Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Jazz Zdrój Festiwal 2015
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (37.128.88.---)
Data: 07 lip 2015 - 08:28:38

Jedna z moich ulubionych imprez.

"Jazz Zdrój Festiwal po raz trzeci

Konstancin-Jeziorna już po raz trzeci stanie się polską stolicą jazzu. Już w najbliższy weekend (11 i 12 lipca) zapraszamy do Parku Zdrojowego na festiwal poświęcony pamięci Louisa Armstronga.

Jazz tradycyjny znakomicie współgra z klimatem uzdrowiska. Na dwa dni amfiteatrem i całym Parkiem Zdrojowym zawładnie ta energetyczna, niepokorna muzyka. Zaproszone zespoły, zarówno z Polski, jak i z Europy, zagrają w klasycznym stylu New Orlean, Chicago i Dixie. Na scenie wystąpią czołowi reprezentanci sceny jazzowej: Kayo Band, Boba JazzBand, Malmö Jazz King, Oldtimers, Jazz Band Iwonicz Zdrój, Blues Fellows, Dixie Band, Leliwa Jazz Band i Jam Session. Koncerty, pierwszego i drugiego dnia festiwalu, rozpoczynają się o godz. 15.00. Wstęp wolny.

SOBOTA - 11 LIPCA
15.00 Kayo Band
16.30 Boba JazzBand
18.00 Malmö Jazz King
19.30 Oldtimers

NIEDZIELA -12 LIPCA
15.00 Jazz Band Iwonicz Zdrój
16.30 Blues Fellows
18.00 Dixie Band
19.30 Leliwa Jazz Band
21.00 Jam Session (Hugonówka)"


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jazz Zdrój Festiwal 2015
Wysłane przez: maniamania (87.205.245.---)
Data: 07 lip 2015 - 11:17:17

Moja też.
Jam Session i przemarsz przez Park z graniem nie do zapomnienia.

Na I. Festiwalu - siedziałam i ryczałam, bo mi się przypomniały minione, tak bardzo dawne lata - Stodoła, Hybrydy...
A mój malutki (1 roczny) wnuczek siedział na kolanach u mamy i cały czas podrygiwał i klaskał, i nie dał się zabrać do domu, choć już była pora spania. Czyli impreza uniwersalna dla osób w różnym wieku, jak mało która.

Nie widzę wśród wykonawców naszego Ronda confused smiley, ale jest The Warsaw Dixilanders - Konstancin-J?, czyżby zmienili nazwę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jazz Zdrój Festiwal 2015
Wysłane przez: maniamania (87.205.245.---)
Data: 11 lip 2015 - 11:54:19

to już dzisiaj, pogoda w sobotę i niedzielę będzie przyzwoita, deszcze i burze zostały przeniesione na następny tydzień.
- Przynajmniej tak wynika z mojej ulubionej pogodynki: [www.accuweather.com]

Opcje: OdpowiedzCytuj
V. Jazz Zdrój Festiwal
Wysłane przez: maniamania (77.253.82.---)
Data: 15 lip 2017 - 23:40:30

Aż się nie chce wierzyc, że to już piąta edycja najlepszej (chyba) muzycznej imprezy w Konstancinie.

Po występach na deskach Amfiteatru, Jazzmani wraz z publicznością przemaszerowali przez Park do altany przy Hugonówce i tam był dalszy ciąg. Jak to wyglądało proszę zobaczyć na zdjęciach Hanki B.

***

tańce trwały mimo, że Park otulił mrok

***

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.