Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Dni Konstancina 18-19 czerwca - o kcińskich zespołach
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 21 sie 2011 - 23:45:33

PRZEPIÓRECZKA
[www.etiuda.waw.pl]

SONATA
[www.etiuda.waw.pl]


ETIUDA
[www.etiuda.waw.pl]

w tym roku w Rabce też dzieci mają bardzo dużo zdjęć zrobionych przez MOK Rabka.Przesyłam poniżej link z, z tym, że opis zdjęć jest jako Etiuda(ale są na zdjęciach dzieci z Sonaty i Przepiórki)
[mok.rabka.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dni Konstancina 18-19 czerwca - o kcińskich zespołach
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.t-mobile.pl)
Data: 22 sie 2011 - 17:24:02

jeden z nielicznych dowodów na to, że szeroko pojęte krzewienie kultury w Konstancinie istnieje...
tylko...zespół przeszedł z KDK do GOSiRu od początku tego roku (swego czasu na zadane KDKowi w osobnym wątku pytania związane z tym faktem nie uzyskałem odpowiedzi!)...teraz podobno nie ma na niego ani na jego opiekunkę pieniędzy! Temat ma zdaje się stanąć na Komisji BOKiS w najbliższy czwartek... Oby był tego jakiś pozytywny efekt...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dni Konstancina 18-19 czerwca - o kcińskich zespołach
Wysłane przez: GosiaGosia (---.adsl.inetia.pl)
Data: 23 sie 2011 - 00:19:28

Mam nadzieję, że nie zostaną zmarnowane lata pracy dzieci i pani Lidii, nasze kulturalne władze gminy spojrzą trochę przychylniej i szerzej na rozwój tych zespołów,w konteksie również promocji miasta.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Promocja Konstancina
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 23 sie 2011 - 16:57:55

Jak dotąd promocja była do bani. Kto spoza południowego Mazowsza wie o tężni o pieknie położonych terenach nadwiślańskich, o związkach z Kcinem Żeromskiego i innych znakomitych postaci ?

Dziś przejeżdżałam Wilanowską i na płocie przy pętli autobusowej wisi baner o tężni w.... Ciechocinku.

Teraz gdy lada moment wyremontowana 724 pozwoli dojechać szybciej do Kcina, może wartoby rozreklamować naszą mieścinę

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.