Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Park - jak jest utrzymywane jego bezpieczeństwo
Wysłane przez: m_wisniewskim_wisniewski (188.146.163.---)
Data: 05 cze 2018 - 21:43:32

Osoby korzystające z parku zdrojowego może zorientowały się, że przed mostkiem koło restauracji Beza tuż obok placu zabaw od jesieni była powiększająca się dziura w chodniku, a dokładniej uszkodzony właz studzienki telekomunikacyjnej.
Biegam w tej okolicy regularnie i zastanawiałem się jak potoczą się losy naprawy pwchiwej studzienki.

Przez pół roku nic się nie zadziało poza wtykanymi w dziurę gałeźmi lub kładzionymi małymi glazami - pewnie przez przechodniów.

Stąd trochę ponad 2 tyg temu napisałem maila z ostrzeżeniem na ogólny adres gminy oraz straży miejskiej.
Nie wiem czy dzięki temu, ale dziura została naprawiona tzn. jest nowa plyta od studzienki telekomunikacyjnej.

Cieszę się, że jest to naprawione, ale czemu zajęło to tyle czasu i jak w ogóle jest nadzorowane bezpieczeństwo w parku?

Ps na moje mailowe zgłoszenie nie dostałe żadnej odpowiedzi

Jeżeli ktoś widzi w innych częściach KJ niebezpieczne miejsca to niech nie czeka tylko działa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-05 21:44 przez m_wisniewski.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Park - jak jest utrzymywane jego bezpieczeństwo
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (87.205.252.---)
Data: 06 cze 2018 - 14:22:36

Trzeba się spieszyć z powiadomieniami :wybory,wybory,wybory! Dobry czas na wymuszenie szybkich działań UMiG Konstancin-Jeziorna i Burmistrza.spinning smiley sticking its tongue out

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Park - jak jest utrzymywane jego bezpieczeństwo
Wysłane przez: HammerHammer (79.184.76.---)
Data: 06 cze 2018 - 15:44:54

A co jeżeli wiedzą, a nie robią? Zjeżdżalnia na placu zabaw jest uszkodzona co najmniej od kwietnia. Czasem pojawiają się karteczki i czerwoną taśma, że uszkodzona. Ale naprawić nie ma komu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Park - jak jest utrzymywane jego bezpieczeństwo
Wysłane przez: m_wisniewskim_wisniewski (188.146.46.---)
Data: 06 cze 2018 - 19:02:12

Uszkodzenia zjeżdżalni nie widziałem, bo dzieci za duże.

Proponuję zrobienie zdjęcia i wysłanie go mailem wraz z pytaniem o termin naprawy w trybie dostępu do informacji publicznej.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.