MieszkaÅ„cy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkaÅ„ców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wÄ…tku: <---->
Akcja: ForaWÄ…tkiNowy wÄ…tekSzukajZalogujPodglÄ…d do wydruku
Strony: <--|<-...678910111213141516...->|-->
Bieżąca strona: 11 z 18
Re: wymagania niezbędne odnosnie komendanta SM w K-J
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (37.190.145.---)
Data: 23 pa¼ 2014 - 00:51:47

(...)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-27 17:06 przez Janusz W.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nabór na komendanta SM - skandal
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 23 pa¼ 2014 - 00:58:38


Janusz W
Pani poziom sięga bruku. Z przykrością to stwierdzam.

Taka jest odpowiedź pana kandydata na radnego na zadane pytanie:

Jeszcze zapytam - startował pan na komendanta w Zakopanem i górale się nie poznali, nie były podane kryteria czy po prostu pan umoczył ?


PS. na pytanie Zoli też pan nie odpowiedział

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wymagania niezbędne odnosnie komendanta SM w K-J
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (37.190.145.---)
Data: 23 pa¼ 2014 - 00:59:52

(...)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-27 17:07 przez Janusz W.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nabór na komendanta SM - skandal
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (37.190.145.---)
Data: 23 pa¼ 2014 - 01:10:22

(...)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-27 17:07 przez Janusz W.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (37.190.145.---)
Data: 23 pa¼ 2014 - 01:12:01

(...)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-27 17:07 przez Janusz W.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 23 pa¼ 2014 - 09:02:02

Panie Januszu, ma pan świadomość, że na pana i z panem związanych ludzi raczej nikt na tym forum nie zagłosuje, po tym festiwalu wygłupów? Ale w sumie dziękuję, odpada mi zastanawianie się. Pan, jak, że wykazał się brakiem wyników, które mnie interesowały, i tak odpada w przedbiegach, ale wszyscy z panem związani ludzie też właśnie przegrali, bo skoro akceptują takie pajacowanie, to znaczy, że prezentują ten sam poziom.

To zawęża mi problem wyboru w nadchodzących wyborach. Dziękuję.

A na zadawane panu pytania proponuję odpowiadać, a nie tylko odwracać kota ogonem i robić pawia, bo w ten sposób tylko mi pan zużywa zasoby serwera, które mogłyby pójść na rozmowy o historii miasteczka.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nabór na komendanta SM - skandal
Wysłane przez: Danuta ŚlązakDanuta Ślązak (87.205.148.---)
Data: 23 pa¼ 2014 - 09:48:34


Janusz W

Droga Pani, w przeciwieństwie do Pani odpowiadam na wszystkie zadane pytania, albowiem uważam że wątpliwości trzeba rozwiewać a na głosy krytyki reagować.

A więc panie Wiaterek, proszę odpowiedzieć na wcześniej postawione przeze mnie pytania (ten wątek str.8).
Przypominam ich treść na wypadek, gdyby Pan nie mógł znaleźć:

"Czy przy wyborze Pańskiej osoby na stanowisko kierownicze takie sterowanie konkursem miało miejsce? Czy Pańscy kontrkandydaci mieli nierówne szanse? Oczekuję twierdzącej odpowiedzi, bo tylko ona może uzasadnić Pańskie wypociny!"

Pytania są proste nie wymagają, ani szczególnego polotu, ani nadzwyczajnej inteligencji.
Brak Pańskiej odpowiedzi na nie, mocno podważa Pańską wiarygodność, takie jest moje zdanie.moody smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wymagania niezbędne odnosnie komendanta SM w K-J
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (79.188.84.---)
Data: 23 pa¼ 2014 - 10:18:50


Janusz W

Myślę, że nie dorównam Pani manipulacjom i wypisywanej na tym forum propagandzie sukcesu rodem z komunistycznych lat 70 ... smiling smiley

