Przebudowa Piasta do końca listopada
Wysłane przez: m_wisniewskim_wisniewski (178.36.23.---)
Data: 01 wrz 2014 - 12:29:43

Informacyjnie:
Wiele osób rozpoczynajacych rok szkolny w szkole przy Żeromskiego zaskoczyło zamknięcie Piasta (na odcinku od Piłsudskiego do Żeromskiego).

Zgodnie z informacją z Wydziału Inwestycji i Remontów w naszej gminy "roboty budowlane w ul. Piasta na odcinku od ul. Piłsudskiego do ul. Żeromskiego, obejmujące przebudowę ulicy wraz z infrastrukturą, mają się zakończyć dnia 31 października br., a dopuszczenie obiektu do użytkowania nastąpi do dnia 30 listopada 2014 r. (procedura prowadzona przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego – PINB w Piasecznie)".

Szkoda, że takie inwestycje nie zostały przeprowadzone w lipcu i sierpniu, bo zamieszanie w dojeździe do szkoły (szczegółnie koło 8.00) gwarantowane.


Z poważaniem,
Michał Wiśniewski

Re: Przebudowa Piasta do końca listopada
Wysłane przez: HammerHammer (195.116.92.---)
Data: 01 wrz 2014 - 13:57:13

i absolutnie nie ma to nic wspólnego z wyborami smiling smiley

Re: Przebudowa Piasta do końca listopada
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 01 wrz 2014 - 15:16:35


Hammer
i absolutnie nie ma to nic wspólnego z wyborami smiling smiley

najlepiej, żeby urzędnicy, służby miejskie poszły spać i nie kiwnęły palcem aż do 21 listopada, bo cokolwiek zrobią to będzie propaganda wyborcza. Weź sobie zrób lewatywę, najedz się zioła - może ci się poprawi humor.

O ile pamiętam, to cd. Piasta był dawniej zaplanowany.

A czym Ty się wykazałeś? Co zrobiłeś dla Kcina - miałeś wszak swoje 5 minut?

Re: Przebudowa Piasta do końca listopada
Wysłane przez: HammerHammer (94.254.128.---)
Data: 01 wrz 2014 - 15:47:47

To dlaczego nie można było tego zrobić w wakacje, tylko akurat tak aby na wybory bylo?

Podobnie jak ze skwerem sportów.

Ja się nie muszę wykazywać bo nigdzie nie startuje. A jezeli Burmistrz taki znakomity to się sam obroni realizacja swoich obietnic.

Na razie wykazuje sie najprostszymi rzeczami jak budowa dróg i kanalizacji.co jest tez podstawowym obowiązkiem gminy, tak jak przychodzenie urzędników do pracy.


W Warszawie tez przypadkiem metro maja oddać przed wyborami?

Re: Przebudowa Piasta do końca listopada
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 01 wrz 2014 - 16:25:17

Jak wynika z mapy inwestycji [gsip.konstancinjeziorna.pl] , remont Piasta w kier Żeromskiego był zaplanowany na r 2014 i jest robiony. I nie ma co pieprzyć po próżnicy i szukać afer. Że też Twój nowy szef toleruje siedzenie nieustanne na forum. Weź się chłopie ogarnij !

Re: Przebudowa Piasta do końca listopada
Wysłane przez: m_wisniewskim_wisniewski (178.36.153.---)
Data: 01 wrz 2014 - 19:08:05


rondo
Czy zakres prac obejmuje też odcinek drogi przed GOSiR ?

Nie, [bip.konstancinjeziorna.pl]

Michał

Re: Przebudowa Piasta do końca listopada
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 01 wrz 2014 - 19:35:22


Hammer
To dlaczego nie można było tego zrobić w wakacje, tylko akurat tak aby na wybory bylo?

