Kawiarnia w Hugonówce
Wysłane przez: TommyTommy (95.49.178.---)
Data: 16 cze 2014 - 23:10:12

Kawiarnia w Hugonówce wieczorem w zwykły dzień, jak dziś, świeciła pustkami. Bardzo mi to miejsce przypadło do gustu. Mam nadzieję, że przez brak gości nie stanie przed koniecznością zamknięcia, zaglądajcie więcej.... Z góry mówię, że nie mam żadnego intresu w tym, źeby reklamować poza chęcią utrzymania świetnego, nowego miejsca w Konstancinie. Wpadajcie tam czasem też :-) może nie wszyscy wiedzą?

Re: Kawiarnia w Hugonówce
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 20 cze 2014 - 10:17:39

Ceny dla zamożnego Konstancina. Przecież nie dla robotniczej Jeziorny. W końcu to Konstanciński Dom Kultury ;)



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Re: Kawiarnia w Hugonówce
Wysłane przez: mariamaria (37.8.225.---)
Data: 20 cze 2014 - 12:56:06

Ja wiem tylko, że przed podpisaniem umowy o dofinansowanie, do Mazowieckiej jednostki musieliśmy wskazać,w związku z testem pomocy publicznej że
"Zgodnie z informacjami przedstawionymi w studium wykonalności planowany jest wynajem pomieszczenia klubokawiarni podmiotowi zewnętrznemu z zachowaniem zasady konkurencyjności".

W przypadku bowiem wynajmu w sposób niekonkurencyjny pojawiłaby się groźba pomocy publicznej bodajże III stopnia i ryzyko utraty dotacji.

maria

Re: Kawiarnia w Hugonówce
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 20 cze 2014 - 16:00:13

Typowa cena warszawska, raczej nic odbiegającego od standardów, niestety.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Re: Kawiarnia w Hugonówce
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (37.128.14.---)
Data: 20 cze 2014 - 17:44:03

A ja powiem ,że to ceny są zaporowe ,aby pospólstwo nie plątało się na salonach.

Re: Kawiarnia w Hugonówce
Wysłane przez: czaknoris (159.205.253.---)
Data: 20 cze 2014 - 22:15:40

Ale o co wam chodzi? Przecież Pan Burmistrz już dawno wyraźnie publicznie powiedział w TVP, że budynek będzie służył Kuracjuszom, Warszawiakom i mieszkańcom, w dokładnie takie kolejności.
Biedni Kuracjusze to nikomu są niepotrzebni, a dla Warszawiaków są warszawskie ceny. Miejscowy plebs niech się trzyma z daleka, bo ma gminne dożynki i inne wiejskie zabawy dofinansowane z samorządowego budżetu. Dla nowobogackich i snobów z "Konstancina" warszawski poziom cen nie stanowi problemu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-20 22:16 przez czaknoris.

Re: Kawiarnia w Hugonówce
Wysłane przez: mariamaria (37.8.225.---)
Data: 21 cze 2014 - 11:54:15

Ponieważ mamy w UE co do zasady swobodny przepływ towarów i usług, a obiekt został przebudowany z udziałem środkó UE, konkurencyjność oznacza, że KAŻDY spełniający warunki przystąpienia do naboruu ofert, przy tychże jasnych, niedyskryminujących warunkach, może złożyć oferte. Czyli innymi słowy przedsiębiorca prowadzący teog typu działalność gospodarczą nie uzyskał przysporzenia na preferencyjnych warunkach, a takim jest korzystanie z infrastruktury powstałej z udziałem środkó publicznych: UE i własnych gminy bez tzw.konkurencji.

maria



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-21 11:54 przez maria.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.