Tak czytam i czytam i ..................... dlaczego nie był Pan w taki sposób tu aktywny jako komendant SM, tylko teraz? Postawa, hm, no cóż, nie tylko ja to zauważam, bardziej dziecku przystoi niż dorosłemu, mężczyźnie do tego.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: jacekkkjacekkk (46.186.34.---)
Data: 23 pa¼ 2014 - 11:05:56

Nie uczestniczę w dyskusji, ale ocenić mogę. Panie Januszu jak do tej pory w dyskusji przegrywa Pan 10 – 0 i nawet biorąc pod uwagę, że gra Pan na wyjeździe to nie strzelił Pan nawet jednej bramki a wiadomo bramki na wyjeździe liczą się podwójnie smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-23 11:06 przez jacekkk.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nabór na komendanta SM - skandal
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 23 pa¼ 2014 - 11:17:28


Janusz W

mania

Janusz W
Pani poziom sięga bruku. Z przykrością to stwierdzam.

Taka jest odpowiedź pana kandydata na radnego na zadane pytanie:

Jeszcze zapytam - startował pan na komendanta w Zakopanem i górale się nie poznali, nie były podane kryteria czy po prostu pan umoczył ?

PS. na pytanie Zoli też pan nie odpowiedział

Droga Pani, w przeciwieństwie do Pani odpowiadam na wszystkie zadane pytania, albowiem uważam że wątpliwości trzeba rozwiewać a na głosy krytyki reagować. Informuję Panią również iż konkurs w Zakopanem nie został rozstrzygnięty - mówiąc wprost, władze Zakopanego postanowiły wybrać na to stanowisko osobę w drodze awansu wewnętrznego nie rozstrzygając ogłoszonego wcześniej naboru - mówiąc wprost unieważniając go. Tym samym wycofałem swoją kandydaturę z procesu naboru.

I tak pan to zostawił, nie robił zadymy tak jak tu z powodu nie przyjęcia kogoś (kogo?) z grona kandydatów? Przyjął decyzję burmistrza Zakopanego z pokorą i pojechał dalej szukać szczęścia na Mazowszu, zostawiając w Małopolsce rodzinę, przyjaciół, znajomych? Mówi się że kobieta zmienna jest, ale żeby facet? Tam pokojowe rozejście się, a tu zadyma.
Zrozumiałabym, żeby komisja nie przyjęła pana Wiaterka, ale wstawia się pan za kimś, a ten/ ta osoba nie potrafi sama o siebie zadbać? I taki/ taka miałaby zostać szefem straży?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: Danuta ŚlązakDanuta Ślązak (87.205.148.---)
Data: 23 pa¼ 2014 - 17:40:54

Z ciekawości zapytam, Panie Januszu W., czy pod nikiem "Elwira" występującym w innym wątku na tym forum, kryje się Pańska osoba? W mojej ocenie podobne rozgoryczenie bije z treści jej wpisów,
no i charakter wypowiedzi wydaje mi się zbliżony. Stąd moje skojarzenie.

Jednocześnie przypominam o moich poprzednich pytaniach str.8 tego wątku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (78.8.84.---)
Data: 23 pa¼ 2014 - 19:15:54



Z ciekawości zapytam, Panie Januszu W., czy pod nikiem "Elwira" występującym w innym wątku na tym forum, kryje się Pańska osoba?
A ja zapytam Zoli ,która kandyduje do Rady jak pan JW ,czy może ujawnić swoje nazwisko , z której listy startuje i w jakim okręgu ? Skoro się chce jawności od innych kandydatów to może tak zacząć od siebie Zoli :moody smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-23 19:19 przez babet.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: Danuta ŚlązakDanuta Ślązak (87.205.148.---)
Data: 23 pa¼ 2014 - 20:05:16


babet


Z ciekawości zapytam, Panie Januszu W., czy pod nikiem "Elwira" występującym w innym wątku na tym forum, kryje się Pańska osoba?
A ja zapytam Zoli ,która kandyduje do Rady jak pan JW ,czy może ujawnić swoje nazwisko , z której listy startuje i w jakim okręgu ? Skoro się chce jawności od innych kandydatów to może tak zacząć od siebie Zoli :moody smiley

Skąd ta pewność, że kandydatów?angry smiley Babet ma informacje, że "Elwira" kandyduje?

