Re: Nabór na komendanta SM - skandal
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (46.186.36.---)
Data: 24 pa¼ 2014 - 22:32:52

(...)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-27 17:04 przez Janusz W.

Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 24 pa¼ 2014 - 22:51:45

Odpowiedź jest pokrętna, choć pytanie proste.

Uczeń na klasówce dostałby pałę.

m

Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (46.186.36.---)
Data: 24 pa¼ 2014 - 23:01:24

(...)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-27 17:04 przez Janusz W.

Re: Nabór na komendanta SM - skandal
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 24 pa¼ 2014 - 23:03:14


Janusz W
Pytanie proste - ale na Boga - pytanie to Pan kieruje do mnie ? Weź, zadaj je Panu Jańczukowi.

A kto wyskakiwał z "sensacjami" i "porażającymi"? Pan Jańczuk? Najpierw Faktoid, a potem nieudolna próba przerzucenia odpowiedzialności na kogo innego. Socjotechniki też musi się pan nauczyć.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Re: Nabór na komendanta SM - skandal
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (46.186.36.---)
Data: 24 pa¼ 2014 - 23:17:50

(...)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-27 17:04 przez Janusz W.

Re: Nabór na komendanta SM - skandal
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (188.147.202.---)
Data: 24 pa¼ 2014 - 23:48:39

Kontrole PiP tyczą zdaje się przestrzegania przepisów odnośnie osob już zatrudnionych...
A jesli ktoś ma wiedzę, ze doszło do przestępstwa powinien złożyć zawiadomienie do prokuratury osobiscie...
Kabaret to...zupełnie inna sprawa...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-24 23:49 przez Artek_Bartek.

Re: Nabór na komendanta SM - skandal
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (46.186.36.---)
Data: 24 pa¼ 2014 - 23:52:45

(...)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-27 17:05 przez Janusz W.

Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 24 pa¼ 2014 - 23:56:57


Janusz W

mania
Odpowiedź jest pokrętna, choć pytanie proste.

Uczeń na klasówce dostałby pałę.

m

Tak tak, wiemy już ... każdy dostałby u Pani pałę, który nic dobrego nie powie o p. Jańczuku ...

A co do wizji działania SM o której zawsze warto mówić, może warto przytoczyć ..


[www.nmfmk.pl]

Gadać to można dużo, zwłaszcza gdy się ma wysokie mniemanie o sobie - dumną minę widać na zdjęciu w [konstancin.blog.pl] . Gorzej zrealizować. Jak się nie uda z byle powodu zabrać zabawki i szukać szczęścia dalej.

I znowu odwracanie kota ogonem zamiast odpowiedzi na proste pytanie Zoli - zacytuję, bo może pan zapomniał:


zoli
"Czy przy wyborze Pańskiej osoby na stanowisko kierownicze takie sterowanie konkursem miało miejsce? Czy Pańscy kontrkandydaci mieli nierówne szanse? Oczekuję twierdzącej odpowiedzi, bo tylko ona może uzasadnić Pańskie wypociny!"


Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (46.186.36.---)
Data: 25 pa¼ 2014 - 00:04:43

(...)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-27 17:05 przez Janusz W.

Re: Nabór na komendanta SM - skandal
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (46.186.36.---)
Data: 25 pa¼ 2014 - 00:10:34

(...)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-27 17:05 przez Janusz W.

Re: Nabór na komendanta SM - skandal
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 25 pa¼ 2014 - 00:19:53


Janusz W
nawet dla prokuratury

Rozumiem, że złożył pan zawiadomienie o przestępstwie?

Jeżeli nie, to znaczy, że jest pan współwinny. Albo gada bzdury.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 25 pa¼ 2014 - 00:23:11


Janusz W
ośmiesza [...] osobę, która zamierza się do Pani wypocin odnosić

Robi pan to wyjątkowo uporczywie. Mam rozumieć, że na siłę sam pan się ośmiesza? Zgodnie z pana własnymi słowami - tak. Chyba, że plecie pan bzdury, co w przypadku kandydata na radnego nie jest niczym szczególnym, ale też nie rokuje niestety.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Re: Nabór na komendanta SM - skandal
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (188.147.202.---)
Data: 25 pa¼ 2014 - 00:25:15


JW
Kłania się nieznajomość prawa ... i to już nie po raz pierwszy.
Chyba zacznę tu kogoś posądzać o jakieś autorefleksyjne wynurzenia...
Kogoś kto nawet wśród potencjalnych przyjaciół na siłę bedzie wrogów szukał...
Ja jakoś tak mam, że tych, którym się wydaje, że mają patent na jedynie słuszną rację....przestaję szanować...

Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 25 pa¼ 2014 - 00:56:59

[quote="Janusz W"



zoli pytanie bez odpowiedzi
"Czy przy wyborze Pańskiej osoby na stanowisko kierownicze takie sterowanie konkursem miało miejsce? Czy Pańscy kontrkandydaci mieli nierówne szanse? Oczekuję twierdzącej odpowiedzi, bo tylko ona może uzasadnić Pańskie wypociny!"

Pani Maniu, niech już Pani kładzie się spać, tematyka zdecydowanie Panią przerasta a każda kolejna Pani wypowiedź nie tylko ośmiesza jej autora ale również osobę, która zamierza się do Pani wypocin odnosić. Wiem że dla Pani czarne to białe i nic już tego nie zmieni, chyba że zabieg okulistyczny. Przepraszam za szczerość, może nawet za niegrzeczność z mojej strony ale nie zamierzam dalej z Panią dyskutować do czasu aż zrozumie Pani - również jako moderator tego forum - na czym polega dyskusja i do czego tak naprawdę dyskusja powinna zmierzać.


Odpowiedzi jak nie było, tak nie ma. Za to potok słów i ucieczka - jak z Kcina do Mińska, gdy na drodze przeszkoda.

Zabieg okulistyczny miałam i widzę doskonale - nawet więcej niż trzeba >grinning smiley<

Dyskutować pan ze mną nie musi, może po prostu przenieść się na inne forum - poskarżyć się w Krakowie, pochwalić się w Mińsku

Re: Nabór na komendanta SM - skandal
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (46.186.36.---)
Data: 25 pa¼ 2014 - 09:13:24

(...)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-27 17:02 przez Janusz W.

Re: Nabór na komendanta SM - skandal
Wysłane przez: vakossvakoss (89.77.221.---)
Data: 25 pa¼ 2014 - 10:00:44

Panie Januszu, śmieszą mnie Pańskie wypowiedzi, pana podwładni robili co chcieli i kiedy chcieli..
Czy uzyskam odpowiedzi na poniższe pytania?

Nie raz z rana widziałem pana strażnika w samochodzie służbowym SM jak jechał w stronę grapy w cywilnym ubraniu - w moim odczuciu dojeżdżał z domu do pracy - pozwalał Pan na to?
Dlaczego za Pana kadencji strażnicy wybiórczo traktowali kierowców - szczególnie w soboty? Na wilanowskiej wlepiali mandaty a na Wojska Polskiego nie?
Dlaczego strażnicy stojący pod znakiem zakaz zatrzymywania sie i postoju nie reagowali? (mowa o wjeździe do garaży przy ul Literatów)

Re: Nabór na komendanta SM - skandal
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (46.186.36.---)
Data: 25 pa¼ 2014 - 10:07:11

(...)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-27 17:02 przez Janusz W.

Re: Nabór na komendanta SM - skandal
Wysłane przez: vakossvakoss (89.77.221.---)
Data: 25 pa¼ 2014 - 10:13:14


Janusz W

szymciak
Panie Januszu, śmieszą mnie Pańskie wypowiedzi, pana podwładni robili co chcieli i kiedy chcieli..
Czy uzyskam odpowiedzi na poniższe pytania?

Nie raz z rana widziałem pana strażnika w samochodzie służbowym SM jak jechał w stronę grapy w cywilnym ubraniu - w moim odczuciu dojeżdżał z domu do pracy - pozwalał Pan na to?
Dlaczego za Pana kadencji strażnicy wybiórczo traktowali kierowców - szczególnie w soboty? Na wilanowskiej wlepiali mandaty a na Wojska Polskiego nie?
Dlaczego strażnicy stojący pod znakiem zakaz zatrzymywania sie i postoju nie reagowali? (mowa o wjeździe do garaży przy ul Literatów)

Trzeba było zapytać tych strażników o to o co pyta Pan dziś. Na pewno uzyskałby Pan odpowiedź, która by rozwiała Pana wątpliwości .Ale zgadzam się z Panem, że projekt o nazwie "Straż Miejska" jest fatalnie zarządzany w KJ od paru lat. Jest potrzebna gruntowna i dogłębna reforma a nie jedynie zmiana komendanta. Wszyscy liczymy na to, że po zmianie burmistrza tak się właśnie stanie, o ile naprawdę zależy nam na bezpieczeństwie.

na pyt. 3 otrzymałem odp. w stylu a co pana to interesuje - miałem wrażenie że to jest polenienie służbowe że tak ma być.. czy tak było?
moze Pan odpowiedzieć na pytania?

Re: Nabór na komendanta SM - skandal
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (46.186.36.---)
Data: 25 pa¼ 2014 - 11:01:22

(...)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-27 17:02 przez Janusz W.

Re: Jaka powinna być STRAŻ MIEJSKA w Kcinie?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (178.42.94.---)
Data: 25 pa¼ 2014 - 11:54:58

o to jak Pan odpowiada, to i ja zapytam - dlaczego bloki M47, 49 i 51 nie były ujęte w przydzielaniu "swojego" strażnika (rejonizacja) mimo, że to część miasta?

Akcja: ForaWÄ…tkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.