MieszkaÅ„cy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkaÅ„ców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wÄ…tku: <---->
Akcja: ForaWÄ…tkiNowy wÄ…tekSzukajZalogujPodglÄ…d do wydruku
Strony: <--|<-...89101112131415161718-->
Bieżąca strona: 14 z 18
Re: Monitoring miasta - przykład bezmyślności?
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 27 pa¼ 2014 - 18:55:14


rondo
A co tu się porobiło ? Zniknęły, to znaczy zostały wykasowane przez autora, p.Janusza Wiaterka, byłego komendanta Straży Miekskiej w naszym mieście, forumowe wypowiedzi/wpisy ?

Uratowało sie dla potomnych to co zdążyliśmy skopiować. smiling smiley Dobre i to.
Widać "Ucieczka",....to drugie imię tego Pana, kandydata na radnego w K-J. smiling smiley

Czyżby ktoś natarł uszu?

O! jaka szkoda!

To może potomnym warto zacytować, żeby wiedzieli czego nie należy robić >grinning smiley<

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Monitoring miasta - przykład bezmyślności?
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 27 pa¼ 2014 - 19:32:42

Ja myślę, że zadziałał w myśl zasady klasyków "Kończ waść, wstydu oszczędź". Miło wiedzieć, że jednak czasem ludzie słuchają dobrych rad smiling smiley



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Monitoring miasta - przykład bezmyślności?
Wysłane przez: vakossvakoss (89.77.221.---)
Data: 29 pa¼ 2014 - 22:57:50

proponuję odtworzyć z backup'u zmienione posty cool smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Monitoring miasta - przykład bezmyślności?
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 29 pa¼ 2014 - 23:12:22

Nie prowadzimy tego typu backupów.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Monitoring miasta - przykład bezmyślności?
Wysłane przez: vakossvakoss (31.61.129.---)
Data: 30 pa¼ 2014 - 09:34:37


Bartek
Nie prowadzimy tego typu backupów.


To zacytuje klasyk z mojej branzy...

Tylko twardziele nie robia kopii hot smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Monitoring miasta - przykład bezmyślności?
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 30 pa¼ 2014 - 10:05:50

To nie tak, był tu mechanizm wersji (taki, jak na wiki), który notował wszystkie edycje i zmiany w postach i admini mogli je przeglądać. Ale wyłączyłem go, bo strasznie żarł czas procesora, a poza tym, poza takimi nielicznymi przypadkami, nie miałby i tak zastosowania.

Natomiast kopie samej bazy są robione na bieżąco. Za dużo miałem przypadków, żeby zgrywać twardziela w starciu z serwerami.




Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 01 lis 2014 - 23:42:24

Elwira się zapomniała wykasować tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (37.248.255.---)
Data: 09 lis 2014 - 14:46:39


mania
Trzeba było krzyczeć, gdy pan był komendantem, zamiast siedzieć jak trusia, trząść się ze strachu przed Burmistrzem, który pewnie by pana przełożył przez kolano i dał klapsa. Zamiast stawić czoła, walczyć o swoje (czy na pewno) miasto, wziął d... w troki i pojechał szukać szczęścia w Mińsku. Tylko czy na długo?


Od krzyczenia na tym forum to Pani jest najlepsza. Nikt nie dorówna, nikt nie przeskoczy. Takiego burmistrza jaki ma KJ to szukać ze świecą w całym kraju. Nieudacznik i niekompetentny urzędnik choć przyjemny człowiek w kontaktach towarzyskich. Z takim burmistrzem nie warto współpracować bowiem w dziedzinie porządku i bezpieczeństwa działa zdecydowanie na niekorzyść miasta i jego mieszkańców. Wystarczy ocenić działania SM przez ostatnie 4 lata i ostatnie 2 mce bezkrólewia w SM. Parodia i dramat tyle że ma swojego autora.


mania
teraz pisząc te kłamstwa, obelgi, wyolbrzymione problemy - ośmiesza się pan.

Kto się ośmiesza to Pani wie doskonale. Wiedzą o tym również forumowicze. Spójrz Pani w lustro.


mania
Nie potrafił pan nawet zadbać o nasze buty, gdy co i raz wdeptujemy w psie gówna - nie zauważyłam, żeby którys z pańskich podopiecznych zwrócił uwagę właścicielowi czworonoga sr... na chodniku.

