Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--123456789
Bieżąca strona: 9 z 9
Re: Inicjatywa społeczna - rondo im."INKI" Danuty Siedzikówny
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 20 gru 2014 - 19:38:47

Pewnie lewacka prowokacja ;)



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Inicjatywa społeczna - rondo im."INKI" Danuty Siedzikówny
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 22 gru 2014 - 09:16:19

Do zgłaszania wiadomości jest specjalny mechanizm, który pan świetnie zna. Proszę użyć, jeżeli faktycznie panu na tym zależy. Chyba, że jedynie na manifestacji pewnych opinii.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Inicjatywa społeczna - rondo im."INKI" Danuty Siedzikówny
Wysłane przez: jacekkkjacekkk (46.186.34.---)
Data: 22 gru 2014 - 09:26:46

Szanowny Panie rondo, po moim wpisie na forum film nagle zginął z sieci, myślę, że gdyby był ok to by pozostał. Być może mój wpis jest dla pana paskudny i ja nie zamierzam z tym dyskutować, bo to niema najmniejszego sensu. Wyjaśniłem sobie z Krystianem całą sprawę ( zastrzegam, że to nie on jest autorem słów) i jak dla mnie jest po sprawie, jednak, jeśli autor tego filmu się nie wstydzi to prosta sprawa, aby go upublicznił.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Inicjatywa społeczna - rondo im."INKI" Danuty Siedzikówny
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 23 gru 2014 - 23:49:54

A ktoś tu się oburzał, że do wątku nie pasuje ten temat...



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Inicjatywa społeczna - rondo im."INKI" Danuty Siedzikówny
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (37.30.19.---)
Data: 24 gru 2014 - 00:41:31



Najpierw spytać i wyjaśnić a dopiero później się ewentualnie oburzać ?
Był drzewiej taki film...I kto to mówi ;)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Inicjatywa społeczna - rondo im."INKI" Danuty Siedzikówny
Wysłane przez: jacekkkjacekkk (37.190.146.---)
Data: 24 gru 2014 - 01:01:18

Panie rondo ja napisałem dokładnie to, co widziałem w tym filmie, nie interesuje mnie, kto jest jego autorem i jaka powinna być kolejność wyjaśniania i nawet tego nie chcę wyjaśniać. Opisałem, co widziałem i co słyszałem dokładnie. Mam pytanie czy Pan widział ten film mam wrażenie, że nie, bo gdyby Pan widział to chyba miałby Pan podobne zdanie do mojego. Naprawdę mi nie zależy na tym, aby robić z tego jakąś aferę, po prostu to, co zobaczyłem i usłyszałem było niesmaczne i tyle. Jeśli autorom i aktorom tego filmu jest z tym dobrze to oczywiście jest to ich sprawa mi tylko szkoda, że jednym z aktorów był człowiek, który jest związany z inicjatywą. Może mi Pan zwracać uwagę, że mój wpis był paskudny ja niestety nie potrafię pisać tak pięknie jak Pan, bo tak doskonały nie jestem. Jeśli to był film wychowawczy i młodzi ludzie powinni z tego filmu czerpać wartości to rzeczywiście się nie rozumiemy. Pozdrawiam serdecznie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Inicjatywa społeczna - rondo im."INKI" Danuty Siedzikówny
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 24 gru 2014 - 21:27:55

Ponawiam moją informację - jeżeli wiadomość jest nie na miejscu, należy zgłosić ją mechanizmem forum, który pan zna. Nie zrobił pan tego do tej pory, więc sądzę, że zupełnie nie na tym panu zależy. Całkowicie nie na tym - inaczej zrobiłby pan faktycznie to, co trzeba, żeby wpisy zniknęły. Tak proste.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-24 21:28 przez Bartek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Inicjatywa społeczna - rondo im."INKI" Danuty Siedzikówny
Wysłane przez: jacekkkjacekkk (46.186.34.---)
Data: 08 sty 2015 - 21:10:13

Zespół IPN odnalazł na cmentarzu w Gdańsku najprawdopodobniej szczątki Danuty Siedzikówny ps. "Inka".

[nowahistoria.interia.pl]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-08 21:11 przez jacekkk.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Inicjatywa społeczna - rondo im."INKI" Danuty Siedzikówny
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (89.70.13.---)
Data: 01 mar 2015 - 14:02:58

" IPN znalazł kości sanitariuszki "Inki" zabitej przez UB
Roman Daszczyński
01.03.2015 , aktualizacja: 01.03.2015 13:53

Znaleziono szczątki "Inki" - bohaterskiej sanitariuszki oddziałów majora "Łupaszki", zamordowanej przez UB latem 1946 r. w Gdańsku. Jej krewni oficjalnie dowiedzieli się o tym w niedzielę od prezydenta Bronisława Komorowskiego, podczas uroczystości zorganizowanej z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Szczątków Danuty Siedzikówny ps. "Inka" historycy gdańskiego IPN szukali od kilku lat. Nie wiadomo było nawet, czy cokolwiek się zachowało - jedna z wersji mówiła, że po śmierci zwłoki sanitariuszki wrzucono do dołu z wapnem.

- Miejsce pochówku "Inki" udało się znaleźć niedawno, na Cmentarzu Garnizonowym w Gdańsku, dosłownie dziesięć metrów od jej symbolicznego nagrobka - mówi Karol Tymiński, krewny sanitariuszki. - Nieoficjalnie wiem o tym od kilkunastu dni.

Identyfikację umożliwiło badanie DNA

- O tym, że znalezione szczątki należały do "Inki", świadczą wyniki badania DNA, przeprowadzone przez specjalistów z Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie - mówi Sławomir Rybicki, wiceminister w Kancelarii Prezydenta RP. - Dla rodziny przygotowany został specjalny dokument, tak zwana nota identyfikacyjna.

Karol Tymiński ma 22 lata, studiuje informatykę na Uniwersytecie Gdańskim. Jest wnukiem Brunona Tymińskiego, rodzonego wujka "Inki".

[...]"

http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,17500929,IPN_znalazl_kosci_sanitariuszki__Inki__zabitej_przez.html#MT

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Inicjatywa społeczna - rondo im."INKI" Danuty Siedzikówny
Wysłane przez: Danuta ŚlązakDanuta Ślązak (77.255.32.---)
Data: 02 mar 2015 - 05:17:50

Ze zdjęć zrobionych pod wieczór i zamieszczonych na FB wynika, że w dniu wczorajszym na rondzie "Inki" paliło się jedynie pięć zniczy i nie był o ani jednego kwiatka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Inicjatywa społeczna - rondo im."INKI" Danuty Siedzikówny
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (93.154.141.---)
Data: 02 mar 2015 - 08:34:14

Dzisiaj jedynka TVP godzina 20:25 Teatr telewizji w reż. Wojciecha Tomczyka pod tytułem "INKA 1946"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Inicjatywa społeczna - rondo im."INKI" Danuty Siedzikówny
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (37.128.88.---)
Data: 22 kwi 2016 - 09:28:31

Oficjalny i uroczysty pogrzeb ppłk. Łupaszki - niedziela 24 kwietnia godzina 15:00. Msza św. odbędzie się w kościele Karola Boromeusza na ul. Powązkowskiej w Warszawie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456789
Bieżąca strona: 9 z 9


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.