza po 9. latach zaczęła kapać - po wymontowaniu włos się zjeżył, mało brakowało do katastrofy.

Re: Naprawa termy
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 20 wrz 2013 - 10:27:02

ja też tak miałam w long weekend sierpniowy. Nie ma sensu naprawiać. Nie polecam też zakupów produktów Chińskich. Na Grapie jest mały sklepik hydrauliczny, na ulicy chyba Literatów w bolku w ktorym kiedyś byla kotłownia i stał wieeeeeeeeeeelki komin. Kolesie się znają, podpowiedza. Tylko nie polecam brania za ich pośrednictwem hydraulika bo jest piekielnie drogi

Re: Naprawa termy
Wysłane przez: RenfriRenfri (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 wrz 2013 - 10:34:41


mania
chyba nie ma sensu naprawiać 15. letniej termy - korozja jest bezlitosna i możesz mieć w domu basen. Nasza po 9. latach zaczęła kapać - po wymontowaniu włos się zjeżył, mało brakowało do katastrofy.


Zelazna Lejdi
Nie ma sensu naprawiać.

W sumie macie rację - 15 lat bez żadnej usterki to i tak kawał czasu.
W serwisie Elektroluxa powiedzieli, że naprawa będzie kosztować tyle co nowe urządzenie....



Zelazna Lejdi
Tylko nie polecam brania za ich pośrednictwem hydraulika bo jest piekielnie drogi.
A mogłabyś podać namiar do swojego? Bo nie mam nikogo sprawdzonego.
No i jaką nową termę kupiłaś?

Re: Naprawa termy
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 20 wrz 2013 - 12:51:53

no własnie ja niestety skorzystałam z usług tamtego, który za podczepienie 2 kabelków wziął 150 zeta, sorry, zajęło mu to 15 minut. Ale mam tutaj namiary na pana Witka, który robił u mojej siostry, podobno gody polecienia 698 678 773. W razie czego powiedz że masz kontakt od Jacka i Agatki hehehe

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.