Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Punkt bezplatnych porad prawnych
Wysłane przez: SergiuszMuszynskiSergiuszMuszynski (109.243.63.---)
Data: 19 sty 2016 - 21:59:59


Bartek
Panie Radny, do ogłoszeń partyjnych jest "okienko radnego". Tak na przyszłość.

Gdzie Pan tu widzi ogłoszenie partyjne? W potwierdzeniu tego co napisał Pan Tomasz czy w informacji o dyżurze? Po prostu chciałbym wiedzieć czego nie wolno pisać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Punkt bezplatnych porad prawnych
Wysłane przez: Danuta ŚlązakDanuta Ślązak (77.255.247.---)
Data: 20 sty 2016 - 08:33:51

Panie Sergiuszu, konkretnie komu i w jaki zakresie prawa będzie udzielał darmowych porad prawnych ten prawnik w podanym przez Pana biurze?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Punkt bezplatnych porad prawnych
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 20 sty 2016 - 22:16:56


SergiuszMuszynski
Gdzie Pan tu widzi ogłoszenie partyjne?

Tu:


SergiuszMuszynski
w nowym biurze PiS w Konstancinie-Jeziornie

Chyba, że zaprzeczy pan, że PiS to partia. Wtedy cofam to, co powiedziałem. Wtedy może mnie pan nawet sądem straszyć. Czy coś. Cokolwiek.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Punkt bezplatnych porad prawnych
Wysłane przez: Danuta ŚlązakDanuta Ślązak (77.255.49.---)
Data: 20 sty 2016 - 23:46:42

Ja odnoszę czasami wrażenie panie Bartku, że pan Sergiusz nie do końca przywykł do tego,
że niektórzy nie dość, że wnikliwie czytają, to co on napisze, to w dodatku ze zrozumieniem jeszcze.

Wiadomo czytanie ze zrozumieniem, to wielka sztuka i nie każdemu ten talent jest dany.
Ale na szczęście lub nieszczęście, jak kto woli, niektórym użytkownikom tego forum udało się go
posiąść.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Punkt bezplatnych porad prawnych
Wysłane przez: SergiuszMuszynskiSergiuszMuszynski (109.243.111.---)
Data: 21 sty 2016 - 22:37:42


Bartek

SergiuszMuszynski
Gdzie Pan tu widzi ogłoszenie partyjne?

Tu:


SergiuszMuszynski
w nowym biurze PiS w Konstancinie-Jeziornie

Chyba, że zaprzeczy pan, że PiS to partia. Wtedy cofam to, co powiedziałem. Wtedy może mnie pan nawet sądem straszyć. Czy coś. Cokolwiek.

Aaaa, rozumiem, na cenzurowanym jest słowo "PiS". Następnym razem po prostu wykropkuję aby Pana nie kuło w oczy. Dziwię się tylko, że Panu Tomkowi, który także napisał że w biurze *** będą udzielane porady nie zwrócił Pan uwagi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Punkt bezplatnych porad prawnych
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (188.146.2.---)
Data: 22 sty 2016 - 00:28:52

Się wszyscy POPiSują a szary człek...ech...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Punkt bezplatnych porad prawnych
Wysłane przez: Danuta ŚlązakDanuta Ślązak (77.255.240.---)
Data: 22 sty 2016 - 00:29:12


Danuta Ślązak
Panie Sergiuszu, konkretnie komu i w jaki zakresie prawa będzie udzielał darmowych porad prawnych ten prawnik w podanym przez Pana biurze?

Panie Sergiuszu, czy ma Pan problem z udzieleniem odpowiedzi na moje wydawałoby się proste pytanie. Dwukrotnie zadałam Panu je na Facebooku, na tym forum wznowiłam, a odpowiedzi, jak nie było, tak nie ma. Proszę zdradzić sekret, w czym problem?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Punkt bezplatnych porad prawnych
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 23 sty 2016 - 09:53:11


SergiuszMuszynski
Aaaa, rozumiem, na cenzurowanym jest słowo "PiS".

Nic pan nie rozumie i szkoda mi czasu na bezowocne tłumaczenie. Na przyszłość tylko napiszę jasno i wyraźnie: proszę nie wklejać tych samych wiadomości w kilku różnych wątkach. Będę takie duble wyrzucał. Jeżeli atmosfera na tym forum panu nie odpowiada, to nikt tu nigdy nikogo nie trzymał na siłę niezależnie od przynależności partyjnej, ideologicznej albo innych takich spraw.

Wątek zamykam, bo nie ma sensu utrzymywać czegoś, co z jednej strony jest jakimś bezsensownym atakiem, a z drugiej reklamą.




Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty