Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Nowe forum
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 21 sie 2011 - 14:18:42

Szkoda też dokumentów i zdjęć szczególnie z wątku historycznego. Złośliwość rzeczy martwych...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum
Wysłane przez: gosia1gosia1 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 21 sie 2011 - 16:16:25

Jednym słowem - to co było to w "prywatnych" to se ne wrati ?????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 21 sie 2011 - 18:48:00

Niestety, na tej wersji stare PW nie są dostępne. Ale może coś uda się wymyślić.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 21 sie 2011 - 22:00:06

rozumiem Bartku, że fotki w archiwum pozostaną jedynie w formie widocznych linków? sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 21 sie 2011 - 23:58:47

Wszystko co wieszałam na forum mam (jpg) w kilku folderach w komputerze. Może zrobię jakieś archiwum na picassie lub gdzieś tam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 22 sie 2011 - 08:42:33


Artek_Bartek
rozumiem Bartku, że fotki w archiwum pozostaną jedynie w formie widocznych linków? sad smiley

Na razie tak, ale mam już pomysł, jak to "obejść", aby przywrócić formatowanie i wyświetlanie zdjęć. Tylko to musi potrwać, bo testy robię na zewnętrznej kopii, aby nie rozwalić do reszty tego, co zostało ze starego forum. Może przed końcem tygodnia będą efekty ostatecznie, trudno mi powiedzieć.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.knc.pl)
Data: 31 sie 2011 - 18:22:42

Wkleiłem sprawozdanie z dzisiejszej sesji nadzwyczajnej Rady, info o posiedzeniach Komisji do 6 września (w tym dwie, których nie ma w BiPie) oraz o kolejnej sesji 8 września - w wątku o bieżącej pracy Rady Miejskiej. Niestety wkleiło się pod starym postem z 20 VIII i nie wdać, że jest nowa wiadomość. Proszę o przeklejenie tych informacji jako nowych wiadomości w odpowiednich wątkach oraz TAKŻE W TYM WĄTKU, bo niektórzy wolą bieżącą pracy Rady śledzić w jednym wątku, a nie - w kilkunastu. Z góry dziękuję. TZ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 31 sie 2011 - 20:39:27

Ech, to się nie da tak wydzielić. Zaraz wyłączę ten mechanizm, będzie można wtedy wklejać post pod postem.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.