O buty swoje to niech pani sama sobie zadba. Polecam dobrą pastę do obuwia, wcześniej warto je wyczyścić. Do tego nie potrzebny Pani ani strażnik ani burmistrz.


mania
Ma pan wysokie mniemanie o sobie, za wysokie - dlatego pisze pan i pisze, żeby zaistnieć

Mam duże mniemanie o sobie poparte wykształceniem, doświadczeniem i umiejętnościami to prawda ale o wiele mniejsze niż Pani ulubieniec Jańczuk z Panią na czele, nieformalnym rzecznikiem nieudolności w KJ. Czas aby mieszkańcy KJ wreszcie przejrzeli na oczy i wreszcie wzięli się za porządki w mieście rozpoczynając je od zmiany słabego, nieudolnego, bez jakiejkolwiek wizji obecnego burmistrza.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 09 lis 2014 - 14:51:10

Panie Wiaterek, jak pan znów wrócił robić taki bałagan jak ostatnio, to śpieszę powiedzieć, że tym razem nie pozwolę pan tak bezkarnie samego siebie ośmieszać i jak dalej pan będzie produkował takie posty jak powyższy, to pana potraktuję moderacją prewencyjną.

Na czym prewencja polega pewnie tak wykształcony człowiek teoretycznie wie - w praktyce nie było widać, jak miał się pan okazję wykazać, zamiast tylko gadać po próżnicy w internecie.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 09 lis 2014 - 14:54:24


Janusz W
Kto się ośmiesza to Pani wie doskonale. Wiedzą o tym również forumowicze.

Dobrze by było, żeby pan też wreszcie to załapał.

"Spójrz pan w lustro."



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (37.248.255.---)
Data: 09 lis 2014 - 14:58:49

Panie administratorze, jako "administrator" ma Pan raczej świecić przykładem, tym bardziej że to Pan dyscyplinuje tych co do owych zasad się nie stosują. Widać że nie tylko brakuje Panu obiektywizmu ale i poczucia wartości.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 09 lis 2014 - 15:02:19

Cóż, przynajmniej nie robię z siebie publicznie idioty, ani przy pomocy cyrku nienawiści nie próbuję wdrapać się na stołek. Pan miał okazję się wykazać w pracy - nie wyszło panu. Ujadanie teraz - także nie wychodzi. Praktyka wskazuje, że nie wystarczy mówić, trzeba mieć coś do powiedzenia. Pan nie ma do powiedzenia nic realnego, a w dodatku próbuje pan wyszydzać rzeczy, których sam pan się dopuszczał.

Dla mnie - strzał w kolano. Ani pan ani nikt z panem związany nie ma u mnie szans na głos.

Co do administrowania - proszę mnie nie pouczać. Nie potrafił pan pokierować Strażą Miejską, a na tym się pan ponoć zna i ma doświadczenie. Więc proszę nie pouczać kogoś w temacie, w którym pan doświadczenia i wiedzy nie ma.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (37.248.255.---)
Data: 09 lis 2014 - 15:23:03


Bartek
Cóż, przynajmniej nie robię z siebie publicznie idioty, ani przy pomocy cyrku nienawiści nie próbuję wdrapać się na stołek.

Jako kandydat na radnego nie zamierzam wdrapywać się na stołek. Powiem więcej - o ile zostanę wybrany na radnego przekaże swoje diety w całości na rzecz najbiedniejszych naszych mieszkańców bądź na rzecz stypendiów dla najzdolniejszych uczniów. Naśladownictwo wskazane.


Bartek
Pan miał okazję się wykazać w pracy - nie wyszło panu. Ujadanie teraz - także nie wychodzi. Praktyka wskazuje, że nie wystarczy mówić, trzeba mieć coś do powiedzenia. Pan nie ma do powiedzenia nic realnego, a w dodatku próbuje pan wyszydzać rzeczy, których sam pan się dopuszczał.


Wyszydzam nieudolność i niekompetencję obecnej władzy w KJ. Te same odczucia ma większość mieszkańców, którzy oczekują zmian. Potrzebują je jak świeżego powietrza.


Bartek
Dla mnie - strzał w kolano. Ani pan ani nikt z panem związany nie ma u mnie szans na głos.


Pożyjemy, zobaczymy,


Bartek
Co do administrowania - proszę mnie nie pouczać. Nie potrafił pan pokierować Strażą Miejską, a na tym się pan ponoć zna i ma doświadczenie. Więc proszę nie pouczać kogoś w temacie, w którym pan doświadczenia i wiedzy nie ma.

