Forum Konstancina
Witaj! » Zaloguj » Utwórz nowy profil » Szukaj
Re: Podaruj konstancińskiemu Azylowi 1% podatku. Dramatyczny apel Azylu. smiling smiley
30 cze 2017 - 11:14:04
BOSCH to jest firma, która chyba lubi koty. Wiem, bo miałam z Boschem taką przygodę. Przeczytałam na jakimś portalu, że firma wprowadza na rynek cichy i wydajny odkurzacz i ogłasza konkurs na tekst reklamujący ten produkt.
W zajawce był wizerunek tygrysa - poszłam więc "po linii" i napisałam króciutkie opowiadanie o tym jak odkurzacz cichutko jak kot skrada się i łowi śmiecie itd. - nie pamiętam całości, bo to było 2 lata temu. Jakież było moje zdziwienie, gdy dostałam maila, ze właśnie jedzie do mnie TEN odkurzacz...

Rzeczywiście odkurzacz jest cichy i doskonale pożera wszystko, łącznie z kocimi kudłami, z którymi w domu zawsze był kłopot.
Życzenia Świąteczne
23 gru 2017 - 23:03:27
17. lutego Światowy Dzień Kota
13 lut 2018 - 23:17:52
Światowy (Międzynarodowy) Dzień Kota to święto, które powstało w 1990 roku we Włoszech, a później przyjęło się w Polsce. Po raz pierwszy dzień kota obchodzony był u nas w 2006 roku za sprawą miesięcznika "Kot" i Stowarzyszenia Cat Club Łódź. Wojciech Albert Kurkowski, który jest pomysłodawcą akcji, tłumaczył, że ma ona na celu głównie propagowanie adopcji kotów ze schronisk.
źródło: gazeta.pl

Może ktoś będzie mógł / chciał wesprzeć nasz konstanciński Azyl np. kupując karmę, wpłacając na konto czy przekazując 1% podatku lub dając dom jednemu z podopiecznych
Proszę zajrzeć na stronkę Azylu [101kotow.pl]
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Dostępni użytkownicy
Goście: 25
Najwięcej gości: 1644 04 wrz 2017