Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
22. Finał WOŚP - nabór wolontariuszy
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 29 pa 2013 - 01:02:23

Drodzy wolontariusze!

Rozpoczynamy tegoroczną rekrutację chętnych do kwestowania podczas XXII Finału WOŚP. Ankietę znajdziecie klikając na: ankieta (w dowolnym miejscu tej informacji). Należy ją wypełnić i wysłać razem ze zdjęciem 800×800 px na adres wosp.konstancin@gmail.com, najpóźniej do dnia 8 grudnia 2013 r.

UWAGA! Po tym terminie nie będziemy mieli już możliwości dorobienia identyfikatorów!

Na wszelkie Wasze wątpliwości i pytania czekamy pod adresem wosp.konstancin@gmail.com oraz na Facebooku wospkonstancin.

Pozdrawiamy,

Wasz Sztab

P.S. Zapraszamy również na www.wosp-konstancin.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 22. Finał WOŚP - nabór wolontariuszy
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 07 lis 2013 - 19:29:59

Wczoraj odbyło się spotkanie w sprawie zbliżającego się finału.

I już wiemy że:

Rywalizacja sportowa w GOSIR przy ul. Żeromskiego, zacznie się około 10:00
Koncert w Amfiteatrze zacznie się zapewne o godz. 17:00
Światełko do nieba odpalimy o 20:00, w Parku Zdrojowym

Szczegółowe informacje będzie podawać sukcesywnie, gdy sami będziemy je poznawać spinning smiley sticking its tongue out


Przypominamy o rejestracji wolontariuszy:
!!!REJESTRACJA!!!

Termin mija 8 grudnia 2013r.

FACEBOOK
wosp.konstancin@gmail.com

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 22. Finał WOŚP - nabór wolontariuszy
Wysłane przez: TRAPERTRAPER (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 sty 2014 - 16:16:53

Szkolny Sztab WOŚP w Zespole Szkół nr 2 przy ulicy Żeromskiego 15 w Konstancinie-Jeziornie zakończył pracę.
Szefowa sztabu, pani Mariola Rutkowska poinformowała,
że wolontariusze z ?dwójki? zebrali

7.806,25 złotych.

Jest to wynik lepszy od ubiegłorocznego o ponad 800 złotych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 22. Finał WOŚP - nabór wolontariuszy
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.t-mobile.pl)
Data: 13 sty 2014 - 09:19:57

widać nie umiesz gadać z młodzieżą....choć w sumie taką niegrzeczną 12 latkę przez kolano i... ;)
a mowa o wątpliwościach tego typu [vod.gazetapolska.pl] ?
Owsiak człowiek kontrowersyjny chyba od lat... i nie tylko ze względu na żółtą koszulę ;)
Podobnie jak działalność większości fundacji (szczególnie tych działających przy majętnych rodzinach)...każda z nich ma jednak swój statut, gdzie powiedziane jest na co i w jakiej części pieniądze iść winny..
w interesie WOŚP (a i samego Owsiaka) w rozumieniu piękna tej idei podtrzymania rokrocznego narodowego uniesienia (wtedy ludzie nie szukają filozofii w geście wrzucenia paru złociszy do puchy...) jest rzeczowe wyjaśnienie tego typu wątpliwości...
jeśli nie zostanie to zrobione a ludzie poczują się oszukani to trudno będzie o kolejne rekordy...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-13 09:27 przez Artek_Bartek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 22. Finał WOŚP - nabór wolontariuszy
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.static.chello.pl)
Data: 13 sty 2014 - 10:26:09

Skoro założyłem ten wątek, odpowiem:

A ile z tego pójdzie na "Mrówkę całą" i "Złoty Melon" ? Zorientowni wiedzą o co pytam. - Tak jak mój przedmówca, polecam zapoznać się ze statutem fundacji. Następnie jeśli tam nie będzie wystarczających informacji proszę zadzwonić 22 8523214.

