smiling smiley do 28.lutego zagłosuj na EUROPEJSKIE DRZEWO ROKU 2017 smiling smiley
Wysłane przez: maniamania (159.205.240.---)
Data: 19 lut 2017 - 23:12:23

trzeba wybrać dwa spośród pokazanych - tu: [www.treeoftheyear.org]

Patriotyzm lokalny podpowiada mi, że wśród tych dwóch powinien się znaleźć polski DĄB JÓZEF, którego kuzyn jest w herbie Kcina

Roześlijcie wiadomość do znajomych
m
smiling smiley

Re: smiling smiley do 28.lutego zagłosuj na EUROPEJSKIE DRZEWO ROKU 2017 smiling smiley
Wysłane przez: daramisdaramis (79.191.51.---)
Data: 22 lut 2017 - 23:59:21

Myślę, że wygra jedno z tych świeżo wyciętych. Ten dźwięk pilarek o poranku...

Re: smiling smiley do 28.lutego zagłosuj na EUROPEJSKIE DRZEWO ROKU 2017 smiling smiley
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (37.7.115.---)
Data: 23 lut 2017 - 09:38:14

Ja myślę, że wygra Dąb Dąbek. Ten, co go mają według projektu posadzić na skwerku przed naszym Ratuszem Próżności, zamiast gęstego szpaleru chroniącego ratusz od wyziewów z drugiej co do wielkości ruchu drogi wojewódzkiej na Mazowszu. Dąb oczywiście w tych warunkach się nie przyjmie, ale jakie to ma znaczenie, skoro to tylko symbol w herbie, a nie codzienność uzdrowiska? Tak nawiasem mówiąc, kto wyciął ulicę Skargi, bo nie mógł przesunąć kanalizacji o metr w bok? Szyszko? Raczej nie, bo to było na jesieni. Mentalności nie tworzy przynależność partyjna.

drinking smiley Dąb Józef z Wiśniowej europejskim drzewem roku thumbs up
Wysłane przez: maniamania (159.205.177.---)
Data: 22 mar 2017 - 16:13:50

[www.tvn24.pl]

Wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji konkursu na EUROPEJSKIE DRZEWO ROKU - dziękuję w imieniu DĘBU JÓZEF oraz jego herbowego pociotka z Konstancina-Jeziorny.
m
drinking smiley


Niech się dęby i zamieszkujące w nich wróżki nie dadzą mordercom w majestacie prawa - z piłami

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.