Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
przenosiny poczty z Moniuszki na Pułaskiego + prośba o budowę ciągu pieszo rowerowego
Wysłane przez: m_wisniewskim_wisniewski (---.adsl.inetia.pl)
Data: 26 sty 2014 - 20:34:20

Informacyjnie:
odwiedzając pocztę na Moniuszki dowiedziałem się, że od 1 lutego zostanie ona przeniesiona na Pułaskiego (od skrzyżowania z Kołobrzeską jakieś 150m w kierunku Piaseczna, po lewej stronie).
Warunki pracy dla Pań z poczty będę lepsze, ale jest małe, ale ..

? część mieszkańców KJ idzie pieszo na pocztę lub dojeżdża rowerem.
Przenosiny poczty to kolejny argument, aby zbudować ciąg pieszo rowerowy wzdłuż Pułaskiego.
Poczta wygeneruje większy ruch i mam nadzieję, że nie przełoży się to wzrost wypadków.


Prośba do Radnych i Pana Burmistrza:
Szanowni Państwo
choć Pułaskiego to droga wojewódzka to my - mieszkańcy KJ - będziemy z niej korzystać.
Dołóżmy starań, aby można było bezpiecznie dostać się na pocztę - jeżeli to konieczne to dofinansujmy budowę lub zbudujmy krytyczne odcinki i przejścia dla pieszych.


Z poważaniem,
Michał Wiśniewski

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: przenosiny poczty z Moniuszki na Pułaskiego + prośba o budowę ciągu pieszo rowerowego
Wysłane przez: majkelmajkel (217.153.76.---)
Data: 28 sty 2014 - 12:57:39

Czy to w tym samym kompleksie co Fresh ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-28 12:57 przez majkel.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: przenosiny poczty z Moniuszki na Pułaskiego + prośba o budowę ciągu pieszo rowerowego
Wysłane przez: Obserwator2Obserwator2 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 28 sty 2014 - 14:22:04

NIe wiem gdzie jest Fresh, ale to jest tuż za osiedlem na Kołobrzeskiej, około 200 m. przed Domem Aktora patrząc w stronę Piaseczna.
Wczoraj jechałem i widać duży szyld Poczta Polska.
Jak mi powiedział dzisiaj pan listonosz od poniedziałku tj od 03.02.2014r tam będzie nasza poczta.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: przenosiny poczty z Moniuszki na Pułaskiego + prośba o budowę ciągu pieszo rowerowego
Wysłane przez: ZojkaZojka (---.adsl.inetia.pl)
Data: 28 sty 2014 - 14:46:10

Kurcze , czyli za(_,_)ie (((

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: przenosiny poczty z Moniuszki na Pułaskiego + prośba o budowę ciągu pieszo rowerowego
Wysłane przez: majkelmajkel (217.153.76.---)
Data: 29 sty 2014 - 11:21:09


Zojka
Kurcze , czyli za(_,_)ie (((
Nie to co Moniuszki ;)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: przenosiny poczty z Moniuszki na Pułaskiego + prośba o budowę ciągu pieszo rowerowego
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 sty 2014 - 16:06:01

Ścieżki rowerowej to nie będzie, bo to tylko wygoda dla mieszkańców, a Konstancinie dba się o turystów z Warszawy i im zafundujemy veturilo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: przenosiny poczty z Moniuszki na Pułaskiego + prośba o budowę ciągu pieszo rowerowego
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 13 lut 2014 - 10:48:45

fajnie teraz zrobili z listami poleconymi. Osoby mieszkające w Klarysewie czy Porąbce, ktore korzystały z poczty w Klarysewie, odbieraja teraz polecone w Kiosku na Kierszku 1

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: przenosiny poczty z Moniuszki na Pułaskiego + prośba o budowę ciągu pieszo rowerowego
Wysłane przez: KlarKlar (83.31.153.---)
Data: 13 lut 2014 - 10:56:16

@Zelazna Lejdi ,Odbierałem dziś polecony w Klarysewie proszę więc nie pisać mylnych informacji!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: przenosiny poczty z Moniuszki na Pułaskiego + prośba o budowę ciągu pieszo rowerowego
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 13 lut 2014 - 11:18:44

proszę nie podnosić głosu, mówię o sobie, mam do odbioru w kiosku na Kierszku 1 i nie życzę sobie wykrzykników na koncu wypowiedzi. Jane?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: przenosiny poczty z Moniuszki na Pułaskiego + prośba o budowę ciągu pieszo rowerowego
Wysłane przez: KlarKlar (83.31.153.---)
Data: 13 lut 2014 - 11:31:52