A czy wśród aborterów WOśP, była tez ta młoda panna, która na moją odmowę wsparcia WOŚP, w momencie gdy chciałem tę odmowę uzasadnić odpowiedziała mi: - gówno mnie to obchodzi ? - Naturalnie wolontariusz (jakakolwiek osoba w takim wieku) nie powinna do osoby starszej się w ten sposób odnosić. Proszę o przesłanie numeru identyfikatora (w wiadomości prywatnej) tej wolontariuszki. Jeżeli była z mojego sztabu, chętnie z nią sobie porozmawiam. Zawsze, powtarzam zawsze, uczulamy wolontariuszy, że oni i ich zachowanie jest wizytówką Fundacji i nas, osób organizujących tę imprezę w Konstancinie.

Pozdrawiam;

P.S. Gdzie to zdarzenie miało miejsce?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 22. Finał WOŚP - nabór wolontariuszy
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 13 sty 2014 - 12:29:08


rondo
A ile z tego pójdzie na "Mrówkę całą" i "Złoty Melon" ? Zorientowni wiedzą o co pytam.

Najłatwiej pomstować, czepiać się.

Zanim się cos napisze po przeczytaniu co piszą oszołomy, warto zajrzeć na str WOŚP, do rozliczeń fundacji, tu: [www.wosp.org.pl]


Tu nie odnoszę się do zachowania tej nieokrzesanej panienki. Jeśli tak powiedziała, to powinno się - tak jak Artek_B napisał wyżej. Tylko ostrożnie, bo taka pyskata jeszcze oskarży o molestowanie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-13 12:50 przez Bartek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 22. Finał WOŚP - nabór wolontariuszy
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.t-mobile.pl)
Data: 13 sty 2014 - 16:40:25



warto zajrzeć na str WOŚP, do rozliczeń fundacji
Owsiak powinien jakiegoś PR'owca powiesić bo info tamże prawie tak jak w naszym BIPie...
jak się porówna 20 finał tu [www.wosp.org.pl] i w szczegółowym sprawozdaniu podpiętym w tym samym miejscu to mamy pewne rozbieżności
typu 'zebraliśmy 50,6 mln' vs. 'zebraliśmy 48 mln'...
'zakup sprzętu medycznego dla oddziałów neonatologicznych i pediatrycznych - 33,7 mln' vs. 'główny temat Finału 32,3 mln'....
nic dziwnego, że później są tacy, którym się żyłka śledcza włącza... zwłaszcza jak w ramach danego finału fundacja wydaje więcej jak zebrała ;)
mnie osobiscie fascynuje to, że przez tyle lat narodowe uniesienie potrafi się przejawiać...bez Owsiaka na pewno by tego nie było...inną natomiast kwestią jest, na ile negatywne głosy to czarny PR ludzi nieprzychylnych a na ile ewentualna czarna rzeczywistość... filozofii do wrzucania do puszki dorabiać jednak nie polecam...dajesz - dawaj, nie dajesz - nie ma przecież obowiązku... nie wykluczam jednak, że mniejsza kwota z tego finału (na koniec dnia ok. 5 mln w porównaniu z poprzednim) jest wynikiem tych negatywnych informacji...ewentualnie pogody (osobiście pamiętam jednak gorsze) czy mniejszego entuzjazmu (nie wiem, czemu miałby on akurat po 21 latach wystąpić...)....ale to wyjdzie po całkowitym zamknięciu finału....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-13 16:42 przez Artek_Bartek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 22. Finał WOŚP - nabór wolontariuszy
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.static.chello.pl)
Data: 14 sty 2014 - 09:56:56

Sprawozdania finansowe - nie jestem rzecznikiem, ani adwokatem fundacji. Jeśli ma Pan potrzebę wyjaśniania spraw, prosze to zrobić samemu. Ja nie mam wątpliwości co do słusznej idei WOŚP i ich działań.