Tu się z Panem zgodzę. Nie da się SKUTECZNIE kierować SM ani zapewnić porządku w mieście gdy tak naprawdę SM kieruje nieudolny burmistrz nie pozwalający na wprowadzenie jakichkolwiek zmian w jej funkcjonowaniu. Czy Pan naprawdę tego nie rozumie? Czy Pan udaje że nie wie dlaczego zrezygnował komendant Janusz Wiaterek ze stanowiska ? Nie pomoże nawet doświadczony komendant przy takim bałaganie w gminie i zastoju organizacyjnym. Nikt rozsądny nie podejmie się tego zadania - patrz ostatni nabór na komendanta i zastępcę. Bez rozstrzygnięcia. Nikt nie spełnił oczekiwań Jańczuka, w końcu fachowiec z dziedziny bezpieczeństwa.... sic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 09 lis 2014 - 15:31:54


Janusz W
dlaczego zrezygnował komendant Janusz Wiaterek ze stanowiska

Pan ma rozdwojenie jaźni, czy to tak gigantyczna megalomania, że pan o sobie pisze w trzeciej osobie? Czy coś jeszcze innego?

Otóż w takim razie Bartka Biedrzyckiego śmieszą strasznie takie retoryki. I niestety nie robią na nim wrażenia, chyba, że wrażenie żałosne.

Co do głosu - musielibyśmy BARDZO długo żyć, żeby pan zobaczył mnie oddającego na pana głos. Tak długo, żeby Alzheimer albo coś podobnego pozbawiło mnie pamięci o pana niezbyt udanym kierowaniu miejscową SM (wiadomo, od wyłapania żuli pijących wam piwo pod drzwiami też was burmistrz powstrzymał. Za rękę łapał na pewno. Itd.) oraz równie katastrofalnych występach oratorskich tutaj.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (37.248.255.---)
Data: 09 lis 2014 - 15:52:33


Bartek
Co do głosu - musielibyśmy BARDZO długo żyć, żeby pan zobaczył mnie oddającego na pana głos. .


Panie Bartku, na Pana głos nie liczę. Pan już dawno oddal głos za ekipą nieudolności i bezradności . Pokazuje to Pan od wielu miesięcy na tym forum. Liczę na głos ludzi, którzy oczekują zmian, zmian na lepsze, ludzi którzy chcą żyć w mieście skutecznie zarządzanym przez ludzi z wizją, z doświadczeniem, chcący żyć w czystym i bezpiecznym KJ, w mieście gdzie nieudolność i bylejakość zostanie zastąpiona kompetencją i skutecznością, ludzi którzy już mają dość zastoju i skostnienia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: KlaudiuszKlaudiusz (85.219.142.---)
Data: 09 lis 2014 - 15:55:22


Janusz W
[ Liczę na głos ludzi, którzy oczekują zmian, zmian na lepsze, ludzi którzy chcą żyć w mieście skutecznie zarządzanym przez ludzi z wizją, z doświadczeniem, chcący żyć w czystym i bezpiecznym KJ, w mieście gdzie nieudolność i bylejakość zostanie zastąpiona kompetencją i skutecznością, ludzi którzy już mają dość zastoju i skostnienia.

A ja liczę na to, że żenująca kampania wyborcza kandydata na radnego, byłego komendanta SM w gminie KJ skończy się tak jak się zaczęła - spektakularną porażką grinning smiley czego sobie i sąsiadom życzę grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (37.190.147.---)
Data: 09 lis 2014 - 15:56:32


Janusz W
Liczę na głos ludzi, którzy oczekują zmian, zmian na lepsze, ludzi którzy chcą żyć w mieście skutecznie zarządzanym przez ludzi z wizją, z doświadczeniem, chcący żyć w czystym i bezpiecznym KJ, w mieście gdzie nieudolność i bylejakość zostanie zastąpiona kompetencją i skutecznością, ludzi którzy już mają dość zastoju i skostnienia.

Ja bym Pana już dawno zablokował za takie wywody.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 09 lis 2014 - 15:59:33


Janusz W
Liczę na głos ludzi, którzy oczekują zmian, zmian na lepsze, ludzi którzy chcą żyć w mieście skutecznie zarządzanym przez ludzi z wizją, z doświadczeniem, chcący żyć w czystym i bezpiecznym KJ, w mieście gdzie nieudolność i bylejakość zostanie zastąpiona kompetencją i skutecznością, ludzi którzy już mają dość zastoju i skostnienia.

Tacy ludzie nigdy nie zagłosują na kogoś takiego jak pan, bo pan do takich kryteriów nijak nie przystaje.

A teraz sugeruję zakończyć tę kampanię, bo zakazałem na tym forum prowadzenia kampanii. Aby to panu ułatwić - wszystkie pana posty będą odtąd trafiały najpierw do moderatorów i czekały, aż ktoś z zespołu je zatwierdzi. Może to pozwoli zakończyć tę nadprodukcję pustosłowia.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (37.248.255.---)
Data: 09 lis 2014 - 16:02:15

Do zobaczenia przy urnie wyborczej. smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 09 lis 2014 - 16:04:58

Pan w ogóle z mojego okręgu?



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...89101112131415161718-->
Bieżąca strona: 14 z 18


Akcja: ForaWÄ…tkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.