Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
TVP kręci film o naszej bohaterce
Wysłane przez: beretberet (185.15.0.---)
Data: 19 maj 2016 - 15:08:56

[www.nadwisla.pl]

Dziękujemy wszystkim którzy trzymali kciuki i wspierali ten projekt!smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TVP kręci film o naszej bohaterce
Wysłane przez: beretberet (185.15.0.---)
Data: 20 lip 2016 - 20:37:24


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TVP kręci film o naszej bohaterce
Wysłane przez: GosiaGosia (193.34.178.---)
Data: 26 lip 2016 - 13:34:52

Piękny film. Miłość nie zna granicsmiling smiley Gratulacje dla bohaterów i twórców filmu! Polecam. Teraz premiera w TVP 1, zapraszają do obejrzenia 10 sierpnia 21:30.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TVP kręci film o naszej bohaterce
Wysłane przez: beretberet (185.15.3.---)
Data: 28 lip 2016 - 09:12:25


Opcje: OdpowiedzCytuj
10.sierpnia o godz. 21.30 emisja filmu w TVP1
Wysłane przez: maniamania (87.205.202.---)
Data: 08 sie 2016 - 13:07:06

Pozwoliłam sobie przypomnieć, żeby mogli film obejrzeć wszyscy, którzy nie byli na pokazie w Hugonówce

tu recenzja w onecie: [programtv.onet.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TVP kręci film o naszej bohaterce
Wysłane przez: maniamania (87.205.202.---)
Data: 10 sie 2016 - 23:30:11

Obejrzałam.

Dziękuję parze bohaterów i życzę wielu szczęśliwych dni.

Dziekuję także pomysłodawcom uwiecznienia tej pięknej, wzruszającej historii.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TVP kręci film o naszej bohaterce
Wysłane przez: KasandraKasandra (178.42.220.---)
Data: 13 sie 2016 - 01:09:45

Obejrzałam film i ....bez rewelacji. Pani Barbara być może była zakochana w Panu Andrzeju ale czy on w niej też to duży znak zapytania.Wyjechał z Polski już po 40-e i wiele lat po wojnie. Nie szukał Pani Barbary do czego na filmie się przyznał. Moim zdaniem to nie była miłość tylko bliska znajomość. W dodatku Klarysew to nie Warszawa i gdyby tylko chciał to informacje o losach Pani Barbary uzyskałby. Film z przyjemnością obejrzałam . Było to jednak spotkanie dwojga znajomych osób po wielu latach. Takie sytuacje zawsze wzruszają ale nie kwalifikowałabym tego filmu jako historii miłosnej. Państwo spotkali się, porozmawiali i Pan Andrzej wrócił do swojej rzeczywistości i rodziny a Pani Barbara została w Polsce. Co to za historia miłosna? Skończyło sie tak, że każde poszło w swoją stronę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TVP kręci film o naszej bohaterce
Wysłane przez: RUKATpRUKATp (84.40.214.---)
Data: 21 sie 2016 - 22:51:40

Nie oceniał bym tak pochopnie czyjegoś postępowania. Realia powojennego życia to nie była bajka i nie dziwi mnie że ktoś kto po Powstaniu przeszedł przez 2 obozy a w kraju był nękany przez UB ,nie miał głowy do szukania byłej "miłości" tym bardziej gdy miał prawo myśleć że p. Basia powstania nie przeżyła.
.........................

Byłem na premierze w Hugonówce , Film mi się podobał ale sama "impreza" nasunęła mi pewne przemyślenia: Łatwo się grzać w czyimś blasku. Tak łatwo się uśmiechać ,wręczać kwiaty , pięknie przemawiać jakich to Konstancin ma wspaniałych bohaterów :\ Trochę trudniej o tych bohaterów się zatroszczyć (no ale to kosztuje a żaden wyborca i tak tego nie zobaczy) a p.Basia jest mocno schorowana, wymaga stałej opieki i rehabilitacji. Może by tak ktoś z gminy się tym zainteresował. TVP też się nie zachowało . Film nakręcili i sobie poszli a po zdjęciach rachunek za prąd był większy niż zwykle :I



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-23 16:57 przez RUKATp.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.