Odnośnie turystyki /Kostrzyń/ też byłem tam. Byłem również w wielu innych miejscach w Polsce i na świecie. Też proszę nie pytać.

Wolontariusze WOŚP mają obowiązek noszenia identyfikatorów w widocznym miejscu. Jeśli ta dziewczyna miała puszkę, a nie miała widocznego ID powinien Pan to zgłosić dodatkowo policji. Policja i Straż Miejska miały kompletne listy naszych (mam na myśli mój sztab działający przy KDK) wolontariuszy. My mieliśmy pełną wiedzę, gdzie i który wolontariusz przebywa, przez cały dzień. Wobec czego Pańskie zachowanie oceniam również jako nieodpowiedzialne, zarzuca Pan coś Owsiakowi, a sam nie dopilnował Pan sprawy...
W dniu finału sprawdzam wolonotariuszy kwestujących na ulicach Konstancina starając się eliminować takie przypadki.

Z moich informacji wynika, że finansowanie na poziomie 15 tys. już nie jest aktualne. W tym roku było to 10 000 zł. (brutto). W zeszłym również było 10 tys.

Nie twierdzę, że wszyscy muszą się zgadzać z ideą głoszoną przez WOŚP, ale nie zaprzeczy Pan, że fundacja zrobiła dla Polaków bardzo dużo, prawda?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 22. Finał WOŚP - nabór wolontariuszy
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.static.chello.pl)
Data: 14 sty 2014 - 09:58:06


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 22. Finał WOŚP - nabór wolontariuszy
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.static.chello.pl)
Data: 14 sty 2014 - 14:10:53


rondo

Szymon Ziemski
Wolontariusze WOŚP mają obowiązek noszenia identyfikatorów w widocznym miejscu.
Kto na wolontariuszy nakłada ten obowiązek ? Kto to na bieżąco kontroluje ?

Fundacja nakłada ten obowiązek. My jako sztab uczulamy na to naszych wolontariuszy, na spotkaniach organizacyjnych. To jest ich obowiązek.


Szymon Ziemski
Pańskie zachowanie oceniam również jako nieodpowiedzialne, zarzuca Pan coś Owsiakowi, a sam nie dopilnował Pan sprawy...

Generalnie nie zarzucam nic Owsiakowi. On jest tylko super cwanym pupilem mediów i władzy. Zostawia go kiedys jedni i drudzy i będzie po Owsiaku. W przeciwieństwie do takich postaci jak Anna Dymna czy Ewa Błaszczyk.
I ja mam coś dopilnowywać !?!?!? Żeby sie lepiej kręcił owsiakowy interes ? A Pan gdzie w tym czasie był ?

Nie wiem gdzie byłem w tym czasie. Nie podał Pan żadnego czasu, ani miejsca, w którym to się stało. Być może przewoziłem wolontariuszy do sztabu, aby nie przemokli doszczętnie, a może innych wiozłem w kolejne miejsce. Możliwe, że sprawdzałem wolontariusza, który zbierał na naszym terenie, mimo, że był ze sztabu z Białołęki ID nr 30/468. Być może byłem pod kościołem w skolimowie, gdzie wolontariuszom pomagałem zakleić i zafoliować puszkę, aby nikt nie mógł ich posądzić o kradzież datków z rozmokniętej puszki. Możliwe, że rejestrowałem się jako dawca szpiku w fundacji DKMS. Być może podwoziłem naszą Panią seniorkę w miejsce kwesty... jest wiele możliwości, ale nie wiem kiedy to się działo, więc nie potrafię Panu odpowiedzieć. A może po prostu jadłem bigos.


SzymonZiemski
W dniu finału sprawdzam wolonotariuszy kwestujących na ulicach Konstancina starając się eliminować takie przypadki.
No to źle Pan sprawdza.

Ja sprawdzam sam blisko 100 wolontariuszy. Owszem, źle to robię. Proszę dać mi lekcję. Oprócz mnie wolontariuszy sprawdzała policja i straż miejska, oni też w Pańskiej ocenie źle to robili. Nie zmienia to faktu, że i Pan nie ukrócił nielegalnych działań tej dziewczyny, w żaden sposób!


Szymon Ziemski
Z moich informacji wynika, że finansowanie na poziomie 15 tys. już nie jest aktualne. W tym roku było to 10 000 zł. (brutto). W zeszłym również było 10 tys.

Moimi informatorami są p.burmistrz i p.dyr. KDK. Nie wykluczam, że Pan ma lepszych informatorów.
Owszem mam. Ludzi, którzy zajmowali się tym bezpośrednio. Mam wrażenie, że nie konsultował Pan swoich informacji w tym roku. Nie widzę bowiem podstaw dla, których Pani dyrektor KDK, czy sam Pan burmistrz mieli by wprowadzać Pana w błąd. Koszty tegorocznego finału nie przekroczyły 9000zł brutto.My zebraliśmy 33 795,99 zł, a wspólnie ze szkołą nr 2: 41 602,24 zł.


Szymon Ziemski
Nie twierdzę, że wszyscy muszą się zgadzać z ideą głoszoną przez WOŚP, ale nie zaprzeczy Pan, że fundacja zrobiła dla Polaków bardzo dużo, prawda?

Ja po pierwsze nie znam tej idei. Po drugie zaprzeczam. WOŚP psuje państwo. Pomoc charytatywna z założenia ma być kierowana do konkretnych osób a nie do instytucji. Absolutnie nie powinno się tych instytucji (Ministerstwo Zdrowia, NFZ) wyręczać z działań nałożonych na nie przez ustawodawcę. I właśnie dlatego w żadnym , innym cywilizowanym państwie europejskim WOŚP nie jest kalkowany. Czyż nie dziwne ?

Pozwolę sobie tego już nie komentować.

Żadnego linku powiązanego z GW nie otworzę. Mam zasadę, nie wspieram złodzieja..
- brak mi słów...

Jak poinformowało Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, w 2012 r. Fundacja WOŚP zebrała 51,3 mln zł. 91,6 proc. tej kwoty Fundacja przeznaczyła na prowadzenie nieodpłatnej działalności pożytku publicznego. Koszty administracyjne wyniosły ok. 8 proc. Dane te pochodzą z corocznych sprawozdań, które WOŚP, tak jak każda inna fundacja i stowarzyszenie, musi składać do departamentu pożytku publicznego MPiPS. Sprawozdanie za 2013 r. jest jeszcze niedostępne. - Te dane mówią o wyjątkowo dużej skuteczności Fundacji" - ocenił rzecznik ministerstwa Janusz Sejmej.

Jeszcze pozwolę sobie zacytować pewnego mieszkańca Konstancina. Zdarzenie miało miejsce gdy jeszcze byłem wolontariuszem (jakieś 9 lat temu). Zbierałem pieniądze wówczas działając w piaseczyńskim sztabie. Cytat: "Ja tego Owsiaka to nie lubię. Ale wykonuje dobrą robotę" i wrzucił pieniądze do puszki.

Wczoraj moja instruktorka: Szymon! A wiesz, że mojemu Dawidkowi też robili badania na sprzęcie zakupionym przez WOŚP? Nawet nie wiedziałam!

A wie Pan, że w naszym sztabie mieliśmy bardzo liczne grono wolontariuszek seniorek? Bo dla nich też WOŚP zaczął grać. Nie wiem w jakim Pan jest wieku, ale wierzę, że jeśli Panu, lub mnie, przyjdzie wylądować kiedyś na oddziale geriatrycznym, to będziemy wdzięczni, że są tak wyposażone przez WOŚP. No chyba, że Pan zażyczy sobie wygodne posłanie na podłodze, byle z dala od sprzętu fundacji...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 22. Finał WOŚP - nabór wolontariuszy
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 14 sty 2014 - 14:52:36

Panowie, robi się ogólna rozprawa czy WOŚP czci szatana czy nie, więc zapraszam na ogólny. Tutaj wracamy do spraw lokalnych. Nie, to czy Owsiak kradnie czy nie, to NIE jest sprawa lokalna.

