MieszkaÅ„cy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkaÅ„ców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wÄ…tku: <---->
Akcja: ForaWÄ…tkiNowy wÄ…tekSzukajZalogujPodglÄ…d do wydruku
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3
Re: Aleja Tomasza Hopfera
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (83.18.187.---)
Data: 30 wrz 2014 - 10:43:19

PS: W tym jak i w każdym innym przypadku nie ma znaczenia czy bym faktycznie zajął podium w open czy w kategorii i był np. dwudziesty tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Aleja Tomasza Hopfera
Wysłane przez: KlaudiuszKlaudiusz (217.67.217.---)
Data: 30 wrz 2014 - 11:03:22

Znaczy, że nie podobało Ci się, że nie było dodatkowych nagród, których zresztą nie miało być, poza medalami dla wszystkich i dyplomami dla zwycięzców wśród pań i panów? w DARMOWYM biegu, gdzie i napoje, i jedzenie, i fajne medale???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Aleja Tomasza Hopfera
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 30 wrz 2014 - 11:41:34

Rywalizacja SPORTOWA - amatorska, to nie zdobywanie kasy czy choćby drobnego podarunku. Liczy się podium, uznanie i medal choćby z kartofla.
Poza tym był to bieg dla uczczenia pamięci TH, a uczestniczenie w nim to także zaszczyt.

Jeśli liczysz na jakiekolwiek korzyści materialne, to trzeba biec do zawodowców...smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Aleja Tomasza Hopfera
Wysłane przez: kaankaan (178.36.149.---)
Data: 30 wrz 2014 - 12:45:30


LA Guns
.........................................................., ale liczyłem na mały "surprise" grinning smiley

Tak to jest naturalne i charakterystyczne dla " NIEDAWNO urodzonych". Sądzę że , w wymienionym już tu 2064 roku lub nawet wcześniej "złagodzą" swe oczekiwania. wobec "świata"... I tyle moich "mądrości". A teraz do konkretów. LA Guns mam atrakcyjny a wręcz niecodzienny nazwijmy to po Naszemu drobiazg/niespodziankę . Zarezerwowany jest dla Ciebie. Jest "jedno ale". "Ale" , to aktywna Twoja OBECNOŚĆ w II Biegu .
Do zobaczenia we wrześniu 2015 roku

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Aleja Tomasza Hopfera
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (83.18.187.---)
Data: 30 wrz 2014 - 14:08:01

Wiedziałem, że zostanę tak odebrany.... miałem już przygotowany ripostujący "elaborat" ale w sumie niczego by nie zmienił ;p

Jak wspominałem - impreza super i na tym już poprzestanę. Za rok pewnie wystartuję chyba że zdecyduję się na MW to wtedy musiałbym odpuścić.

Dziękuję za propozycję dostania "drobiazgu" za rok, ale jednak nie skorzystam - nie o to mi chodziło smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Aleja Tomasza Hopfera
Wysłane przez: kaankaan (178.36.149.---)
Data: 30 wrz 2014 - 14:31:22


LA Guns
......................................Za rok pewnie wystartuję chyba że zdecyduję się na MW to wtedy musiałbym odpuścićsmiling smiley

Za rok... w przypadku startu tu u Nas "zaległy" drobiazg zostanie przekazany przed biegiem. W przypadku startu w 37 PZU MW zostanie przekazany jako załącznik przy poborze numeru startowego . Sport to nie tylko RYWALIZACJA ... Tomasz Hopfer ,całe swe aktywne życie zawodowe poświęcił aby Nam to udowodnić .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Aleja Tomasza Hopfera
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (83.18.187.---)
Data: 30 wrz 2014 - 14:51:56

Oczywiście, że to nie tylko rywalizacja. To też rodzaj relaksu, towarzyskiego spędzania czasu, sposobu na zrzucenie zbędnych kilogramów, poprawienie kondycji, zdrowia, ogólnego rozwoju metafizycznego itp. smiling smiley

Chodziło tylko o dysproporcję między oficjalnymi uroczystościami (+impreza w Zalewajce?) a tymi biegowymi.

Jest to tylko mój punkt widzenia a więc "nie obiektywny" a "subiektywny". Nie występuję tu też jako rzecznik większej ilości osób o tych samych poglądach grinning smiley Być może jestem nawet odosobniony w tej kwestii ^^



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-30 14:53 przez LA Guns.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Aleja Tomasza Hopfera
Wysłane przez: kaankaan (178.36.149.---)
Data: 30 wrz 2014 - 15:16:49


LA Guns
............................................................................
Chodziło tylko o dysproporcję między oficjalnymi uroczystościami (+impreza w Zalewajce?) a tymi biegowymi.

PREMIERA ( odsłonięcie kamienia,rodzina, sportowi "weterani"... ) , "magiczne " wydarzenie ... towarzyszy mu zazwyczaj akceptowane ,nazwałbym to nie "dysproporcją "a zrozumiałe i podyktowane okolicznościami odwrócenie proporcji.