Nie zrobiono w wakacje, bo w projekcie nie uwzględniono kanalizacji deszczowej i żeby zlikwidować stałe podeszczowe bajoro przed szkołą i nie rozkopywać gotowej drogi, przesunięto roboty na później. Przetarg ogłoszono po doprojektowaniu kanalizacji, w lipcu 2014

Re: Przebudowa Piasta do końca listopada
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 01 wrz 2014 - 19:35:55


Hammer
i absolutnie nie ma to nic wspólnego z wyborami smiling smiley

Nie wiem, co byś zrobił ty, ale ja na pewno nie wpadłbym na taki idiotyzm, jak podnoszenie sobie notowań przez zablokowanie dojazdu do pewnie największej szkoły w mieście. Może dlatego nigdy nie rozumiałem polityki, bo najwyraźniej trzeba tam robić rzeczy groteskowo wręcz głupie, żeby zyskać poparcie... Mam wrażenie, że cokolwiek nie mówić o burmistrzu i radzie, to żadne z nich nie doszłoby do wniosku, że blokada szkoły to dobra kiełbasa przedwyborcza. Z drugiej strony, jak mówiłem, nie znam się na polityce, znać się nie chcę, a mieć z nią cokolwiek wspólnego jeszcze mniej...



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Re: Przebudowa Piasta do końca listopada
Wysłane przez: HammerHammer (195.116.92.---)
Data: 02 wrz 2014 - 07:27:49


mania
Że też Twój nowy szef toleruje siedzenie nieustanne na forum. Weź się chłopie ogarnij !

Pracuję w nietypowych godzinach, a poza tym wywiązuję się ze wszystkich obietnic danych mojemu szefowi, w przeciwieństwie do niektórych.

A co ty Maniu się tak denerwujesz? Może zamiast tak jak Robert używać wycieczek osobistych odpowiesz czasem merytorycznie na zarzuty niewywiązywania się z programu Jańczuka?

Re: Przebudowa Piasta do końca listopada
Wysłane przez: m_wisniewskim_wisniewski (178.36.60.---)
Data: 17 lis 2014 - 13:26:14

Od dłuższego czasu nic się nie dzieje na budowie. Czy może ktoś wie jaki jest powód?
Michał

Re: Przebudowa Piasta do końca listopada
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (37.31.195.---)
Data: 17 lis 2014 - 13:29:51

Moze doprojektowują brakującą ścieżkè rowerową? ;)

Re: Przebudowa Piasta do końca listopada
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (213.158.218.---)
Data: 03 gru 2014 - 23:21:48

Wczoraj jechałem..jakoś asfalt faluje..ścieżki rowerowej ni widu ni słychu...a i chyba z parkowaniem przed GOSIRem po staremu..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-04 16:00 przez Artek_Bartek.

Re: Przebudowa Piasta do końca listopada
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (37.128.88.---)
Data: 04 gru 2014 - 08:40:16

Oświetlenie zmienione na LEDowe.

Re: Przebudowa Piasta do końca listopada
Wysłane przez: jacekkkjacekkk (37.190.145.---)
Data: 04 gru 2014 - 15:54:47

O ulicy Piasta [www.pulskonstancina24.pl]

Re: Przebudowa Piasta do końca listopada
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (178.181.214.---)
Data: 10 lut 2015 - 11:21:21



A miejsc parkigowych, prawidłowo oznakowanych, przed GOSiR jak nie było tak nie ma.
Byłem w niedziele wieczorem pod GOSIRem i widziałem nowe znaki...czego jeszcze tam nie ma?

Re: Przebudowa Piasta do końca listopada
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 10 lut 2015 - 12:11:31

I może dobrze, bo przy takim znaku to "trochę" nieporęcznie parkować - łatwo drzwi porysować, albo urwać lusterko.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Re: Przebudowa Piasta do końca listopada
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 10 lut 2015 - 16:07:06

Pan kierowcą jest? Jakby pan nie był, to wyjaśniam - ten słupek jest wyjątkowo blisko pola parkingowego. Tak, że mnie sprawny kierowca (albo bez wspomagania), może łatwo o niego zahaczyć. A wystarczyłoby postawić go o 10 cm dalej, albo wręcz: za polem, na środku - byłby świetnie widoczny i nie powodował utrudnienia manewrów.

Ale może pan nie jest kierowcą, nie wiem. Wiem natomiast, że niektórzy pewne manewry wykonują bardzo sprawnie, a niektórzy mają z nimi rozmaite trudności. I droga powinna być pod tych drugich przygotowana ;)



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.