Chociaż wyjaśnienie, czy naprawdę p. Markiewicz powiedziała, że KDK dał w tym roku na WOŚP 15.000 może być ciekawe. Dla mnie na pewno. Panie Andrzeju, kiedy burmistrz i dyrektor KDK panu takie dane przekazali?

A sprawę chamskiej wolontariuszki pewnie warto by wyjaśnić, ale niestety - nie widzę ŻADNYCH danych umożliwiających jej zbadanie, a relacja nie pozwala na jej zidentyfikowanie. Dwunastoletnich dziewcząt jest chyba w mieście sporo.

Istnieje jeszcze jedna opcja - Szymon nie sprawdził tej wolontariuszki, bo to nie była wolontariuszka.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-14 15:09 przez Bartek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 22. Finał WOŚP - nabór wolontariuszy
Wysłane przez: TRAPERTRAPER (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 sty 2014 - 15:41:09

Wolontariusze ze sztabów działających na terenie naszej gminy zebrali:

41.602,24

Taka informacja bardzo cieszy.
Jest to chyba rekordowy wynik w naszej gminie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 22. Finał WOŚP - nabór wolontariuszy
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.static.chello.pl)
Data: 14 sty 2014 - 16:10:16

Ciężko to stwierdzić, tak na 100%. Kiedyś było tak, że był jeden sztab w gminie. Szkoła Amerykańska robiła zwykle zamkniętą imprezę w grudniu, w tym celu zakładali oddzielny sztab. Tym razem grali z nami, co nas bardzo cieszy. Liczymy na równie owocną współpracę z "dwójką" w przyszłym roku. Chcielibyśmy jednego sztabu zawiadywanego centralnie, dostępnego dla wszystkich chętnych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 22. Finał WOŚP - nabór wolontariuszy
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.t-mobile.pl)
Data: 14 sty 2014 - 16:11:29



41.602,24
Jest to chyba rekordowy wynik w naszej gminie
na stronie gminnej [www.konstancinjeziorna.pl] podana jest nieco niższa kwota 38 tys. (z zastrzeżeniem, że jeszcze nie jest ostateczna) i ona już jest nazwana rekordową!
także mamy się z czego cieszyć tj. mimo malkontentów potrafimy działać grupowo! ;) a dla mnie to jest bardzo istotna kwestia...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-14 16:11 przez Artek_Bartek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 22. Finał WOŚP - nabór wolontariuszy
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.static.chello.pl)
Data: 14 sty 2014 - 16:22:26

Poniżej prezentuję wyniki jakie osiągał sztab działający przy KDK i zarządzany Przeze mnie i Aleksandrę Rotnicką:

1. XV Finał WOŚP, 14 stycznia 2007 r.; Zbieraliśmy po raz drugi ratowanie życia dzieci poszkodowanych w

wypadkach i nauka pierwszej pomocy

KCN: 25 544,22 PLN

2. XVI Finał WOŚP, 13 stycznia 2008 r.; Zbieraliśmy dla dzieci ze schorzeniami laryngologicznymi

KCN: 30 000,00 PLN

3. XVII Finał WOŚP, 11 stycznia 2009 r.; Temat Finału ? Wczesne wykrywanie chorób nowotworowych u dzieci

KCN: 33 525,71 PLN

4. XVIII Finał WOŚP, 10 stycznia 2010 r.; Temat XVIII Finału WOŚP po raz drugi: Dla dzieci z chorobami

onkologicznymi ? na doposażenie klinik onkologicznych w sprzęt wysokospecjalistyczny.

KCN: 36 971,03 PLN

5. STOP POWODZIOM

KCN: 15 418,81 PLN

6. XIX Finał WOŚP, 9 stycznia 2011 r.; Temat: Zbieraliśmy pieniądze na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami

urologicznymi i nefrologicznymi.

