MieszkaÅ„cy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkaÅ„ców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wÄ…tku: <---->
Akcja: ForaWÄ…tkiNowy wÄ…tekSzukajZalogujPodglÄ…d do wydruku
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3
Re: Pomost pływający - zapytać kier. GOSiR dlaczego jeszcze nie ma
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 01 wrz 2014 - 23:49:33


rondo
O jedno proszÄ™, ostatniÄ… osobÄ… do krytykowania jest w tym przypadku dyr. GOSiR.


mania
nie wiem kiedy dostał i co miał dostać (...)

To może lepiej nie wydawać opinii ?

Jakiś świety, czy co?
Pytam kiedy dostał, tez nie wolno?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pomost pływający - zapytać kier. GOSiR dlaczego jeszcze nie ma
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (178.181.17.---)
Data: 07 pa¼ 2014 - 16:30:21

Czyli bedzie, ale...nie bedzie... Jak się tu ma...wiarygodność Burmistrza? warto by cierpiała za...tysiąc złotych?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spływy kajakowe na Jeziorce
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (5.174.54.---)
Data: 07 pa¼ 2014 - 22:10:13

Gdyby Burmistrz chciał, żeby pomost stanął, GOSiR znalazłby wykonawcę lub konstrukcję o tysiąc złotych tańszą. Jeśli pomostu nie będzie, to nie z powodu tysiąca złotych, tylko z powodu rozgrywek personalnych. A to jest bardzo przykre.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spływy kajakowe na Jeziorce
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (178.180.185.---)
Data: 07 pa¼ 2014 - 22:14:13

Tym bardziej....jesli Burmistrz publicznie deklaruje, że wniosek mieszkańców bedzie realizowany a nie jest to cierpi jego wiarygodność i tyle...inną rzeczą jest, czy i kto się tym przejmuje...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spływy kajakowe na Jeziorce
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (213.158.217.---)
Data: 23 pa¼ 2014 - 22:35:38

O tym na pewno bedzie w nowym numerze biuletynu...;)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spływy kajakowe na Jeziorce
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (83.24.56.---)
Data: 24 pa¼ 2014 - 22:54:45

No cóż, już w tym roku nici, ale kto wie może w przyszłym będziemy mogli skorzystać z pomostu?

Tak czy inaczej nawet bez niego już dziś mogę zaprosić na kolejny ekospływ, który pewnie na wiosną przyjdzie mi organizować smiling smiley
Dla każdego znajdzie się miejsce od prawa do lewa - tak jak do tej pory. smiling smiley

Na razie aura na kajaki nie sprzyja lecz możemy nieco przenieść się w czasie i trochę powspominać [www.youtube.com]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-25 17:16 przez Krzysztof Bajkowski.

Opcje: OdpowiedzCytuj
2 pomosty w budżecie 2015
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 17 lis 2014 - 18:17:46

Koncepcja, projekt i budowa pomostu na odnodze rzeki Jeziorki przy rondzie Jana Pawła za 20 000zł - rozszerzenie oczekiwań od budżetu partycypacyjnego - pomost ma być stabilny, porządnie zrobiony, żeby stare mury Papierni nie czerwieniły się ze wstydu smiling smiley

Koncepcja, projekt i wykonanie pomostu rekreacyjno-widokowego w rejonie „Hugonówki" za 40 000 zł (na górze opalanie i podziwianie widoków, na dole "parking" dla kajaków i in. okrętów)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 2 pomosty w budżecie 2015
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 17 lis 2014 - 19:10:31


rondo
Mam prośbe do moderacji - czy można w miarę szybko opublikować mój poprzedni wpis dot. pomostów ?

Nie widzę żadnego poza tym co cytuję

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 2 pomosty w budżecie 2015
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 17 lis 2014 - 22:06:33


rondo
P.maniu, drugi raz ta sama sytuacja. W momencie gdy likwiduje pani swój post i zastepuje go innym, skasowany zostaje przy tej okazji mój, w którym znajduje się cytat z tego paninego, usuniętego. Czy pani sie wstydzi tego co pisze ?

Ten usunięty post zamieszczony był (pewnie całkiem przypadkowo) tuz przed wyborami. Co najciekawsze skasowała go pani, zatarła po nim ślad wszelaki , nie jako moderatorka , tylko jako użytkowniczka. Inni uzytkownicy oczywiście takich możliwości nie posiadają. No cóż oprzyjmy się na wpisie dzisiejszym.


mania
Koncepcja, projekt i budowa pomostu na odnodze rzeki Jeziorki przy rondzie Jana Pawła za 20 000zł - rozszerzenie oczekiwań od budżetu partycypacyjnego - pomost ma być stabilny, porządnie zrobiony, żeby stare mury Papierni nie czerwieniły się ze wstydu

A te pieniądze są zapisane w projekcie budżetu na rok 2015 ? I po co był ten cały cyrk z pseudobudżetem obywatelskim ? Po to aby mieszkańcy podrzucili pomysły a p. burmistrz je przechwycił i promował jako swoje ?


mania
Koncepcja, projekt i wykonanie pomostu rekreacyjno-widokowego w rejonie „Hugonówki" za 40 000 zł (na górze opalanie i podziwianie widoków, na dole "parking" dla kajaków i in. okrętów)

Cały "BO" na rok 2014r był na 50000 zł. a teraz jedna tylko pozycja będzie nagle realizowana za 60000 zł. Gdybym wiedział, że mogę dysponować dla swojego pomysłu takimi pieniędzmi , to tez bym nie proponował pomostu pływającego.
Natomiast pomost dwupoziomowy ? A dlaczego nie trzy a najlepiej czteropoziomowy ? Na poziomie dolnym - kajaki, na drugim - parking dla samochodów, na trzecim - knajpa z wyszynkiem i dancingie, na czwartym - hotel pięciogwiazdkowy. Acha no imusi być poziom piąty zeby się ludziska mieli gdzie opalać bo na trawnikach rozległych, parkowych to tak jakoś bez sznytu wielkopańskiego, tak po plebejsku.
Co za dureń wpadł na pomysł ten ? Należy sie medal....z buraka.