Poprawiłem formatowanie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-30 15:30 przez Bartek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Aleja Tomasza Hopfera
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (83.18.187.---)
Data: 30 wrz 2014 - 15:59:59


kaan

(....) "magiczne " wydarzenie ... towarzyszy mu zazwyczaj akceptowane ,nazwałbym to nie "dysproporcją "a zrozumiałe i podyktowane okolicznościami odwrócenie proporcji.


PR - owskie mistrzostwo świata cool smiley Nie mam już żadnych argumentów "za" ani "przeciw" smiling smiley Moja drobna uwaga co do formy została myślę sprecyzowana, ale nie wpływa ona na całokształt, który był bardzo udany i oby więcej było takich inicjatyw na sportowo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Aleja Tomasza Hopfera
Wysłane przez: KlaudiuszKlaudiusz (217.67.217.---)
Data: 01 pa¼ 2014 - 16:43:44


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Aleja Tomasza Hopfera
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 01 pa¼ 2014 - 21:20:27

Fotorelacja ciekawa, szkoda, że autor nie zdobył się na umieszczenie podpisów, zresztą nie tylko tu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Aleja Tomasza Hopfera
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (213.158.222.---)
Data: 01 pa¼ 2014 - 22:00:35

Podpisów kogo fotka prezentuje czy autorskich pod zdjęciem? ;)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Aleja Tomasza Hopfera
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 01 pa¼ 2014 - 23:33:32

Podpisów kto lub co na zdjęciu, bo można się domyślać np. kto stanął na podium, kim jest ten pan z lewej i pani z prawej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Aleja Tomasza Hopfera
Wysłane przez: kaankaan (178.36.149.---)
Data: 03 pa¼ 2014 - 14:32:10

W najnowszym (dzisiejszym ) wydaniu Kuriera Południowego piękna i obszerna relacja z Naszej gminnej uroczystości , autorstwa redaktora Grzegorza Traczyka, Naszego medialnego orędownika i Kibica Naszego pomyślnie zrealizowanego ZAMIERZENIA.

Relacja jest tu: [www.kurierpoludniowy.pl]
poczÄ…tek na 1. stronie, cd. wewnÄ…trz numeru
m




Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-03 21:34 przez mania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Aleja Tomasza Hopfera
Wysłane przez: kaankaan (178.36.62.---)
Data: 23 lut 2015 - 12:43:46


kaan

Do zobaczenia w którąś z przyszłorocznych sobót , tą poprzedzającą 37 PZU MW. ...

Będzie to sobota , 26 września 2015 r.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-23 12:44 przez kaan.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Aleja Tomasza Hopfera
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (37.128.88.---)
Data: 23 lut 2015 - 12:52:29


kaan
Będzie to sobota , 26 września 2015 r.

Super, to teraz mocna promocja tego biegu na każdy możliwy sposób smiling smiley
Może jak już jest/ będzie zatwierdzone na 100% wysłać info do portali biegowych by umieściły imprezę w kalendarzach imprez biegowych? Patronat medialny (media lokalne i ponad lokalne - tvp warszawa, nad wisla, stołeczna wyborcza), wsparcie gminy, sponsorzy itp. Strona internetowa biegu, facebook.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Aleja Tomasza Hopfera
Wysłane przez: KlaudiuszKlaudiusz (94.254.198.---)
Data: 23 lut 2015 - 14:35:15

To oczywiste smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Aleja Tomasza Hopfera
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (37.128.88.---)
Data: 25 lut 2015 - 08:38:42

Panie Andrzeju, Szanowni Państwo, P. Burmistrzu,

A może dbanie o pamięć, historię i edukację przez sport?

http://pomoctomoc.pzu.pl/temat/edukacja/kim-byli-zolnierze-wykleci

W tym momencie jest bodajże około 80 miast, może za rok i my?

tropemwilczym.pl



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-25 08:45 przez Mixiorek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Aleja Tomasza Hopfera
Wysłane przez: KlaudiuszKlaudiusz (217.67.217.---)
Data: 25 lut 2015 - 11:25:20

trochÄ™ off topic...

Sam biegłem w biegu ku czci żołnierzy wyklętych rok temu, w koszulce z podobizną Inki, podobnie koledzy i koleżanki ze środowiska biegowego zorganizowanego w KJ. Na terenie naszej gminy mamy już znane i lubiane biegi: wrzesień Bieg im Tomasza Hopfera jako rozgrzewka dla maratończyków warszawskich, Bieg Habdziński. Dodatkowo mamy bardzo skromny Bieg Niepodległości i szykowany jest wg mojej wiedzy bieg nad Wisłą. Co tydzień w sobotę można biegać w zorganizowanych biegach typu parkrun, więc za bardzo nie ma miejsca na kolejny bieg okolicznościowy, przede wszystkim nie ma na to pieniędzy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Aleja Tomasza Hopfera
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (37.128.88.---)
Data: 25 lut 2015 - 11:41:50


Klaudiusz
przede wszystkim nie ma na to pieniędzy.

Biorąc pod uwagę sponsorów (PZU, BZWBK/ Santander) to może gmina nie musi rozbijać banku...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3


Akcja: ForaWÄ…tkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.