Forum Konstancina
Witaj! » Zaloguj » Utwórz nowy profil » Szukaj
Nowy status zespołu Sonata oraz Rapsodia II
09 wrz 2017 - 17:21:39
Szanowni Państwo
Z dniem 1.09.2017 działalności Zespołu Tańca Artystycznego Sonata, Zespołu Seniorów Kantata oraz obu zespołów skupiających niepełnosprawnych, Rapsodia I iRapsodia II - zostały decyzją pana Kazimierza Jańczuka , burmistrza gminy Konstancin Jeziorna oraz przy akceptacji Rady Gminy - zlikwidowane , jako dotychczas wspierane i sponsorowane przez gminę.

Od 1.09. kontynuują one swoją pracę w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr2 - ale z konieczności jako grupy komercyjne. Cieszę się bardzo z powodu tego ,że moje osiągnięcia oraz wieloletnia praca z wymienionymi zespołami na rzecz naszej gminy została na tyle doceniona przez mieszkańców gminy , iż zdecydowali się Państwo na kontynuowanie współpracy ze mną, nawet prywatnie pod szyldem już nie gminy Konstancin Jeziorna ale - Artystycznego Studia Etiuda.

Cieszę też z tego , że pomimo kosztów (decyzja p. burmistrza) przybywają do Rapsodii II nowe dzieci niepełnosprawne, żę do Kantaty przybyły nowe panie- seniorki a do Sonaty w miejsce dziewczynek, które odeszły zapisały się nowe potencjalne adeptki tańca artystycznego.
Przysłowie mówi: "nie ma tego złego, coby na dobre nie wyszło". I to się sprawdza, bo dzięki uprzejmości oraz dobrej woli dyrekcji ZS2 mam o wiele większą salę do ćwiczeń niż dotychczas i dzięki temu większe możliwości zarówno techniczne jak i przyjęcia nowych chętnych.
Gwarantując pełny profesjonalizm udokumentowany doświadczeniem ,uprawnieniami oraz referencjami ( w szczególności dot. niepełnosprawnych) zapraszam na stronę : www.etiuda.waw.pl - zakładki po lewej stronie: Sonata , Kantata oraz niepełnosprawni - Konstancin.
Lidia Leszczyńska
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Dostępni użytkownicy
Goście: 54
Najwięcej gości: 1644 04 wrz 2017