Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
PTTK Konstancin
Wysłane przez: KasandraKasandra (83.31.189.---)
Data: 01 maj 2014 - 11:14:10

Proponuję założenie PTTK w Konstancinie. Myślę, że wiele osób zapisałoby się do niego no i na wycieczki chętnych nie zabraknie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PTTK Konstancin
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 01 maj 2014 - 12:43:09

Proponuję zacząć od rozmowy z Traperem - od lat działa bardzo prężnie, sprawnie, wycieczki, rajdy i wszystko świetnie zorganizowane.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PTTK Konstancin
Wysłane przez: KasandraKasandra (83.31.189.---)
Data: 01 maj 2014 - 15:17:56

Ale Traper to jest dla dzieci no i ewentualnie młodzieży.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PTTK Konstancin
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (185.15.0.---)
Data: 01 maj 2014 - 15:46:49

Niekoniecznie. Np. Rajdy Papieskie organizowane w maju mają osobną kategorię dla rodzin i inną dla emerytów i rencistów. Poza tym tak naprawdę materiałów w sieci (autorstwa Kumosa, Pionka Agory, historyków warszawskich w wirtualnym muzeum) oraz w księgarniach jest tyle, że można z powodzeniem zorganizować w oparciu o nie niezwykłą wycieczkę dla grupy w każdym wieku. Co ma tę zaletę, że sami wybieramy tematykę, trasy i krajobrazy zależnie od upodobań. Ja podczas egzaminów gimnazjalnych zabrałem dzieci z zerówki, które miały dni poza szkołą, szlakiem esejów Kumosa na Wydrzą Kłodę, do zatopionej wioski Grąd, do lasu w Oborach i do pałacu, gdzie opowiadałem o ucieczce niedźwiedzia i o stojącej przed pałacem lokomobili. A 5-latki słuchały tego jak zaczarowane, jak baśni Leśmiana i potem same to rysowały i opowiadały do dyktafonu po swojemu. Samych opowieści z blogu Kumosa wystarczyłoby na kilkadziesiąt niezwykłych wycieczek, dla dorosłych także.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.