Forum Konstancina
Witaj! » Zaloguj » Utwórz nowy profil » Szukaj
Dni Konstancina 18-19 czerwca - o kcińskich zespołach
21 sie 2011 - 23:45:33
PRZEPIÓRECZKA
[www.etiuda.waw.pl]

SONATA
[www.etiuda.waw.pl]

ETIUDA
[www.etiuda.waw.pl]

w tym roku w Rabce też dzieci mają bardzo dużo zdjęć zrobionych przez MOK Rabka.Przesyłam poniżej link z, z tym, że opis zdjęć jest jako Etiuda(ale są na zdjęciach dzieci z Sonaty i Przepiórki)
[mok.rabka.pl]
Re: Dni Konstancina 18-19 czerwca - o kcińskich zespołach
22 sie 2011 - 17:24:02
jeden z nielicznych dowodów na to, że szeroko pojęte krzewienie kultury w Konstancinie istnieje...
tylko...zespół przeszedł z KDK do GOSiRu od początku tego roku (swego czasu na zadane KDKowi w osobnym wątku pytania związane z tym faktem nie uzyskałem odpowiedzi!)...teraz podobno nie ma na niego ani na jego opiekunkę pieniędzy! Temat ma zdaje się stanąć na Komisji BOKiS w najbliższy czwartek... Oby był tego jakiś pozytywny efekt...
Re: Dni Konstancina 18-19 czerwca - o kcińskich zespołach
23 sie 2011 - 00:19:28
Mam nadzieję, że nie zostaną zmarnowane lata pracy dzieci i pani Lidii, nasze kulturalne władze gminy spojrzą trochę przychylniej i szerzej na rozwój tych zespołów,w konteksie również promocji miasta.
Promocja Konstancina
23 sie 2011 - 16:57:55
Jak dotąd promocja była do bani. Kto spoza południowego Mazowsza wie o tężni o pieknie położonych terenach nadwiślańskich, o związkach z Kcinem Żeromskiego i innych znakomitych postaci ?

Dziś przejeżdżałam Wilanowską i na płocie przy pętli autobusowej wisi baner o tężni w.... Ciechocinku.

Teraz gdy lada moment wyremontowana 724 pozwoli dojechać szybciej do Kcina, może wartoby rozreklamować naszą mieścinę
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Dostępni użytkownicy
Goście: 23
Najwięcej gości: 1644 04 wrz 2017