Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Poszukuję elektryka
Wysłane przez: KasandraKasandra (178.42.214.---)
Data: 19 lis 2016 - 18:28:30

Dzisiaj w sobotę wydarzyła mi się drobna awaria (ale uciążliwa) w domu. Próbowałam znależć elektryka , który dokonałby naprawy. Jedni nie mogli, bo byli bardzo zajęci, jeden z ul. Kościelnej odmówił (za drobna sprawa) a reszta nie odbierała telefonu. Nie chcę prosić o usługę kogoś kto się nie zna na elektryce , bo poprostu boję się skutków takiej pomocy. Niestety pomimo, że mieszkam w środku Jeziorny nie znalazłam elektryka. Rozumiem, że to sobota ale przecież to nie byłaby praca na wiele godzin. Przyznaję, że jestem mocno rozczarowana działaniem "usług elektrycznuych" w naszej gminie. Może ktoś z Państwa ma namiary na jakiegoś normalnego elektryka, któremu nie przeszkadza, że jest to sobota wieczorem (szukałam od 17ej). Bardzo proszę o pomoc tj. podanie namiarów takiej osoby.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Poszukuję elektryka
Wysłane przez: KasandraKasandra (95.49.246.---)
Data: 20 lis 2016 - 19:50:24

No i znalazłam bardzo miłego Pana, który nie marudził (i niedrogo) wykonał usługę i nie kazał mi czekać do poniedziałku. Pan jest słowny (co bardzo sobie cenię) i o czasie dokładnie określonym w rozmowie telefonicznej zjawił się u mnie, następnie szybko i sprawnie wykonał usługę. Polecam go wszystkim.- tel. 666 890 886.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.