MieszkaÅ„cy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkaÅ„ców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wÄ…tku: <---->
Akcja: ForaWÄ…tkiNowy wÄ…tekSzukajZalogujPodglÄ…d do wydruku
Strony: <--|<-...89101112131415161718-->
Bieżąca strona: 13 z 18
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (46.186.36.---)
Data: 25 pa¼ 2014 - 12:18:23

(...)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-27 17:02 przez Janusz W.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (46.186.36.---)
Data: 25 pa¼ 2014 - 12:27:43


rondo
Dlaczego nabór na stanowisko nowego Komendanta SM w naszej gmninie to skandal ? quote]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-27 17:00 przez Janusz W.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nabór na komendanta SM - skandal
Wysłane przez: Danuta ŚlązakDanuta Ślązak (87.205.148.---)
Data: 25 pa¼ 2014 - 12:57:20


Janusz W

zoli

A więc panie Wiaterek, proszę odpowiedzieć na wcześniej postawione przeze mnie pytania (ten wątek str.8).
Przypominam ich treść na wypadek, gdyby Pan nie mógł znaleźć:

"Czy przy wyborze Pańskiej osoby na stanowisko kierownicze takie sterowanie konkursem miało miejsce? Czy Pańscy kontrkandydaci mieli nierówne szanse? Oczekuję twierdzącej odpowiedzi, bo tylko ona może uzasadnić Pańskie wypociny!"

Pytania są proste nie wymagają, ani szczególnego polotu, ani nadzwyczajnej inteligencji.
Brak Pańskiej odpowiedzi na nie, mocno podważa Pańską wiarygodność, takie jest moje zdanie.moody smiley

Pytanie proste - ale na Boga - pytanie to Pan kieruje do mnie ? Weź, zadaj je Panu Jańczukowi. To nie JA organizowałem nabór i nie JA dokonywałem wyboru. A tak na marginesie, burmistrz Jańczuk w styczniu zapewne dokonał słusznego wyboru co do osoby, niestety poza wyborem osoby nie zaakceptował po paru tygodniach jakiegokolwiek procesu zmian w samej SM, nawet utrudniając wprowadzanie korekt - mam nadzieję że to jest jasne i wystarczająco uzasadniające późniejszą moją decyzję.

Panie Januszu, czy uważa się Pan za inteligentnego człowieka? Jeżeli tak, to proszę odpowiedzieć na moje pytania, a nie takie, które Pan sobie wyimaginował!

Nie pytałam, czy Burmistrz dokonał dobrego wyboru!

Pytałam, czy przy wyborze Pana na stanowisko kierownicze sterowanie konkursem miało miejsce?
i Czy Pańscy kontrkandydaci mieli nierówne szanse
?>grinning smiley<
Pytania kieruję do Pana, a nie do Burmistrza, bo to Pan, a nie Burmistrz stawia w tym wątku zarzut, że konkursy na stanowiska są sterowane.
Czyta Pan, to co pisze? cool smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (78.8.84.---)
Data: 25 pa¼ 2014 - 14:14:57



bartek
Boję się, babecie, twojej moralności, skoro mówienie do kogoś po imieniu jest niezgodne z przyzwoitością...
Co ma moralność do wychowania ,nauczono mnie , że w Polsce nie mówimy po imieniu do kogo chcemy , to tyle . Do wiadomości moja moralność nie pozwala być mi obojętną np. na krzywdę ludzi i zwierząt i to tyle o moralności. Teraz do meritum to uważam, że wątek ten nie jest o tym jaka być powinna SM w Konstancunie-Jeziornie. Większość wpisów w tym watku jest atakiem na ewentualnego konkurenta w wyborach .SM jest w naszym mieście to każdy widzi ,jak każdy widzi jak działają inne wydziały w Urzędzie Miasta /wystarczy popatrzeć na posadzoną zieleń na Grapie ,gdzie większość usycha ,bo jak by mogło być inaczej skoro posadzono krzewy w piach i co chwila krzaki wysychają/. Powiem tak :jak pracuje szefostwo /Burmistrz i jego zastępcy -RM to żadna władza/ tak pracują podwładni . I trzeba by zreformować nie tylko SM ale cały zabetonowany UM w Konstanicinie-Jeziornie .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nabór na komendanta SM - skandal
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (46.186.36.---)
Data: 25 pa¼ 2014 - 15:15:35

