Zgłoszenia na G-SIP
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (37.190.154.---)
Data: 22 lip 2017 - 11:15:03

Jest sobie nawet niczego sobie system gminny:
[gsip.konstancinjeziorna.pl]

Gdzie można zgłosić różne gminne i i nie tylko gminne sprawy. Mam jedno pytanie - czemu osoba zgłaszająca nie dostaje odpowiedzi (z rozdzielnika i za każdym razem) od urzędnika, do którego "wpada" to zapytanie? Wystarczy - dzień dobry, dziękuję za zgłoszenie. Sprawa zostanie rozwiązana do końca tygodnia/ miesiąca a przy bardziej rozbudowanych zagadnieniach może dwa zdania więcej.

Urzędnicy i urząd są dla nas czy dla samych siebie?

Dla porównania - w systemie [warszawa19115.pl] dostaje się informacje o statusie oraz o rozwiązaniu sprawy. Do tego jest aplikacja na smartfony ale akurat w przypadku naszej gminy może wystarczy póki co usprawnienie [gsip.konstancinjeziorna.pl] a na aplikację jeszcze przyjdzie czas.

To samo dotyczy powiatu i:
[zgloszenie.piaseczno.pl]

W obecnych czasach naprawdę tak trudno o komunikację z obywatelem? W systemie warszawskim dodatkowo podaje się nr telefonu. I teraz uwaga! Zgłosiłem kilka spraw 2 tygodnie temu. Po około godzinie, dwóch dzwoni telefon a osoba dziękuję za zgłoszenia i prosi o więcej szczegółów by dobrze opisać sprawę i przekazać do odpowiedniego urzędu, działu itp. Kopara mi opadła a zgłoszenia zostały potraktowane poważnie i sprawy załatwione w ciągu kilku dni. Szacunek. Tak wygląda urząd i komunikacja z obywatelem.
To wszystko było około godziny 19:00....



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-22 11:19 przez Mixiorek.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.