Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Krowa z wózkiem na targu
Wysłane przez: KasandraKasandra (83.28.255.---)
Data: 02 maj 2018 - 17:58:56

Dzisiaj po targu na Grapie koło godz. 12ej z białym szerokim wózkiem (w środku noworodek) dumnie kroczyła krowa (bo inaczej nie da się jej nazwać) . Krowa traktowała wózek jak czołg i wszystko co po drodze poprostu taranowała jeżdżąc ludziom po nogach i bez słowa przepraszam szła dalej. Biedne dziecię, które ma taką matkę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Krowa z wózkiem na targu
Wysłane przez: MarioMario (89.70.134.---)
Data: 02 maj 2018 - 18:17:07

Krowa???Ludzie odrobinę wyrozumiałości...Czy jak idzie starsza Pani z wozkiem na zakupy i przejeżdża innym po nodze,to mam także mówić o niej Krowa?Ostatnio na forum jakieś hejtowanie matek z dziećmi się zaczęło??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Krowa z wózkiem na targu
Wysłane przez: maniamania (159.205.237.---)
Data: 03 maj 2018 - 00:09:10

Przykład idzie z góry - posłanka Pawłowicz może, poseł Kaczyński może, to i nie poseł też może sobie ... "powyzywać".
Chamstwo, kibolstwo święci triumfy - taki mamy klimat (polityczny)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Krowa z wózkiem na targu
Wysłane przez: tenrohtenroh (94.254.234.---)
Data: 03 maj 2018 - 06:34:27


Mario
Krowa???Ludzie odrobinę wyrozumiałości...Czy jak idzie starsza Pani z wozkiem na zakupy i przejeżdża innym po nodze,to mam także mówić o niej Krowa?Ostatnio na forum jakieś hejtowanie matek z dziećmi się zaczęło??

Pewnie , jak kobieta idzie z dzieckiem to mam dać sobie wejść na łeb i jeszcze ją przeprosić.
Kultura wszystkich obowiązuje i tyle w temacie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Krowa z wózkiem na targu
Wysłane przez: KasandraKasandra (83.28.255.---)
Data: 03 maj 2018 - 10:40:35

To, ze idzie z wózkiem nie upoważnia jej do chamskiego zachowania. A potwierdzam , że krowa , bo takie określenie samo mi się nasunęło i myślę, że pasowało do sytuacji.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.