(...)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-27 17:03 przez Janusz W.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: olaola (178.36.136.---)
Data: 25 pa¼ 2014 - 15:40:59

ależ Panie Januszu, czyżby nie doceniał Pan swojego udziału w przebiegu tego wątku ..?? hm ... smoking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (46.186.36.---)
Data: 25 pa¼ 2014 - 15:44:39

(...)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-27 17:03 przez Janusz W.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nabór na komendanta SM - skandal
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 25 pa¼ 2014 - 17:19:39


Janusz W
Dla mnie skandalem jest, że ogłasza się nabór w różnych urzędach na stanowiska urzędnicze w tym kierownicze, nie mając opracowanego Regulaminu tego naboru. Daje to potencjalnie ogromne możliwości tym, którzy by chcieli wpłynąć na wynik postępowania a to już jest niezgodne z ustawą o pracownikach samorządowych. Skoro jednym z etapów jest np. test wiedzy - to w jakim dokumencie np. w randze zarządzenia burmistrza, takie zasady wprowadzono? Gdzie określono ile ma być tych "etapów"? Skoro test ma odpowiedzieć na pytanie czy kandydat test ten zaliczył - to w jakim dokumencie określono minimalną liczbę punktów?]

Rozumiem, że w Mińsku Mazowieckim też Regulaminu naboru nie ma, czy tak?

Oczekuje odpowiedzi: jest albo nie ma - bez zbędnej literatury. Już dość Pan wody na tym forum wylał - wystarczyłoby na Harlekina

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: olaola (178.36.136.---)
Data: 25 pa¼ 2014 - 17:30:45

... a pamiętacie taki kawałek Jerzego Stuhra "Śpiewać każdy może" - ??? z refrenem: "stoję przy mikrofonie, niech mnie który przegoni .... (...) ja po prostu niestety mam talent" grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 25 pa¼ 2014 - 22:14:50


Janusz W

ola
ależ Panie Januszu, czyżby nie doceniał Pan swojego udziału w przebiegu tego wątku ..?? hm ... smoking smiley

Doceniam, doceniam ... skromnością nie grzeszę ...

Panie Januszu, ja bym tego skromnością nie nazwał...



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Monitoring miasta - przykład bezmyślności?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (46.186.36.---)
Data: 26 pa¼ 2014 - 16:21:27

(...)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-27 16:57 przez Janusz W.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Monitoring miasta - przykład bezmyślności?
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (188.147.202.---)
Data: 26 pa¼ 2014 - 18:22:57

Pytanie jest o ilośc świadomych mieszkańców czy o jakość monitoringu nieadekwatne do wyłożonych weń pieniędzy?
I stwierdzenie o atrapoe sugerować ma, ze tak naprawdę w żaden sposob prawda nie sa tabliczki na wjeździe i nie jesteśmy wcale miastem monitorowanym?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Monitoring miasta - przykład bezmyślności?
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (188.147.202.---)
Data: 26 pa¼ 2014 - 19:59:21

A moze bardziej chodziło o to, ze oglądają (i chyba nie strażnicy tylko osoby zatrudnione przy monitoringu) tylko niewiele z tego widać?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Monitoring miasta - przykład bezmyślności?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (46.186.36.---)
Data: 26 pa¼ 2014 - 20:47:01

(...)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-27 17:01 przez Janusz W.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Monitoring miasta - przykład bezmyślności?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (46.186.36.---)
Data: 26 pa¼ 2014 - 20:52:59

(...)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-27 17:01 przez Janusz W.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (95.49.221.---)
Data: 26 pa¼ 2014 - 22:16:12


Janusz W

AK
o to jak Pan odpowiada, to i ja zapytam - dlaczego bloki M47, 49 i 51 nie były ujęte w przydzielaniu "swojego" strażnika (rejonizacja) mimo, że to część miasta?

