Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Airshow 2011 Radom Polska
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.centertel.pl)
Data: 26 sie 2011 - 11:14:23

Czy ktoś się wybiera?
Ja zaprzęgam moją starą kobyłę i w niedzielę po sumie pewnie pojadę. Toż to lotnicze święto, a Skolimów wieś ma nawet dzielnicę o nazwie ?Okęcie?
Cena biletu chyba 40 złoty. Drogo ale w Warszawie to i do Stodoły za darmo nie wpuszczają smiling smiley

Byłem 2 roki temu i mimo tragedii sad smiley kolegów z Białorusi warto było.
Tam trzeba być, te pokazy trzeba zobaczyć na żywo smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Airshow 2011 Radom Polska
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 26 sie 2011 - 15:22:29

tu: [www.airshow.sp.mil.pl] na temat imprezy, która rozpoczęła się już dzisiaj na Polach Mokotowskich, teraz trwaja uroczystości w Dęblinie, a jutro i pojutrze w Radomiu spotkać będzie mozna oprócz asów lotnictwa Sołtysa Skolimowa i jego kobyłę.

Dziękuję Sołtysowi, że przypomniał o tej ciekawej imprezie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Airshow 2011 Radom Polska
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.centertel.pl)
Data: 27 sie 2011 - 09:13:52

Rety pamiątkowe monety na Pokazach Lotniczych w Radomiu

Ponad 30 tys. pamiątkowych dukatów wybiła mennica
Dukaty o nazwach Migi i Iskry wykonano w wersjach bimetalicznych oraz srebrnych. Dukaty mają nominały 7 Migów i 7 Iskier (odpowiadają równowartości 7 zł oraz srebrne 160 zł).

Przypominamy przydać się mogą lornetki, ochrona uszu, drabinka, słoneczne okulary, aparat fotograficzny

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Airshow 2011 Radom Polska
Wysłane przez: beretberet (---.knc.pl)
Data: 30 sie 2011 - 11:27:44

Byłam tradycyjnie z całą familią i wrażenia jak najbardziej pozytywne- poziom światowy naprawdę niczego sobie. Nikt nie odczuł braku obrażonych rusków , ale za to bellona promowała akurat ruskie szit na temat katastrofy Smoleńskiej....ale cóż jaki patron taka oprawa.
AIRshow polecam zawsze niezależnie od zmieniających się "wiatrów". A i bolą plecki tak się zjaraliśmy na tej patelni)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Airshow 2011 Radom Polska
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (79.162.74.---)
Data: 30 sie 2011 - 13:26:19

Pokazy piękne najlepsi byli Francuzi na Alpha Jet, Szwajcarzy i Chorwaci. Włosi fantastycznie zgrani i wyszkoleni, ale średnio efektowni. Żeby docenić akrobacje Włochów trzeba było znać się na trudności wykonywanych w zestawie akrobacji ( Przy tej szybkości i odległości pomiędzy maszynami to było o włos od ....)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Airshow 2011 Radom Polska
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 30 sie 2011 - 13:35:26

A tu dwie fotki, które mailem przekazał Sołtys:







Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.