Nie pamiętam, żebym cos skasowała specjalnie przed wyborami...
Wywalilam dzisiaj mój wpis o podwójnym pomoście, bo dałam to samo - już z kosztami, spisane z budżetu.
Moglo być tak, że kliknęłam "Usuń z odpowiedziami" zamiast "Usuń"

Te pomostki w parku nad bagnami i wśród trzcin cieszą się sporym powodzeniem, to co szkodzi, że będzie przy Hugonówce taki taras widokowy.

Chyba dobrze, że wyskrobano więcej kasy na pomost przy św.Janie, zamiast jakiegoś pływającego plastikowego badziewia. Chyba ładniejszy będzie wykonany z desek? Choć można było zrobić jeszcze taniej, nie naruszając budżetu partycypacyjnego robiąc pomost z powiązanych butelek po wodzie żywiec.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spływy kajakowe na Jeziorce
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 17 lis 2014 - 23:21:02

Są dwa tarasy z widokiem na bagna, choć częściej na butelki, a ten przy Hugonówce ma być z widokiem na naszą piękną rzekę z łabędziami i kaczuszkami

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 2 pomosty w budżecie 2015
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (185.15.0.---)
Data: 15 sty 2015 - 12:14:28

Wpis usunięty przez użytkownika - TZ



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-22 13:03 przez Tomasz Zymer.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spływy kajakowe na Jeziorce
Wysłane przez: maniamania (159.205.222.---)
Data: 15 sty 2015 - 17:18:47

w budżecie 2015 stoi tak:


Opcje: OdpowiedzCytuj
Pomosty
Wysłane przez: maniamania (159.205.236.---)
Data: 23 lut 2017 - 17:16:15

Pomost / przystań dla kajaków przy rondzie JP II. ma być niebawem gotowy

Drugi pomost / przystań ma być na stawie Gołąbka

Nie będzie przystani przy Hugonówce, bo nie wyraził zgody RZDW (bo rzeka w tym miejscu meandruje - jeśli nie pokręciłam określenia). Zostanie tam zbudowany pomost widokowy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spływy kajakowe na Jeziorce
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (46.186.32.---)
Data: 21 sty 2018 - 13:15:01

Ukazał się przetarg na pomosty przy Hugonówce. Już jest unieważniony, brawo nasi urzędnicy. Kosztorys jest na 650tys zł a najniższa oferta opiewa na 1,08mln zł. Taki mały rozjazd, skończyły się czasy niskich cen a ktoś kosztorysy robi nadal mając głowę w chmurach:

[bip.konstancinjeziorna.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spływy kajakowe na Jeziorce
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (78.8.94.---)
Data: 21 sty 2018 - 21:09:16

A może chodzi o to aby pomostów nie wybudowano ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spływy kajakowe na Jeziorce
Wysłane przez: HammerHammer (94.254.227.---)
Data: 22 sty 2018 - 10:25:57

Albo zrobić tak, aby za chwilę ponownie remontować...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spływy kajakowe na Jeziorce
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (46.186.36.---)
Data: 16 lut 2018 - 21:56:20

Po raz drugi unieważnienie przetargu na pomost przy Hugonówce. Budżet nadal 650tys zł. Najniższa oferta 1,1mln zł.
Ktoś w gminie chyba buja w obłokach lub zatrzymał się w czasie w roku 2008.

[bip.konstancinjeziorna.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spływy kajakowe na Jeziorce
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (37.128.88.---)
Data: 29 mar 2018 - 13:39:45

I po raz trzeci. Nie wiem na co liczy Burmistrz i urzędnicy? Niech sami za taką kasę zbudują ten pomost.

[bip.konstancinjeziorna.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spływy kajakowe na Jeziorce
Wysłane przez: maniamania (78.10.53.---)
Data: 29 mar 2018 - 15:57:51

Ceny rzeczywiście są z Księżyca, za taką kwotę można wybudować dom jednorodzinny np. [www.tooba.pl] i jeszcze zostanie trochę kasy.

Dopiero byłoby gadanie, gdyby gmina ponad milion wyłożyła na parę desek na krzyż >grinning smiley<

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spływy kajakowe na Jeziorce
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (78.133.200.---)
Data: 30 mar 2018 - 13:44:25

Maniu, słabe jest to co piszesz i obciążasz bardzo mocno urząd i Burmistrza. Przypominam, że na pomost kajakowy przy imberfallu Burmistrz wydał z naszej kasy bodajże 300tys zł.
Napisałem - niech urzędnicy i Burmistrz wybudują pomosty przy Hugonówce własnymi siłami. Ruch i powietrze to samo zdrowie. Szczególnie przy tężni. Idzie wiosna więc może nasi gminni szatani nie będą palić węglem i drewnem.
Rozpiszą przetarg po raz czwarty? Liczą, że w roku wyborczym znajdzie się firma, która im to zrobi za taką kasę? Trzeba było to robić wtedy kiedy był właściwy czas. Będą przeciągać kolejne inwestycje to gucio z tego wyjdzie w tym roku. Wszyscy chcą więcej kasy i ja to rozumiem. Fachowcy się cenią. Partacze niekoniecznie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3


Akcja: ForaWÄ…tkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.