Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
byłam w szoku jak to usłyszałam
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (78.10.223.---)
Data: 09 maj 2018 - 09:23:54

wczoraj został skazany na 25 lat więzenia jakiś mężczyzna, który podobno zamordował w Konstancinie kobietę, ktorej przyjechał naprawić komputer. Myslałam, że takie rzeczy tylko w filmach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: byłam w szoku jak to usłyszałam
Wysłane przez: KlaudiuszKlaudiusz (212.180.218.---)
Data: 09 maj 2018 - 09:27:29

Nie komputer naprawić, a akwarium wyczyścić. Na Bielawskiej. Znana sprawa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: byłam w szoku jak to usłyszałam
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (78.10.223.---)
Data: 09 maj 2018 - 09:33:31

własnie dla mnie nieznana. Może i akwarium, to juz nie ma znaczenia. A kiedy to było?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: byłam w szoku jak to usłyszałam
Wysłane przez: KlaudiuszKlaudiusz (212.180.218.---)
Data: 09 maj 2018 - 09:51:06

2016.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: byłam w szoku jak to usłyszałam
Wysłane przez: HammerHammer (185.45.217.---)
Data: 09 maj 2018 - 11:10:29

Wg oskarżonego była to prostytutka, która chciała go zmusić do seksu, a jak nie wyszło to miała się śmiać z jego męskości.

Także nie było to jakieś zupełnie przypadkowe zdarzenie że trafił się jakiś psychopatyczny usługodawca.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: byłam w szoku jak to usłyszałam
Wysłane przez: RUKATpRUKATp (46.77.161.---)
Data: 09 maj 2018 - 11:16:06

Na ten "szok" zrzućmy to niedociągnięcie ale na przyszłość prosił bym o jednoznaczne tytułowanie wątków aby nikt nie musiał zaglądać w nieinteresujące go tematy :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-09 11:18 przez RUKATp.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: byłam w szoku jak to usłyszałam
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (78.133.200.---)
Data: 09 maj 2018 - 12:25:44


Hammer
Wg oskarżonego była to prostytutka, która chciała go zmusić do seksu, a jak nie wyszło to miała się śmiać z jego męskości.

Także nie było to jakieś zupełnie przypadkowe zdarzenie że trafił się jakiś psychopatyczny usługodawca.

Jeżeli w ogóle to usługobiorca. Natomiast przy tej dramatycznej historii nie wchodziłbym w takie dywagacje. Do tego rozprawa w dużej części była utajniona więc nie wiem skąd te informacje? Wierzymy słowom oskarżonego i skazanego za morderstwo? Do tego nie wiem skąd te słowa niby pochodzą? Fakt, SE?
Facet dostał 25 lat, prokuratora wnioskowała o dożywocie. Został złapany dzięki szybkiej reakcji wydziału kryminalnego powiatowej policji oraz przekazaniu sprawy do wydziału zabójstw i terroru kryminalnego KSP co bardzo ułatwiło sprawę bo ten wydział dysponuje odpowiednimi kadrami, wiedzą i narzędziami. Monitoring na osiedlu bardzo pomógł w identyfikacji oraz w odtworzeniu wielu dni przed tym zdarzeniem. Dzielnicowy znał ofiarę i sytuację. Do tego splot wydarzeń, które miały miejsce po zbrodni a w które może lepiej nie wchodzić. Nadmienię, że winny zdążył wyjechać do Skandynawii.

Nie robiłbym sensacji z tego wydarzenia, bardzo tragicznego wydarzenia. Może się zdarzyć w każdym miejscu i wszędzie. Najważniejsze są wnioski, które można z niego wyciągnąć. Każdy wyciąga takie jakie chce ale skupiłbym się na tym, że ważny jest bardzo dobrej jakości monitoring z archiwizacją i czujna ochrona.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: byłam w szoku jak to usłyszałam
Wysłane przez: HammerHammer (46.215.187.---)
Data: 09 maj 2018 - 13:51:28

Każde medium o tym pisało. Oprócz SE i Fakt, np. Wyborcza- link

Ale z tej Skandynawii sam wrócił, więc tam nie uciekł. Generalnie geniuszem zbrodni nie był.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: byłam w szoku jak to usłyszałam
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (78.133.200.---)
Data: 09 maj 2018 - 14:11:19

Napisałem wyjechał a nie uciekł ;) media opisują to co mógł powiedzieć tylko sprawca. Dają wiarę mordercy? A może on tylko szuka uzasadnienia swojego niewytłumaczalnego czyn? To jest dla psychiatry sądowego a nie dla mediów i szarych ludzi.

Nie będę analizował zachowań sprawcy. Zrobił rzecz niewytłumaczalną i niewybaczalną a potem kolejne, które ciężko wytłumaczyć.
Jest to przypadek dla psychiatrii i biegłych sądowych, którzy mogą szukać motywów itp.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: byłam w szoku jak to usłyszałam
Wysłane przez: HammerHammer (37.47.58.---)
Data: 09 maj 2018 - 15:18:36

Przeczytaj uważnie artykuły, a zobaczysz, że to relacja prokuratora dot. jego zeznań.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: byłam w szoku jak to usłyszałam
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (78.10.223.---)
Data: 09 maj 2018 - 15:28:17

ale ja zatytułowałam jednoznacznie, a jak pan nie ma ochoty czytac, prosze tego nie robić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-09 15:30 przez Zelazna Lejdi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: byłam w szoku jak to usłyszałam
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (78.133.200.---)
Data: 09 maj 2018 - 15:30:43


Hammer
Przeczytaj uważnie artykuły, a zobaczysz, że to relacja prokuratora dot. jego zeznań.

Nie wiem czemu chcesz ciągnąć ten wątek. Mógł zeznać tak by nie dostać dożywocia i to jest akurat okoliczność, która mogła na to wpłynąć. Lepsze chyba 25 lat niż dożywocie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: byłam w szoku jak to usłyszałam
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 09 maj 2018 - 17:18:21


Zelazna Lejdi
ale ja zatytułowałam jednoznacznie, a jak pan nie ma ochoty czytac, prosze tego nie robić.

Lejdi, ale faktycznie, z tytułu totalnie nie wynika, o czym jest wątek prócz tego, że jego autor w szoku był ;)



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.