Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Tablica ogłoszeń za 8108 zł
Wysłane przez: czaknoris (83.238.153.---)
Data: 09 cze 2018 - 13:26:58

"Tut. UMiG" niedawno rozstrzygnął przetarg na 11 tablic ogłoszeniowych, na wzór tych, które kilka miesięcy temu ustawiono w różnych miejscach w mieście.
Dlaczego teraz przetarg skoro o wiele więcej kupiono wcześniej zdaje się bez przetargu?

Na 11 tablic przewidzieli 90 tysięcy, wpłynęła jedna oferta na ponad 89, czyli wygląda, że ofertę złożył ten kto miał ją złożyć.
Za jedną tablicę ogłoszeniową wychodzi ponad 8 tysięcy złotych. Za jedną tablicę, w którą trudno dobrze wbić zszywki i itp.
Dopatrzyli się już głupoty jaką zrobili na obecnych tablicach które na dole części ogłoszeniowej będą gniły, w miejscu gdzie bezie zalegał śnieg i deszcz, bo to trudno było przewidzieć wcześniej...
Przynajmniej część z tych nowych tablic ma zastąpić już istniejące. A na zamiatanie ulic usłanych pyłami z zimowego palenia w piecach uzdrowiskowej gminy pewnie nie ma pieniędzy?

całość ogłoszenia: [bip.konstancinjeziorna.pl]
rozstrzygnięcie: [bip.konstancinjeziorna.pl]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-09 13:32 przez czaknoris.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tablica ogłoszeń za 8108 zł
Wysłane przez: KasandraKasandra (83.28.255.---)
Data: 10 cze 2018 - 12:59:48

Z ustawieniem tablic to był dobry pomysł ale...... Powstał problem jak te ogłoszenia przyczepiać. Ja początkowo przyklejałam taśmą ale to nie było najlepsze rozwiązanie bo odklejały się (taśma odczepiała się). Teraz mam trochę lepszy pomysł - przyklejam je na klej i trzyma. Problem jest dodatkowo w tym, że każdy wiesza swoje ogłoszenie tam gdzie mu pasuje, a wiec często na innych ogłoszeniach (aktualnych) zakrywając je. To jest fatalne. I nie ma na to siły. Pozostaje tylko od czasu do czasu sprawdzać czy "moje " ogłoszenie jest widoczne a jak nie to przyklejać swoje na innych ogłoszeniach. i tak w kółko. A tak być nie powinno.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.