Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
zmarł Wojciech Miętusiewicz
Wysłane przez: pionek AGORYpionek AGORY (159.205.216.---)
Data: 08 kwi 2018 - 21:14:57

Zmarł Wojciech Miętusiewicz, zasłużony mieszkaniec naszego miasta, przez długi czas również użytkownik tego forum. Od wielu lat zasiadał w zarządzie Towarzystwa Miłośników Piękna i Zabytków Konstancina, zawsze chętnie brał udział we wszelkich działaniach i akcjach na rzecz naszej gminy. Zapamiętam go jako człowieka rzeczowego i bardzo aktywnego... nasza gmina straciła kolejną wielką postać.

Pogrzeb odbędzie się w najbliższą sobotę 14.04.2018 o godz 12 w kościele pod wezwaniem WNMP przy ul Pilsudskiego



[www.facebook.com]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-08 21:17 przez pionek AGORY.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zmarł Wojciech Miętusiewicz
Wysłane przez: olaola (77.254.181.---)
Data: 09 kwi 2018 - 07:18:04

omatko, jak to - "zmarł" ??? przecież byliśmy dziś umówieni, jak zwykle w poniedziałki, w Auchan !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zmarł Wojciech Miętusiewicz
Wysłane przez: KlaudiuszKlaudiusz (185.15.3.---)
Data: 09 kwi 2018 - 17:39:05

To ogromna strata. Miałem przyjemność znać Wojtka osobiście, od lat osiemdziesiątych. Będzie brakowało jego rozsądku, skromności i poczucia humoru...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zmarł Wojciech Miętusiewicz
Wysłane przez: maniamania (159.205.244.---)
Data: 09 kwi 2018 - 21:42:18

Bardzo smutna wiadomość, nie wiem co napisać. Chyba tak jak Klaudiusz, że będzie nam Wojtka brakowało. Ja też go znałam od wielu lat, starał się każdemu pomagać w miarę swych możliwości, albo doradzić...

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.