Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--123456789-->
Bieżąca strona: 2 z 9
Re: Zasypywany staw w Mirkowie
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (79.188.84.---)
Data: 17 lis 2014 - 15:33:26

Jeżeli to prawda, to nadsypują brzeg. A tłumaczenie było, że niby bobry.... grinning smiley Zobaczymy jaka prawda i czy ktoś jest prawdomówny, czy raczej.... grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zasypywany staw w Mirkowie
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 17 lis 2014 - 19:12:49


AK
Jeżeli to prawda, to nadsypują brzeg. A tłumaczenie było, że niby bobry.... grinning smiley Zobaczymy jaka prawda i czy ktoś jest prawdomówny, czy raczej.... grinning smiley

A ten ktoś, to kto, bo już się pogubiłam- facet z Bielawy od nart czy ktoś inny?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zasypywany staw w Mirkowie
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (95.49.211.---)
Data: 17 lis 2014 - 21:07:20

Zoacz, co pisałem w tym wątku wcześniej. Kto mówił Tomkowi Zymer o powodach wywożenia ziemi nad brzeg i, ważne, jakie to były powody?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zasypywany staw w Mirkowie
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (95.49.211.---)
Data: 17 lis 2014 - 21:12:53

Jeżeli to będą te narty wodne maja tu być, to pytanie, dlaczego ta firma przestała działać w Wilanowie zanim przeniosła sie do Bielawy? W Bielawie pewnie im się nie podoba, bo to na uboczu, jak to ludzie mówią.

Inna sprawa - właściciel stawu twierdzi, że działa proekologicznie (patrz wypowiedzi przy okazji zatoki Św Jana) - czy proekologicznym jest zatem hałaśliwy wyciąg narcirski z infrastrukturą na akwenie, gdzie żyją bobry, który to gatunek jest pod ochroną (jak i jego "gniazdowanie")? I tylko proszę nie wyzywać mnie od razu od ekoterorystów itp - wskazuję tym m.in. na odpowiedzialność za słowa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zasypywany staw w Mirkowie
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (37.7.175.---)
Data: 17 lis 2014 - 21:22:07

W Wilanowie podobno mieszkańcy wyrzucili - nocne dyskoteki, hałas. Że chcą się przenieść z Bielawy do Mirkowa - słyszałem o tym od Jackka, ale rozumiem, że to są na razie nieoficjalne informacje. Jezioro w Bielawie większe i moim zdaniem wygodniejsze do takich sportów, choć może lokalizacja mało centralna. Co do bobrów - raczej już ich w stawie nie ma; to skryte, ostrożne zwierzęta i nie lubią mieszkać pod koparką.

Jest jasne, że wszystkie podmioty w kwestiach ochrony środowiska powinny być traktowane na równi - i prywatne, i samorządowe.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zasypywany staw w Mirkowie
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (95.49.211.---)
Data: 17 lis 2014 - 22:38:36

Są są - z miesiąc temu ścięły wierzbę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zasypywany staw w Mirkowie
Wysłane przez: jacekkkjacekkk (37.190.154.---)
Data: 17 lis 2014 - 22:56:44

Dalej gdy się pojedzie w stronę Habdzina za zakrętem ścięte są trzy drzewa a za kolejne się zabierają

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zasypywany staw w Mirkowie
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (188.146.141.---)
Data: 17 lis 2014 - 23:59:03

Boberki pracowite są....nawet jesli człek zastanawia sie gdzie one to zamierzają wytaszczyć....czyli cel istotny a nie...postrzeganie z zewnątrz...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zasypywany staw w Mirkowie
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (178.42.168.---)
Data: 18 lis 2014 - 18:47:49


Artek_Bartek
Boberki pracowite są....nawet jesli człek zastanawia sie gdzie one to zamierzają wytaszczyć....czyli cel istotny a nie...postrzeganie z zewnątrz...
nie załapałem.......

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zasypywany staw w Mirkowie
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (178.42.124.---)
Data: 04 gru 2014 - 22:58:30

ziemia rozgarnięta, stawu mniej.........

