Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3
Re: brak przejścia dla pieszych ...
Wysłane przez: maniamania (87.205.192.---)
Data: 05 lis 2015 - 19:44:23


ola
mam nadzieję, że w państwie prawa i sprawiedliwości objawi się związek między infrastrukturą drogową i liczbą drogowych ofiar oraz przydrożnych krzyży.

no nie wiem, teraz krzyże mają być wszędzie, więc przydrożne mogą nie robić wrażeniaconfused smiley

Jak powiedział ksiądz w telewizji TRWAM, zwycięstwo PiS ma charakter symboliczny, bo pierwszy rząd powstał w 2005, w roku śmierci Jana Pawła II, a drugi powstanie w 2015 - ogłoszonym rokiem Jana Pawła II.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brak przejścia dla pieszych ...
Wysłane przez: olaola (77.253.92.---)
Data: 06 lis 2015 - 18:08:52

no cóż, mam nadzieję, że wizja lokalna w najbliższy wtorek da podstawy do budowy przejścia Ciekawa jestem, wg jakich procedur taka wizja się odbywa, jakie wskaźniki - i jak skonstruowane - będzie się testować podczas tej wizji i kto - z nazwiska i funkcji - podejmie decyzję o namalowaniu 7 pasków eye rolling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brak przejścia dla pieszych ...
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 07 lis 2015 - 00:16:26

A jakby tak w ramach obywatelskiego nieposłuszeństwa samemu wymalować? Z doświadczenia wiem, że faceta w drelichu nikt nie zaczepi.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brak przejścia dla pieszych ...
Wysłane przez: olaola (84.40.129.---)
Data: 01 mar 2016 - 07:18:45

w wątku o akcji obywatelskiej w sprawie drogi 721 już się wyjaśniło, że konkrety może się zaczną w AD 2018. W sprawie drobiażdżku - namalowania kilku pasków - cisza, jeśli nie liczyć kuriozalnego pisemka jakichś władz (nie pamiętam, gdzie przeczytałam, chyba radny p., Kuciński rozesłał tę korespondencję), w którym to pisemku jakiś utytułowany i kompetentny urzędnik odmawia namalowania tychże z powodu braku infrastruktury na poboczachthumbs down

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brak przejścia dla pieszych ...
Wysłane przez: topictopic (185.15.0.---)
Data: 01 mar 2016 - 19:44:02

Braku infrastruktury? Czyli że niby bus z cateringiem nie ma jak zaparkować?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brak przejścia dla pieszych ...
Wysłane przez: maniamania (213.238.124.---)
Data: 01 mar 2016 - 20:07:22

Pewnie uczony urzędnik uznał, że jeśli nie będzie pasów, to ludzie przestaną chodzić wzdłuż 721. A pewnie! Po co się mają szwendać niech siedzą w domach >grinning smiley<

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.