Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...56789101112131415...->|-->
Bieżąca strona: 10 z 17
Re: Lodowisko w K-J
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (87.205.244.---)
Data: 09 gru 2014 - 21:51:15


robert
nie trzeba wysyłać- czytają grinning smiley i mam nadzieję, ze widzą działania takich pomocników jak J.Koot. Dowalić wszystkim a najlepiej gminie. Powodzenia życzę w wysyłaniu.
Jedno tylko mnie dziwi - ja nie zaczynam dyskusji - tylko zostaję pomówiony - o jakieś firmy, działania- zakłamania, kłamstwa, wyszukiwanie sensacji - a dlaczego?.... kiedy tylko wysyłam wiadomość, żeby dzieciaki mogły jak najwięcej skorzystać. Jak ktoś potrzebuje wyjaśnień (a nie podniety i robienia sensacji) - wystarczy zadzwonić, napisać - odpowiem, wyjaśnię.
Ale nie - trzeba na forum - uwaga! Sensacja! Pewnie coś kombinuje!..... Żenada
I to powoduje od razu wylanie żalów dotyczących wszystkiego dookoła, z wyborami i stowarzyszeniami włącznie.
Nie pozostaje dłużny >grinning smiley< wtedy rozpacz, poskarżymy się... żal dupę ściska!!!!
Jak już sobie wyjaśniliśmy, to proszę, oczywiście poza składaniem obiecanych donosów i informacji, zejść ze mnie i nie wpisywać tutaj nic o mnie i będzie po sprawie. Nie zaglądam tutaj - dostałem wiadomości pocztą email
Żegnam ozięble >grinning smiley<
czytając pana Roberta /tak mogę/mam pewne wątpliwości co do jego emocji .Może to brak słońca ostatnimi czasy .smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lodowisko w K-J
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (87.205.244.---)
Data: 09 gru 2014 - 22:04:20


robert
tak, wspominałem już o tym "braku słońca'"drinking smiley łykam witaminę D - żeby nie było.... może zacznie pomagać >grinning smiley<
czego z całego serca życzęsmiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-09 22:07 przez babet.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lodowisko w K-J
Wysłane przez: maniamania (213.238.126.---)
Data: 10 gru 2014 - 11:14:20


J. Koot
Z jakiego "darmowego lodowiska"?

Pańskie popisy na forum lokalnym także zostaną wysłane do osób, które bezpośrednio decydują o tym, kto i jak promuje naszą gminę. A mnie Pan nie obrazi. Nie po to po kilku miesiącach bytności na forum zacząłem pisać, żeby dać się wciągnąć w tego typu "dyskurs".

Proponuję jeszcze do CBA, CBŚ, a może jeszcze do FBI

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lodowisko w K-J
Wysłane przez: maniamania (213.238.126.---)
Data: 10 gru 2014 - 16:43:27


J. Koot"
Z jakiego "darmowego lodowiska"?

bidne ludzie mieszkają w tych apartamentowcach na Konstancji, jeśli nie sa w stanie wyskrobać 3 pln dla dzieciaka, żeby sobie pojeździł na łyżwach?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lodowisko w K-J
Wysłane przez: olaola (178.36.8.---)
Data: 10 gru 2014 - 18:03:04

otwieram wątek o lodowisku, a tu - szambo ...confused smiley

co do faktów, to rzeczywiście lodowisko miało być gratis, a nie "prawie darmo, bo tylko za 3/5/7 pln"; i który radny będzie w tej sprawie in-ter-pe-lo-wał ?? confused smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lodowisko w K-J
Wysłane przez: maniamania (213.238.126.---)
Data: 10 gru 2014 - 23:12:15


J. Koot
Na osiedlu Konstancja nie ma apartamentowców. Są domy jednorodzinne.

Pytanie nie brzmi, ile możemy zapłacić, tylko co i w jakich słowach obiecał pan burmistrz w publikacjach przedwyborczych, biuletynie gminnym i na spotkaniach z mieszkańcami.

w tych jednorodzinnych domach mieszkają ubodzy ludzie

w biuletynie gminnym jest nt. lodowiska tyle:


str 19 numeru 2. - październikowego

Na spotkaniu, na którym byłam też była mowa że lodowisko będzie, nie było mowy, że za darmo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lodowisko w K-J
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (46.205.55.---)
Data: 10 gru 2014 - 23:25:20

Przedstawić koszty lodowiska to nie to samo co przedstawić koszty korzystania przez ludzi...
A na spotkaniu w Opaczy było mowa o "symbolicznej złotówce"
Natomiast jesli ma to być używane to dobrze by było otworzyć rozmowy z właścicielem i wynegocjować darmowe korzystanie co najmniej przez młodzież...
Inaczej nie ożywimy parku...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lodowisko w K-J
Wysłane przez: MarioMario (195.245.213.---)
Data: 11 gru 2014 - 15:38:32

[www.fotosik.pl]

[www.fotosik.pl]

zrzut zdjęć z kamery z lodowiska z dzisiejszego przedpołudnia sesja przed przerwa o 14 i drugie po przerwie technicznej trwającej do 15.30. Widać, że grupa dzieci (mniemam że szkolna )jeździ i to w całkiem sporej ilości (przed południem za darmo). Po przerwie od 15.30 też są chętni na łyżwy

