Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
akcja w 710
Wysłane przez: KasandraKasandra (95.49.128.---)
Data: 17 gru 2014 - 22:31:54

Dzisiaj rano w autobusie nr 710 jadącym do Warszawy (godz 6.20 jest na przystanku Południowa) byłam świadkiem niecodziennej sceny. Miejsca siedzące były zajęte, sporo osób stało.W pewnym momencie jeden z siedzących wstał i skierował się do wyjścia. Po chwili zauważyłam, ze 2 osoby wystartowały do wolnego miejsca no i doszło do zderzenia. Mężczyzna młodszy i sprawniejszy był szybszy i z dumą usiadł na zdobytym "w walce" z kobietą miejscu, po czym włożył słuchawki do uszu i zagłębił się w słuchaniu muzyki. Brawo młody człowieku , byłeś lepszy ale myślę , że to "zwycięstwo" tylko cie ośmieszyło tym bardziej, że jeździsz tym autobusem często i jesteś zapamiętany. A jaki ty możesz dac przykład swoim małym dzieciom? Wychodzisz z nimi na spacer w dni wolne od pracy; widziałam cię na Bielawskiej. I od tej chwili , pewnie przez dłuższy już czas, będę widziała tę scenę z autobusu i ciebie w rolo "bohatera". A żona nawet nie wie jakiego ma w domu gieroja.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: akcja w 710
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (79.188.84.---)
Data: 18 gru 2014 - 14:59:21

Żałosny czyn

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.