Forum Konstancina
Witaj! » Zaloguj » Utwórz nowy profil » Szukaj
bezpłatne warsztaty dla dzieci "MÓJ PRZYJACIEL PIES"
14 kwi 2017 - 15:25:50
MÓJ PRZYJACIEL PIES, czyli co każde dziecko (i nie tylko) powinno wiedzieć na temat psów. Oswajamy z czworonogami, uczymy świętych zasad, przygotowujemy do posiadania własnego pupila, budujemy relację dziecko-pies. W przyjaznych, bezpiecznych i kontrolowanych warunkach Twoje dziecko pozna świat na czterech łapach: zasady bezpiecznego podchodzenia do psa, jak zachowac się gdy podbiega obcy pies, co zazwyczaj robią psy, pies i jego akcesoria, czyli w co trzeba zaopatrzyć się zanim powitamy czworonoga w naszym domu.
Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-11 lat. Jeżeli rodzic młodszego dziecka chciałby, aby uczestniczyło ono w zajęciach, zapraszamy wcześniej na spotkanie, aby ocenić dostosowanie poziomu zajęć do potrzeb dziecka. Zajęcia prowadzimy w małych, kilkuosobowych grupach.

Warsztaty są bezpłatne, jednak obowiązują zapisy. Zgłoszenia przyjmujemy na mail: info@psiastkarnia.pl lub telefonicznie pod nr. 791 765 399 (w zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko rodzica/ opiekuna, numer telefonu, ilość dzieci oraz ich wiek i imiona).
Ilość miejsc jest ograniczona.

Termin: 22/04/2017 godz.: 11:15
Lokalizacja: Psiastkarnia, ul. Czarnieckiego 5 (obok CKR), Konstancin-Jeziorna

Zajęcia poprowadzi Ania Syrowiec, pedagog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i psami, członek Stowarzyszenia Zwierzęta Ludziom zajmującego się dogoterapią.
Zapraszamy do Psiastkarni!

www.psiastkarnia.pl
ww.facebook.com/psiastkarnia

ul. Czarnieckiego 5 (obok CKR), Konstancin-Jeziorna
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Dostępni użytkownicy
Goście: 72
Najwięcej uzytkowników: 20 19 sty 2013
Najwięcej gości: 1644 04 wrz 2017