Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Miasteczko
Wysłane przez: ZojkaZojka (185.15.0.---)
Data: 27 lip 2016 - 12:41:12

Mimo upału ,musiałam wyjść "na miasto", czyli do Jeziornej i pierwsza rzecz ,która mi się rzuciła w oczy - to CZYSTOŚĆ. Boczne uliczki w podobnym stanie.
Aż miło thumbs up

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasteczko
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 18 sie 2016 - 10:18:22

a ja oststnio będą c w Konstancinie byłam zaskoczona dwiema rzeczami. Obecnośc kanarów w autobusach, był wtorek, po południu. a dwa to cenami usług w sklepie z materiałami w galerii LIM chyba sie to nazywa, w Jeziornie obok postoju. Tam jest punkt poprawki krawieckie te sprawy. Wstawienie suwaka UWAGA: 80 PLN (słownie osiemdziesiąt pln )
Magda

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasteczko
Wysłane przez: HammerHammer (94.254.163.---)
Data: 18 sie 2016 - 10:19:57

Za prestiż się płaci smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasteczko
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 18 sie 2016 - 14:58:52

za jaki prestiż? Chyba sie cos komus pomyliło, bo raczej płacących to tam nie ma zbyt wielu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasteczko
Wysłane przez: HammerHammer (94.254.163.---)
Data: 18 sie 2016 - 16:06:30

Prestiż nazwy naszego miasteczka. Pewnie jak zwykle: jest drogo bo mało klientów, a jest mało bo drogo.

Kawaleczek dalej przy Banku Millenium też jest taki punkt. Ale cennika nie znam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasteczko
Wysłane przez: ZojkaZojka (185.15.3.---)
Data: 20 sie 2016 - 22:22:03

Za podwinięcie (skrócenie ) spodni - 20 zł .Cena spodni dresowych 25 zł , a plus skrócenie ? angry smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasteczko
Wysłane przez: maniamania (87.205.202.---)
Data: 20 sie 2016 - 23:09:39


Zojka
Za podwinięcie (skrócenie ) spodni - 20 zł .Cena spodni dresowych 25 zł , a plus skrócenie ? angry smiley

Pogięło - przecież skrócenie spodni nawet z obszyciem nogawek specjalną taśmą to robota na pół godziny - jak dla mnie nieudolnej domorosłej krawcowej, a dla osoby która ma praktykę jeszcze krócej.

Czyli za godzinę pracy wypada 40 zł, niezły biznes.

Wszycie suwaka do kurtki ocieplanej to trochę skomplikowane, ale też drogo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasteczko
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 22 sie 2016 - 10:13:19

dlatego postanowiłam sama zapiać się na kurs krawiecki smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasteczko
Wysłane przez: maniamania (159.205.182.---)
Data: 22 sie 2016 - 12:22:53

- to bardzo dobry pomysł.

Sama skorzystałam z takiej mozliwości będąc na urlopie wychowawczym, potem dorabiałam w miarę wolnego (danego mi przez dzieciaki) czasu krojąc dla pewnej firmy kiecki, a także szyjąc ubranka i ubrania dla rodziny - kiedyś było marnie z dostepem do ładnych ciuchów no i nie było lumpexów grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.