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zasypywany staw w Mirkowie
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (213.158.219.---)
Data: 05 gru 2014 - 00:25:31

..,stawu mniej interwencji ze strony gminy żadnej...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zasypywany staw w Mirkowie
Wysłane przez: olaola (178.36.179.---)
Data: 05 gru 2014 - 07:49:14

... a zwycięskim radnym w Mirkowie jest ...confused smiley i obiecał następujące kroki ... confused smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zasypywany staw w Mirkowie
Wysłane przez: maniamania (159.205.249.---)
Data: 05 gru 2014 - 11:32:26


ola
... a zwycięskim radnym w Mirkowie jest ...confused smiley i obiecał następujące kroki ... confused smiley


Staw jest chyba w okręgu 4. obejmującym ulice: Jaworskiego: numery nieparzyste od 1 do 25 oraz z oznaczeniami literowymi:21 K, 21L, 21 J wraz z numerami parzystymi od 20 do 26.Mirkowska:numery parzyste od 46 do 60 i numery nieparzyste:39A , 47 i 51. Konstancin-Jeziorna, ulice: Jaworskiego 21 z następującymi oznaczeniami literowymi: A, B, C, D, E, F, G, H, I, M, N, P, R.

radnym jest chyba Robert Baran

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zasypywany staw w Mirkowie
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (83.28.233.---)
Data: 10 lut 2015 - 15:11:54

Nowe kolejne wywrotki piachu pojawiły się nad stawem przy figurce - nadal rzekome bobry podkopujące ulicę?

Wiele świadczy o człowieku, który kłamstwem nie gardzi, mówiąc tak ogólnie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zasypywany staw w Mirkowie
Wysłane przez: robsonrobson (46.113.99.---)
Data: 10 lut 2015 - 16:32:25

Przykro mi ale jestem radnym z okręgu Klarysewa i Kierszka / i całego Konstancina /

Pozdrawiam
Robert Baran

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zasypywany staw w Mirkowie
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (78.8.95.---)
Data: 10 lut 2015 - 20:58:01


robson
Przykro mi ale jestem radnym z okręgu Klarysewa i Kierszka / i całego Konstancina /

Pozdrawiam
Robert Baran
To co pan radny z okręgu z Klarysewa i Kierszka ma resztę gminy w d.... .Nawet nie wiadomo jak taka postawę nazwać .Nawet baran jest bardziej obywatelski niż radny Baran.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zasypywany staw w Mirkowie
Wysłane przez: maniamania (78.8.80.---)
Data: 10 lut 2015 - 21:09:35


babet

robson
Przykro mi ale jestem radnym z okręgu Klarysewa i Kierszka / i całego Konstancina /

Pozdrawiam
Robert Baran
To co pan radny z okręgu z Klarysewa i Kierszka ma resztę gminy w d.... .Nawet nie wiadomo jak taka postawę nazwać .Nawet baran jest bardziej obywatelski niż radny Baran.

Czytaj przytomnie: p. Baran napisał "i całego Konstancina".

Przeczytaj watek zanim zaczniesz jątrzyć

Radny odpowiadał Oli na pytanie kto jest radnym z Mirkowa, wydawało mi się że p. Baran jest wybranym z tego okręgu i właśnie wyjaśnił, że nie jest....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zasypywany staw w Mirkowie
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 10 lut 2015 - 22:19:28

Nie ma to, jak ogarniać kontekst, nie, babet?



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zasypywany staw w Mirkowie
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (78.8.95.---)
Data: 11 lut 2015 - 20:58:23


Bartek
Nie ma to, jak ogarniać kontekst, nie, babet?
Nie ma jak Bartek i Mania -" tuby gminne." Tuby :"przen. o kimś lub o czymś, propagującym poglądy jakiejś osoby lub organizacji"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zasypywany staw w Mirkowie
Wysłane przez: maniamania (37.128.12.---)
Data: 11 lut 2015 - 21:53:45


babet
Nie ma jak Bartek i Mania -" tuby gminne." Tuby :"przen. o kimś lub o czymś, propagującym poglądy jakiejś osoby lub organizacji"

co to przen.?

przenośne
przenicowane
przenikalne
przenoszące
...?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456789-->
Bieżąca strona: 2 z 9


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.