Jeśli o mnie chodzi, to jak mnie wybiorą, to się ujawnię, obiecujęsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (78.8.84.---)
Data: 23 pa¼ 2014 - 20:14:08



Jeśli o mnie chodzi, to jak mnie wybiorą, to się ujawnię, obiecujęsmiling smiley
Ja bym chciała droga kandydatko a byś ujawniła się może przed wyborami ,bo może kandydujesz z mojego okręgu mam prawo wiedzieć na kogo nie głosować .Proste . Proszę o uczciwość.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 23 pa¼ 2014 - 20:53:26

Tutaj żądasz ujawnienia, tam się obruszasz, że niby ja kogoś ujawniam. Zdecyduj się, bo zaczynam się martwić. Czy to przyzwoite, żądać od kogoś, aby się ujawnił? Może daj przykład i zacznij od siebie?

Nie?

Tak myślałem.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 23 pa¼ 2014 - 20:55:08

może babet to tez Elwir/a/?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (78.8.84.---)
Data: 24 pa¼ 2014 - 17:22:46


Bartek
Tutaj żądasz ujawnienia, tam się obruszasz, że niby ja kogoś ujawniam. Zdecyduj się, bo zaczynam się martwić. Czy to przyzwoite, żądać od kogoś, aby się ujawnił? Może daj przykład i zacznij od siebie?

Nie?

Tak myślałem.
Dobrze zauważyłeś to Ty kogoś ujawniłeś i to Ty manipulujesz moimi wypowiedziami .Wiesz dobrze ,że nie muszę się ujawniać pisząc na jakim kolwiek forum . Jednak kandydat/ka/ na radnego ,atakujący innego kandydata ma moralny obowiązek, przedstawienia się z imenia i nazwiska .I jeszcze jedno widać ,że niektórzy mają na tym forum adwokatów w osobach moderatorów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: olaola (178.36.136.---)
Data: 24 pa¼ 2014 - 17:34:28


babet
(...) Jednak kandydat/ka/ na radnego ,atakujÄ…cy innego kandydata ma moralny obowiÄ…zek, przedstawienia siÄ™ z imenia i nazwiska (...)

łomatko, o czym jest ten wątek ? Czy o tym, że tytułowa strasz miejska ma tego "atakującego kandydata" zidentyfikować eye rolling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 24 pa¼ 2014 - 19:22:18

Boję się, babecie, twojej moralności, skoro mówienie do kogoś po imieniu jest niezgodne z przyzwoitością...

Moralny obowiązek, to kandydat ma jeden - być uczciwy. Nie wiem, z jakiej niby racja ktoś ma się ujawniać, bo ty tak sobie życzysz, jednocześnie radośnie z jakiegoś powodu (nie wnikam) trzymając się "anonimowości". No, ale wiadomo, że równi, równiejsi i podwójne standardy grinning smiley

Jedyne, co ma we mnie adwokata, to zdrowy rozsądek. Ale wiem, że, podobnie jak z przyzwoitością, rozumiesz przez to pojęcie pewnie coś odwrotnego niż ja.

A teraz proponuję wrócić do wątku. Dobrze ci idzie zaczynanie offtopu, ale już dość. smiling smiley




Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 24 pa¼ 2014 - 21:48:37


babet
Dobrze zauważyłeś to Ty kogoś ujawniłeś i to Ty manipulujesz moimi wypowiedziami .Wiesz dobrze ,że nie muszę się ujawniać pisząc na jakim kolwiek forum . Jednak kandydat/ka/ na radnego ,atakujący innego kandydata ma moralny obowiązek, przedstawienia się z imenia i nazwiska .I jeszcze jedno widać ,że niektórzy mają na tym forum adwokatów w osobach moderatorów.

A skąd babeciu wiesz kto się kryje pod nickiem/ nickami, że walisz obuchem i grzmisz jak Prezes w Częstochowie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...678910111213141516...->|-->
Bieżąca strona: 11 z 18


Akcja: ForaWÄ…tkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.