@Zelazna Lejdi ,Szanowna Pani, nie interesuje mnie czy Pani sobie życzy czy nie ,wykrzyknik dotyczył informacji ,która może wprowadzić mieszkańców w błąd.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: przenosiny poczty z Moniuszki na Pułaskiego + prośba o budowę ciągu pieszo rowerowego
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 13 lut 2014 - 11:36:03

w jaki błąd? mówię tylko że może się przytrafic niemiła niespodzianka że nagle muszą lecieć nie wiadomo gdzie, a tak jak powiedziałam, nie życzę sobie podnoszenia głosu w związku z moja wypowiedzia i koniec kropka. Awizo zostalo dostarczone wczoraj, nie wiem kiedy Kler dostał/a swoje, ale może sie okazać, że niedługo będą zasuwali wszyscy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: przenosiny poczty z Moniuszki na Pułaskiego + prośba o budowę ciągu pieszo rowerowego
Wysłane przez: KumosKumos (37.31.123.---)
Data: 13 lut 2014 - 11:47:24

Na Kierszku odbieramy awizo z Inpostu. A przesyłki PP dalej w jej placówkach. Inpost w Kierszku lub Habdzinie. Albo w Górze Kalwarii jak przydarzyło się znajomemu :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: przenosiny poczty z Moniuszki na Pułaskiego + prośba o budowę ciągu pieszo rowerowego
Wysłane przez: KlarKlar (83.31.153.---)
Data: 13 lut 2014 - 11:51:46

Myślę,że nikomu nie przytrafi się taka niemiła niespodzianka jeśli otrzyma awizo z UPT Konstancin-Jeziorna 4 ul.Warszawska 64 !, a moje awizo otrzymałem wczoraj!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: przenosiny poczty z Moniuszki na Pułaskiego + prośba o budowę ciągu pieszo rowerowego
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 13 lut 2014 - 11:56:20

juz wszystko wiem, więc przekazuje informacje z pierwszej ręki, że:
Listy z sądu odbierane sa juz nie na poczcie tylko w innych placówkach, np Habdzin i sklep (nie kiosk jak mamnapisane na awizo) na Kierszku....reszta poleconych normalnie na poczcie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: przenosiny poczty z Moniuszki na Pułaskiego + prośba o budowę ciągu pieszo rowerowego
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 13 lut 2014 - 11:58:33

a ja myślę że jeszcze wiele osób się zdziwi, no chyba, że czytają Forum...a dyskusję z Klarem proponuję juz zakonczyć, bo jak widać sensw niej nie ma żadnego

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: przenosiny poczty z Moniuszki na Pułaskiego + prośba o budowę ciągu pieszo rowerowego
Wysłane przez: KlarKlar (83.31.153.---)
Data: 13 lut 2014 - 12:13:02

Żeby coś zakończyć trzeba najpierw coś zacząć.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: przenosiny poczty z Moniuszki na Pułaskiego + prośba o budowę ciągu pieszo rowerowego
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 13 lut 2014 - 12:14:11


Zelazna Lejdi
juz wszystko wiem, więc przekazuje informacje z pierwszej ręki, że:
Listy z sądu odbierane sa juz nie na poczcie tylko w innych placówkach, np Habdzin i sklep (nie kiosk jak mamnapisane na awizo) na Kierszku....reszta poleconych normalnie na poczcie

O tym już pisaliśmy w innym wątku - jak tylko weszły te "udogodnienia" [www.konstancin.com] - pisała też prasa, podając placówki informując, że firma Inpost wygrała przetarg na przesyłki sądów. Trzeba było napisać otwartym tekstem o co chodzi. Do sądu wzywają w różnych sprawach, nie tylko zbereźnych.

Inna sprawa, to fakt, że jest to durne rozwiązanie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: przenosiny poczty z Moniuszki na Pułaskiego + prośba o budowę ciągu pieszo rowerowego
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 13 lut 2014 - 12:32:41

Spokój, proszę. ZL napisała, że ona ma do odebrania awizo. Nie mam w tym ani kłamstwa, ani żadnej dezinformacji. Więc proponuję się dalej nie kłócić.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: przenosiny poczty z Moniuszki na Pułaskiego + prośba o budowę ciągu pieszo rowerowego
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 13 lut 2014 - 13:45:22

właśnie, nie kłóćmy się....i co to juz tak zawsze będzie? ze z sądu listy będą dostaczać gdzieś w "patyki" jak nie zastaną adresata?

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.