Bloki M47, 49 i 51 zostały ujęte do realizacji w ramach korekty programu "strażnika rejonowego" min. po Pana zastrzeżeniach zgłaszanych na tym forum. Niestety, destrukcyjna polityka obecnego burmistrza spowodowała, że program jak i jego korekta powędrowały do kosza. Nie ma kto dziś realizować programu, bowiem od prawie 2 mcy straż miejska nie ma ani komendanta jak i zastępcy. Chciałbym również przypomnieć, ze program ten miał być pilotażem, po jego sprawdzeniu miał nim zostać objęty teren całej gminy. Często o tym mówiłem w wywiadach, zacytuję chociażby:

[www.kurierpoludniowy.pl]

Dziękuję za odpowiedź. Nic o tym nie wiedziałem. Szkoda, że nikt o tym nie napisał, choćby tu. Ile domysłów, niedomówień i oskarżeń można było uniknąć. Zapytam jeszcze, jaki był powód "unicestwienia" korekty?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (46.186.36.---)
Data: 26 pa¼ 2014 - 22:36:21

(...)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-27 17:01 przez Janusz W.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 27 pa¼ 2014 - 00:19:19

Trzeba było krzyczeć, gdy pan był komendantem, zamiast siedzieć jak trusia, trząść się ze strachu przed Burmistrzem, który pewnie by pana przełożył przez kolano i dał klapsa. Zamiast stawić czoła, walczyć o swoje (czy na pewno) miasto, wziął d... w troki i pojechał szukać szczęścia w Mińsku. Tylko czy na długo?
teraz pisząc te kłamstwa, obelgi, wyolbrzymione problemy - ośmiesza się pan.
Nie potrafił pan nawet zadbać o nasze buty, gdy co i raz wdeptujemy w psie gówna - nie zauważyłam, żeby którys z pańskich podopiecznych zwrócił uwagę właścicielowi czworonoga sr... na chodniku.

Ma pan wysokie mniemanie o sobie, za wysokie - dlatego pisze pan i pisze, żeby zaistnieć

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Monitoring miasta - przykład bezmyślności?
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 27 pa¼ 2014 - 09:06:39


rondo
Jesli tak, to kiedy posiadł Pan wiedzę na ten temat ? Po odejściu ze służby w Konstancinie-Jeziornie ?

Proszę odpowiedzieć, mnie to też ciekawi. Czemu nie mówił pan o tym głośno, kiedy brał pan kasę z moich podatków?



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Monitoring miasta - przykład bezmyślności?
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (213.158.197.---)
Data: 27 pa¼ 2014 - 09:27:11



Trzeba było krzyczeć, gdy pan był komendantem, zamiast siedzieć jak trusia, trząść się ze strachu przed Burmistrzem,
nam jest chyba dość łątwo klepać w klawiaturkę...
a w tzw. życiu to - jak to kiedyś mówił jeden taki "z pewnymy rzeczamy" zmierzyć się trzeba...choćby i z gniewem (nawet jeśli tylko potencjalnym) przełożonego...
jakkolwiek obecna prezentacja poglądów wydaje mi się często przegięta (być może nawet w określonym celu) to nie wykluczam, że odejście było spowodowane właśnie tym, że...się nie dało... ze strony Burmistrza powinniśmy usłyszeć co było powodem - pieniądze czy...fantazja nie przestająca do naszego grajdołka...
W każdym bądź razie ja widzę jedno - jak SM nie funkcjonowała jak trzeba tak dalej nie funkcjonuje...a ktoś 4 lata temu obiecał zmiany...w tym wypadku na lepsze...i dyskredytowanie osoby, którą się na chwilę zatrudniło i (być może) nie dało rozwinąć skrzydeł nic w tej materii nie zmieni...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...89101112131415161718-->
Bieżąca strona: 13 z 18


Akcja: ForaWÄ…tkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.