Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Apteka św. Łukasza
Wysłane przez: KasandraKasandra (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 pa 2013 - 23:57:29

Od lat kupuję leki w aptece przy Starej Papierni. Ostatnio zaniepokoiły mnie panujące w niej dziwne zwyczaje. W sobotę kupowałam leki. Miałam zapisane 2 opakowania leku na ciśnienie. W aptece było tylko 1 opakowanie za 39,99 a 2-e miałam odebrac w poniedziałek. W poniedziałek okazało się, że 2-e opakowanie tego samego leku kosztuje już 59,99. Kiedy zapytałam skad ta róznica dowiedziałam się, że lek sobotni był z lipca a ten poniedziałkowy jest już z nowej dostawy i dlatego jest droższy (o 50%). Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że miesiąc wcześniej miała miejsce podobna sytuacja. Jedno opakowanie leku kosztowało 39,99 - z dostawy lipcowej a 2-e już 59,99 bo z nowej dostawy. To jak to jest naprawdę? Miesiąc temu lek z dostawy lipcowej sie skończył a nagle pojawił się na końcu września? Chyba apteka przy Starej Papierni oszukuje klientów. No cóż pozostało mi zmienic aptekę. Chciałabym jednak ostrzec wszystkich, żeby uważali na praktyki stosowane w aptece przy Starej Papierni i bacznie obserwowali rachunki za leki. To co robi ta apteka jest poprostu nieuczciwe.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Apteka św. Łukasza
Wysłane przez: GosiaMGosiaM (---.um.warszawa.pl)
Data: 02 pa 2013 - 13:27:32

Od dłuzszego czasu korzystam z internetowych zakupów z aptekach www.doz.pl - zamawia się przez internet,odbiera i płaci w aptece (również leki na receptę). Na naszym terenie zamówienia można odbierać w aptece przy Warszawskiej (tej w sąsiedztwie Lidla) i w Skolimowie. Obowiązują ceny widoczne przy składaniu zamówienia internetowego (zwykle niższe niż obowiązujące w aptece stacjonarnej). Szybko i sprawnie, polecam (żeby nie było - jestem tylko zadowoloną klientką). Informacja o tym, że zamówienie jest gotowe do odbioru przychodzi mailem i SMS-em.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Apteka św. Łukasza
Wysłane przez: ZojkaZojka (---.adsl.inetia.pl)
Data: 02 pa 2013 - 20:39:52

Ja w tej aptece byłam kilka lat temu TYLKO raz, odrzuciły mnie ceny.Odnoście zwyżki cen leków z dnia na dzień - obserwuję to zjawisko i w innych aptekach , co prawda o kilka złotych , ale tez mnie to wkurza sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Apteka św. Łukasza
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 02 pa 2013 - 21:19:52

Ja kupuje w internetowej - oczywiście te co bez recepty.
Byłam po mój lek w St. Papierni kosztował 46 zł. Na szczęscie nie miałam tyle kasy. Wdomu sprawdziłam na ceneo i znalazłam ten sam lek za 19 zł - fakt że termin ważności kończył się za 3 mies. We wrzesniu kupiłam nastepne 3 opakowania - cena ta sama, wazne do końca roku.
Róznica cen jest szokująca.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Apteka św. Łukasza
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 23 sty 2014 - 09:39:30

Czyli gdzie jest najlepsza apteka ? poniewaz sprowadzamy się wkrótce do Konstancina z rodziną
Podczas gdy się jeszcze nie wprowadziłam robiłam zakupy 2 razy koło "Zorza"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Apteka św. Łukasza
Wysłane przez: RenfriRenfri (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2014 - 10:41:04

Moim zdaniem najlepsza jest Apteka Dobrego Dnia na Warszawskiej smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Apteka św. Łukasza
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 23 sty 2014 - 11:05:45

jest jeszcze apteka o dość przyzwoitych cenach w Skolimowie, na Wojewódzkiej.

A wśród internetowych, moi znajomi polecają Cefarm, znana firma - więc nie włożą do paczki chińszczyzny - i nie droga.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Apteka św. Łukasza
Wysłane przez: HammerHammer (---.play-internet.pl)
Data: 23 sty 2014 - 18:59:31

Jeżeli chodzi o doradzenie to Apteka Dobrego dnia na Warszawskiej, cenowo lepiej zamówić na doz.pl i odebrac na Klarysewie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Apteka św. Łukasza
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 23 sty 2014 - 21:50:51

Ja nie lubie kupowac leków przez internet jestem "starej daty"
A ta na ulicy Piłsudskiego dobra jest?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Apteka św. Łukasza
Wysłane przez: KumosKumos (---.dynamic.chello.pl)
Data: 23 sty 2014 - 22:01:35

Na Piłsudskiego to ta sama co w Papierni, nawet pracownicy się wymieniają. Ja jestem zadowolony, zwłaszcza z obsługi, choć jak widać po pierwszych postach w tym wątku widać, że opinie są różne. Osobiście mogę polecić. Z kolei ta przy Zorzy to dla mnie jakiś osobisty Matrix, bo za każdym razem kiedy tam pójdę mam jakieś dziwne wydarzenia z obsługą typu nieumiejętne obliczanie przez kilkanaście minut upustu na recepcie, odmowa sprzedaży leku nie będącego na receptę z uwagi, że zdaniem pani z obsługi jest na receptę... Ale chyba ludzie są zadowoleni.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Apteka św. Łukasza
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 23 sty 2014 - 23:25:57

Obie apteki pod wezwaniem św. Łukasza są drogie

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.