Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3
Re: Usuwanie płyt azbestowych na koszt gminy, zgłoszenia do 9. lipca 2014 - zob. na s.2.
Wysłane przez: Danuta ŚlązakDanuta Ślązak (77.253.104.---)
Data: 23 sty 2015 - 17:19:05

Przed przystąpieniem do programu "Usuwanie i unieszkodliwianie azbestu na terenie województwa mazowieckiego", w okresie od 21.11.2011-23.12.2011 na terenie gminy Konstancin-Jeziorna przeprowadzona została inwentaryzacja wyrobów azbestowych. Wynika z tego, że gminie powinny być znane w większości osoby posiadające jeszcze tego typu wyroby.
W związku z powyższym, wydaje mi się, że informacja o każdym kolejnym naborze wniosków powinna być adresowana przede wszystkim do tych właśnie osób, może nawet imiennie.
W ostatnim numerze Kuriera Południowego widziałam sporo wiadomości z naszego terenu, ale informacji na temat naboru wniosków nie zauważyłam.

Program uruchomiony przez WFOŚiGW jest przewidziany do 2032 roku.

Dotacja na ten rok, to 85% kosztów kwalifikowanych. Wynika z tego, że gmina może zapłacić tylko 15% tych kosztów. Jest to bardzo korzystna oferta, tym bardziej, że środki są łatwe do pozyskania. Jakiś czas temu z WFOiGW otrzymałam informację, że każdy kto się zgłosił dotację otrzymał.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Usuwanie płyt azbestowych na koszt gminy, zgłoszenia do 9. lipca 2014 - zob. na s.2.
Wysłane przez: czaknoris (159.205.227.---)
Data: 26 sty 2015 - 19:28:13

[www.zw.com.pl]

To "składowisko" powstało wtedy gdzieś na terenie gminy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Usuwanie azbestu i utylizacja na koszt gminy
Wysłane przez: MarioMario (46.113.171.---)
Data: 10 lut 2015 - 12:02:38

Z informacji dnia dzisiejszego otrzymanej z Wydziału Ochrony Środowiska wynika, że na chwilę obecną złożono do Gminy 18 wniosków o dofinansowanie. 15 ton utylizacja z usunięciem i 5 ton samo usunięcie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Usuwanie płyt azbestowych na koszt gminy, zgłoszenia do 9. lipca 2014 - zob. na s.2.
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (83.28.229.---)
Data: 17 lut 2015 - 22:55:54

na terenie wzp przy murze przy dawnym ujściu stawu do zakładu leży całkiem pokażny stosik płyt wyglądających na azbestowe

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Usuwanie płyt azbestowych na koszt gminy, zgłoszenia do 9. lipca 2014 - zob. na s.2.
Wysłane przez: MarioMario (89.67.9.---)
Data: 17 lut 2015 - 23:09:02

To teren Metsy?, wiec wg mnie Metsa musi zlozyc wniosek o usuniecie azbestu, inaczej tego nie przeskoczymy chyba.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-17 23:10 przez Mario.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.