SPOŻYWCZY DOBRY SKLEP? TARGOWISKO
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 03 lut 2014 - 09:47:29

Gdzie najlepiej doradzili byście robic zakupy? Gdzie znajdę w Konstancinie dobrze zaopatrzony sklep spożywczy? i w dobrej cenie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-02 11:04 przez mania.

Re: SPOŻYWCZY DOBRY SKLEP?
Wysłane przez: KlarKlar (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lut 2014 - 11:16:53

Można również zadać pytanie, w którym kiosku sprzedaje się lepsze bilety ztm ?smiling smiley

Re: SPOŻYWCZY DOBRY SKLEP?
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 03 lut 2014 - 13:31:35

dośc dobrze zaopatrzony jest sklep w Jeziornie, dawna Aura, jak również delikatesy Bomi

Re: SPOŻYWCZY DOBRY SKLEP?
Wysłane przez: Paweł WronaPaweł Wrona (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lut 2014 - 16:09:55

na zakupy to raczej Piaseczno ( Auchan i inne ) .... w K to jak już wędlina w API ... ale ostrożnie
Ceny w K są często z kosmosu + dodatek za uzdrowisko :/

Re: SPOŻYWCZY DOBRY SKLEP?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 03 lut 2014 - 17:43:11

Dopiero jesteśmy w trakcie przeprowadzaki na stałe do Konstancina więc mamy wypróbnowany Lidl i pare lokalnych sklepów sklep Zorza drogi ale wędliny ma dobre i duży wybór warzyw ale nie zawsze miła obsługa:/ a Aura to tu przy rondzie jak się wjeżdza w Konstancin?

Re: SPOŻYWCZY DOBRY SKLEP?
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 03 lut 2014 - 21:21:32


KrystianJachacy
Aura jest przy rondzie w centrum miasta, już za torami jadąc od strony Warszawy. To delikatesy, więc ceny nie są "ekonomiczne". ;)

To Aura została reaktywowana, czy pomyliłes nazwę - może chodziło o TOP MARKET w miejscu d. Aury?

Jest też niewielki Carrefourek - Ekspress w Skolimowie - dobrze zaopatrzony, no i targ w soboty i środy - ładne i w dużym wyborze warzywa, owoce, kwiaty, wyroby mleczarskie zagrodowe i "państwowe", chemikalia, naczynia, ozdoby, meble, zabawki, ubrania - nowe i pchli targ

Re: SPOŻYWCZY DOBRY SKLEP?
Wysłane przez: HammerHammer (---.play-internet.pl)
Data: 04 lut 2014 - 05:27:22

Aura zmienila logo na to market. Bo na rachunku dalej jest Aura.

Re: SPOŻYWCZY DOBRY SKLEP?
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (---.dynamic.mm.pl)
Data: 05 lut 2014 - 17:24:29

Bomi na ul. Bielawskiej. Dojazd dobry zarówno autem (spory parking) jak i autobusem (przystanek niedaleko) i rowerem (są stojaki). Sklep niby pod logiem sieci ale produkty zamawiają z szerokiego wachlarza, czego nie można powiedzieć o innych sklepach. Można tez porozmawiać z obsługą i zwrócić uwagę, na ofertę, produkty, których nie ma. Zupełnie niemożliwe w innych sklepach tej wielkości. Odnośnie cen to zależy co kto kupuje. Są niektóre produkty, których cena jest niższa niż maja duże markety..

Re: SPOŻYWCZY DOBRY SKLEP?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (46.76.87.---)
Data: 11 lut 2014 - 13:42:34

Byłam w Bomi i w Top MArket Aura a Top Markecie było lepiej jak gdyby po remoncie obsługa miła a z cenami to zawsze są produkty tańsze są droszsze

Re: SPOŻYWCZY DOBRY SKLEP?
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 11 lut 2014 - 15:24:53

ja na ten przykład tylko w Bomi w weekend kupiłam ciasto do pizzy, nigdzie indziej nie było, Bomi zaopatrzenie ma naprawde super, a co do cen...no cóż na wieksze zakupy rzeczywiście lepiej jechac do Piaseczna, ewentualnie do Tesco, nie wiem jak Simply bo mi nie po drodze

Re: SPOŻYWCZY DOBRY SKLEP?
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (87.205.252.---)
Data: 11 lut 2014 - 20:51:23

Kupowałem ostatnio w Bomi jakaś pierdolke spożywczą do dekoracji ciasta...
Pózniej zajechalłem do żaby przy rondzie...to samo kosztowało...4 razy taniej....dla mnie przegięcie...

Re: SPOŻYWCZY DOBRY SKLEP?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (87.205.164.---)
Data: 11 lut 2014 - 21:41:16

Ale macie problemy , sklep na sklepie i sklepem pomiata .Za komuny to były super zakupy i nikt nie narzekał na ceny.

Re: SPOŻYWCZY DOBRY SKLEP?
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (37.128.88.---)
Data: 12 lut 2014 - 08:17:49

Ja mogę powiedzieć, że w Auchan woda Muszynianka kosztuje 3,20 a w Bomi 1,99. Na tradycyjnym sześciopaku daje to sporą różnicę.
Sądzę, że wyszukiwanie produktów które w jednym sklepie są tańsze a w drugim droższe jest bez sensu. Liczy się cały rachunek... Ważne, że mamy wybór.