P.S
Trzeba kilknąć na zdjecie na fotosiku. Lepiej widać



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-11 15:51 przez Mario.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lodowisko w K-J
Wysłane przez: TRAPERTRAPER (83.31.4.---)
Data: 11 gru 2014 - 16:35:21

Na załączonym zdjęciu, uczniowie klas szóstych z ZS 2, na 4 i 5 lekcji wf wraz z nauczycielami.
W klasach IV - VI szkoły podstawowej oraz gimnazjum, są cztery godziny wf w tym dwie łączone.
Wszystkie klasy mają możliwość w dotarciu na lodowisko.
Nauczyciele potrzebują jednak trochę czasu na zorganizowanie udziału uczniów w lekcjach na lodowisku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lodowisko w K-J
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (87.205.244.---)
Data: 11 gru 2014 - 17:48:01

godz.17.45 lodowisko[live.knc.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lodowisko w K-J
Wysłane przez: maniamania (159.205.255.---)
Data: 11 gru 2014 - 19:27:19


rondo
" .....a w przerwie wypić pyszną czkoladę lub przekąsić coś na ciepło "

autor, autor, autor !

Ale się uśmiałem. smiling smiley smiling smiley smiling smiley

A wcześniej (już mi się nie chce szukać), jakaś nawiedzona osoba pisała coś o kawiarence na świeżym powietrzu obok lodowiska smiling smiley smiling smiley smiling smiley Boki zrywać.

Będzie, GOSiR negocjuje z firmą - muszą mieć wszelkie uprawnienia i badania, żeby było zdrowo.

Zmartwię Cię - gorzałki niestety nie będzie w menu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lodowisko w K-J
Wysłane przez: maniamania (159.205.255.---)
Data: 11 gru 2014 - 23:57:38

Moich nalewek nie będzie, bo to nie będzie mój biznes. Ta na kukulkach może być ciekawa. Dla pocieszenia napiszę, że p. Profesor od staruszków napisała w dodatkuGW Zdrowie, że nie trzeba się wyrzekac dobrego jedzenia i kieliszka alkoholu, bo to poprawia nastrój, a to sprzyja wydłużeniu życia.

Do małolatów, to co napisałam odnosi się do osób > 60 i chodzi o JEDEN kieliszek dziennie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-12 00:02 przez mania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lodowisko w K-J
Wysłane przez: maniamania (159.205.255.---)
Data: 12 gru 2014 - 19:09:52

No nie wiem, zależy czego - jeśli czerwone wino to ewentualnie, ale nalewki tyle to raz: szkoda, a dwa może źle się skończyć

Uwaga, małolaty - czyli osoby poniżej 60 - ta rozmowa o trunkach Was nie dotyczy smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lodowisko w K-J
Wysłane przez: Danuta ŚlązakDanuta Ślązak (77.255.35.---)
Data: 12 gru 2014 - 19:30:36

W Wesołej z uruchomionego w listopadzie lodowiska od poniedziałku do piątku w godz. od 16.00 - 21.00 korzystać można bezpłatnie. Wypożyczenie łyżew również w tym czasie gratis.smiling smiley

[www.wiadomoscisasiedzkie.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lodowisko w K-J
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 12 gru 2014 - 21:27:43

Słuchajcie, może z alkoholami poszlibyście sobie do innego wątku? Raz, a dobrze?



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lodowisko w K-J
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 13 gru 2014 - 11:47:51


rondo
Po co, skoro twierdzi Pan, że robił tylko stronę Face'a dla GOSiRu? Ktoś może chcieć sprawdzić w GOSiR, czy miał Pan takie uprawnienia.

No, ktoś hasło do strony musiał udostępnić. Nie da się "ot tak", podobnie jak nikt z was nie może sobie ot tak, bez akceptacji mojej lub właściciela wrzucać sobie aktualności na stronę główną Konstancin.com.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lodowisko w K-J
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 13 gru 2014 - 12:08:58

Mogło. Nawet widzę potencjalnie powody i sensy. No, ale też wątpię.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lodowisko w K-J
Wysłane przez: maniamania (159.205.247.---)
Data: 14 gru 2014 - 15:38:41

leje niestety i moje zamawianie pogody w innym watku nie pomogło. Tłumów w Parku nie widać

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lodowisko w K-J
Wysłane przez: maniamania (159.205.247.---)
Data: 14 gru 2014 - 18:03:19


J. Koot
Ulubiony radny ob. Mani już opisywał ten mechanizm w artykule prasowym: .

Ulubiony radny ob. Mani odkąd został redaktorem cierpi na rozdwojenie jaźni i nie jestem pewna który jest tym ulubionym tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lodowisko w K-J
Wysłane przez: maniamania (159.205.247.---)
Data: 14 gru 2014 - 18:52:46

Od dwóch godzin po kilkadziesiąt osób na lodowisku, co i raz zaglądam. Ładnie jeżdżą, nawet jeśli ślizgałoby się dziesięcioro, to też warto się cieszyć, że młodzi mają możliwość sympatycznego spędzenia czasu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...56789101112131415...->|-->
Bieżąca strona: 10 z 17


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.