KCN: 40 073,84 PLN

7. XX Finał WOŚP, 9 stycznia 2012 r.; Temat: Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko,

czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla

kobiet ciężarnych z cukrzycą.

KCN: 37 239,70 PLN

8. XXI Finał WOŚP, 13 stycznia 2013 r.; Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów.

KCN: 28 069,20 PLN

Są to wyniki tylko i wyłącznie naszego sztabu. Dlatego tegoroczne podsumowanie uwzględniające wynik "dwójki", w porównaniu z naszymi dotychczasowymi osiągami jest REKORDEM!!! To cieszy nas bardzo!

Łącznie z sumarycznych wynikiem tegorocznych sztabów przez te wszystkie lata mieszkańcy Konstancina wsparli fundację niebagatelną kwotą 288 422,75 zł.

Gratuluję wszystkim zaangażowanym i dziękuję.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 22. Finał WOŚP - nabór wolontariuszy
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.static.chello.pl)
Data: 14 sty 2014 - 16:28:09

Dodatkowo zapraszam tutaj: ZAKUPIONY SPRZĘT DLA KONSTANCINA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 22. Finał WOŚP - nabór wolontariuszy
Wysłane przez: jacekkkjacekkk (---.dynamic.mm.pl)
Data: 14 sty 2014 - 16:32:02

Bardzo fajna wypowiedz Romualda Lipki kierowana do malkontentów . Moim zdaniem dawanie na WOŚP nie jest przymusowe i jeśli ktoś nie chce to po prostu nie daje. Ja tego dnia spotkałem na ulicach naszego miasta bardzo fajnych i sympatycznych młodych wolontariuszy.

[www.interia.tv]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 22. Finał WOŚP - nabór wolontariuszy
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.static.chello.pl)
Data: 14 sty 2014 - 16:36:49


Artek_Bartek


41.602,24
Jest to chyba rekordowy wynik w naszej gminie
na stronie gminnej [www.konstancinjeziorna.pl] podana jest nieco niższa kwota 38 tys. (z zastrzeżeniem, że jeszcze nie jest ostateczna) i ona już jest nazwana rekordową!
także mamy się z czego cieszyć tj. mimo malkontentów potrafimy działać grupowo! ;) a dla mnie to jest bardzo istotna kwestia...

Ta kwota nie była ostateczna, ponieważ dwie puszki znajdowały się w sejfie w Szkole Amerykańskiej. W niedzielę nie mieliśmy do niego dostępu niestety. Czyli dla naszego sztabu kwota: 33 795,99zł jest daleka od rekordu. Dla całego Konstancina wynik znakomity!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 22. Finał WOŚP - nabór wolontariuszy
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.static.chello.pl)
Data: 14 sty 2014 - 17:09:22


Bartek
Panowie, robi się ogólna rozprawa czy WOŚP czci szatana czy nie, więc zapraszam na ogólny. Tutaj wracamy do spraw lokalnych. Nie, to czy Owsiak kradnie czy nie, to NIE jest sprawa lokalna.

Proszę Pana "rondo" by się zastosował do powyższego.

Jeżeli pisze Pan książkę, to ja nie będę dla Pana wyszukiwał informacji. Ma Pan taki sam dostęp do żądanych danych jak ja.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 22. Finał WOŚP - nabór wolontariuszy
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 14 sty 2014 - 21:30:21

Proszę się zastosować. A pan, panie Andrzeju, jak potrzebuje sprawdzić budżet Ministerstwa, to niech pyta w Ministerstwie. Tam będą wiedzieli. Pan, zresztą, jak się zdaje, lepiej od Szymona wiec co za ile, więc niech pan sam szuka informacji. Wszystkie ogólne przepychanki o Orkiestrze będą kasowane. Tu mówimy o lokalnym finale. I kropka.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.