P.s.
O Tesco na Kabatach nie wspominajmy bo ostatni raz dobre zakupy zrobiłem tam gdyby był to jeszcze Hit. Teraz to jest syf, syf, syf, bałagan i nic więcej.

Re: SPOŻYWCZY DOBRY SKLEP?
Wysłane przez: majkelmajkel (217.153.76.---)
Data: 12 lut 2014 - 15:50:06

Ja polecam API. Może trochę drogo ale można znaleźć jadalną wędlinę i jakieś mięcho całkiem świeże (ale trzeba pytać). Mają dobry wybór produktów, chociaż pewnie w Auchan kupisz taniej.

Re: SPOŻYWCZY DOBRY SKLEP?
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (213.158.217.---)
Data: 12 lut 2014 - 22:26:58

Taniej...kwestia co...jesli mówimy, ze zgrzewke wody kupimy gdzieś taniej to ok (ja osobiście nie do końca rozumiem politykę marketów i sklepów liczących na naiwności konsumentów)....natomiast jesli ktoś twierdzi, ze cieszy sie z kiełbasy 'krakowskiej' z 9,90 za kilogram to....życzę smacznego...

Re: SPOŻYWCZY DOBRY SKLEP?
Wysłane przez: majkelmajkel (217.153.76.---)
Data: 14 lut 2014 - 13:45:14


Artek_Bartek
Taniej...kwestia co...jesli mówimy, ze zgrzewke wody kupimy gdzieś taniej to ok (ja osobiście nie do końca rozumiem politykę marketów i sklepów liczących na naiwności konsumentów)....natomiast jesli ktoś twierdzi, ze cieszy sie z kiełbasy 'krakowskiej' z 9,90 za kilogram to....życzę smacznego...

Raczej miąłem na myśli produkty identyczne typu ser pleśniowy, mleko, mąka, cukier, masło (tej samem marki), proszek do prania, detergenty itp. nie zaś wyroby mięsopodobne.

Jak czytać etykiety prod. spożywczych - przewodnik
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 14 lut 2014 - 19:02:44

Apeluję po raz któryś z rzędu: CZYTAJMY ETYKIETY
m

cytat:

Robiąc zakupy w sklepie, wrzucamy różne produkty do koszyków i jeżeli już sprawdzamy cokolwiek na opakowaniach to ich datę terminu ważności. A to stanowczo za mało! Czy robiąc zakupy sprawdzacie skład danego produktu?

Jeśli nie to warto zacząć to robić. Sprawdzanie co zawiera dany produkt, jest w dzisiejszym świecie wręcz koniecznością bo może nas uchronić przed bardzo niekorzystnymi efektami działania na organizm. Tylko w ten sposób możemy zadbać o to co jemy i o nasze zdrowie. Czytając etykiety łatwo możemy zmienić nasze nawyki żywieniowe. Dzieki temu zobaczymy ile cukru zawiera niby zdrowy jogurt czy płatki śniadaniowe i może dzieki temu zrezygnujemy z zakupu niezdrowego produktu.

Niby proste i oczywiste, tylko dlaczego tak mało osób sprawdza co tak naprawdę je? Jeśli chcecie to zmienić a tak naprawdę nie wiecie czego szukać i jak czytać etykiety na opakowaniach, dziś prosty przewodnik dla Was!


[beautyandblossom.pl]

Targ na Grapie
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 23 lut 2014 - 13:19:02

Nowy targ?
Konstancin -Jeziorna .

Gmina chce mieć własne targowisko. Plac do handlu i parking mają powstać na Łąkach Oborskich, w pobliżu ulicy Literatów.
Na razie radni podjęli uchwałę o przystąpieniu do sporządzenia planu zagospodarowania tego terenu.
Obecne targowisko, prywatne według burmistrza Kazimierza Jańczuka ?urąga wszelkim normom dla tego typu obiektów?.


źródło: [www.nadwisla.pl]

Targowisko jak głosi komunikat na gminnej stronie:
Przypominamy - gmina nie prowadzi targowiska

10-02-2014
Burmistrz Kazimierz Jańczuk informuje, że gmina nie prowadzi targowiska przy al. Wojska Polskiego w Konstancinie-Jeziornie. Jego operatorem jest "FTF Marcin Koprowski", który prowadzi je na gruncie wydzierżawionym od podmiotu prywatnego przez "Feder Spółka z o.o.".

------------------------------------------------
Prowadzący targowisko pobiera słone opłaty, a sprzedawcy i kupujący brodzą w błocie po kostki. Wiadomość podana w NW daje nadzieję że warunki się poprawią.

Re: Targ na Grapie
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (178.182.41.---)
Data: 23 lut 2014 - 23:19:40

jakoś nie mogę namierzyć, który artykuł z podlinkowanego NW traktuje o planach odnośnie nowego targowiska...
to, że obecne 'urąga nowoczesnym standardom' jest oczywiste...
kwestia, czy nie da się tak porozumieć wszystkim stronom by w tym miejscu, do którego wszyscy są przyzwyczajeni nie powstało targowisko nowoczesne?
czy naprawdę trzeba...zaczynać od nowa?

Re: Targ na Grapie
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 23 lut 2014 - 23:32:29


Artek_Bartek
jakoś nie mogę namierzyć, który artykuł z podlinkowanego NW traktuje o planach odnośnie nowego targowiska...

5.str - mały artykulik po prawej stronie z widoczkiem targowego pobojowiska, na szczęście potargowe pobojowiska są dość sprawnie przez ekipę sprzątane

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.