Forum Konstancina
Witaj! » Zaloguj » Utwórz nowy profil » Szukaj
7.sierpnia w Bielawie
01 sie 2014 - 23:41:01
07.08.2014 (czwartek) w godz. 8.00–14.00

Gmina Konstancin
Bielawa
Ul. Bociania, Makowa, Wspólna, Ogrody Bielawy (osiedle), Okrzewska, Olszynki, Powsińska, Ścienna


St. tr.: 0959 Bielawa 2; 0009 Bielawa 1; 1609 Ogrody Bielawy Osiedle; 0010 Bielawa
11. sierpnia Kępa Oborska
08 sie 2014 - 16:02:07
11.08.2014 (poniedziałek) w godz. 9.00–13.00

Gmina Konstancin
Kępa Oborska
Od nr 17 do nr 23


St. tr. 0016 Kępa Oborska
21.08 - Os. Jeziorna Królewska; 22.08 - Kierszek, Klarysew
13 sie 2014 - 23:56:20
21.08.2014 (czwartek) w godz. 8.00–17.00

Konstancin – Jeziorna
Osiedle „Wspólnota Mieszkaniowa Jeziorna Królewska”
Budynki ul. Warszawska 21 B i D


St. tr. 1505 Optima



22.08.2014 (piątek) w godz. 8.00–17.00

Gmina Konstancin- Jeziorna, Piaseczno
Kierszek, Józefosław, Klarysew
Ul. Prawdziwka, Głowackiego, Działkowa, Victorii, Kameliowa, Olechowska, Enigmy, Grzybowa


St. tr. 0749 Kierszek Pod Lasem; 1755 Józefosław Działkowa Osiedle Wiktoria Planet 02-1854; 1597 Józefosław Działkowa; 1549 Kierszek Działkowa; 1133 Kierszek Przy Torach; 1134 Kierszek Głowackiego
1766 Klarysew Prawdziwka
Bieżące wyłączenia prądu od 25 do 29. sierpnia
22 sie 2014 - 22:37:52
25.08.201(poniedziałek) w godz. 8.00–17.00

Bielawa
Ul. Bociania, Makowa, Wspólna, Ogrody Bielawy (osiedle), Okrzewska, Olszynki, Powsińska, Ścienna, Bielawska, Lipowa


St. tr.: 1140 Bielawa Kolejowa; 271 Studio filmowe Interfilm; 142 Falbruk; 143 Prodbet; 34 B-Bis; 15 ZMPOW Bielawa; 219 Blikle; 0010 Bielawa Hydrofornia; 1609 Ogrody Bielawy Osiedle; 0959 Bielawa 2; 0009 Bielawa 1


26.08.2014 (wtorek) w godz. 8.00–17.00

Okrzeszyn, Kępa Oborska, Kępa Okrzewska, Obórki


St. tr.: 0014 Bielawa Kolonia; 0799 Okrzeszyn 1; 0800 Okrzeszyn 2; 23A0021 Kępa oborska 2; 0787 Kępa Okrzewska 2; 1595 Kępa Okrzewska 4: 0786 Kępa Okrzewska 1
0017 Kępa Okrzewska 3; 0015 Habdzinek Obórki


28.08.2014 (czwartek) w godz. 8.00–17.00

Okrzeszyn, Kępa Okrzewska,


St. tr.: 0787 Kępa Okrzewska 2; 1595 Kępa Okrzewska 4; 0786 Kępa Okrzewska 1; 0017 Kępa Okrzewska 3


29.08.2014 (piątek) w godz. 8.00–17.00

Chyliczki
Ul. Bażancia, Melanii.


St. tr.1354 Chyliczki Melanii
Bieżące wyłączenia prądu od 2 do 5. wrzesnia
30 sie 2014 - 00:39:03
02.09.2014 (wtorek)

Chylice w godz.8.00–17.00

ul. Kołobrzeska, Głowackiego, Dolna

St. tr. 1066 Chylice Kołobrzeska


Chylice w godz. 8.00–13.00

Ul. Jodłowa, Cedrowa, Deotymy, Ceglana, Makuszyńskiego, Ujejskiego

St. tr. 0064 Chylice Spokojna


03.09.2014 (środa) w godz. 8.00–13.00

Okrzeszyn, Kępa Oborska, Kępa Okrzewska, Obórki


St. tr. 0014 Bielawa Kolonia; 0799 Okrzeszyn 1; 0800 Okrzeszyn 2; 23A0021 Kępa oborska 2; 0787 Kępa Okrzewska 2; 1595 Kępa Okrzewska 4; 0786 Kępa Okrzewska 1; 0017 Kępa Okrzewska 3; 0015 Habdzinek Obórki


04.09.2014 (czwartek) - w godz. 9.00–14.00

Konstancin
Ul. Gorzowska, Bydgoska, Pilska, Szczecińska Puławskiego

St. tr. 0612 Skolimów PKP


05.09.2014 (piątek)


Bielawa w godz. 8.00 - 17.00

Ul. Bociania, Makowa, Wspólna, Ogrody Bielawy (osiedle), Okrzewska, Olszynki, Powsińska, Ścienna, Bielawska, Lipowa

St. tr. 1140 Bielawa Kolejowa; 271 Studio filmowe Interfilm; 142 Falbruk; 143 Prodbet; 34 B-Bis; 15 ZMPOW Bielawa; 219 Blikle; 0010 Bielawa Hydrofornia; 1609 Ogrody Bielawy Osiedle; 0959 Bielawa 2; 0009 Bielawa 1

Stare Wierzbno w godz. 9.00–13.00

Ul. Wierzbnowska 58i, 66g, 62h, 58g, 62f, 66e, 66f, 62e, 66d, 62d-a

St. tr. 1278 Stare Wierzbno Oś. Słoneczno
Chylice, Czarnów, Łyczyn, Słomczyn
09 wrz 2014 - 23:56:35
15.09.2014 (poniedziałek) od 8.00 do14.00

Chylice
Ul. Zubrzyckiego, Wschodnia, Pułaskiego, Śniadeckich, Ogrodowa, Wschodnia do Dworskiej, Przesmyckiego

St. tr. 0609 Chylice Piekarnia



17.09.2014 (środa) od 8.00 do14.00

Czarnów
Ul. Starego Dębu, Pawia, Koncertowa, Powstańców Warszawy

St. tr. 0598 Czarnów Kolonia



18.09.2014 (czwartek) od 08.00 do 18.00

Łyczyn, Słomczyn

St. tr.0086 Łyczyn; 0085 Słomczyn; 0084 Słomczyn 4 Kolonia; 0797 Słomczyn Szkoła; 0083 Słomczyn OSP
dużo remontów w różnych miejscach
20 wrz 2014 - 11:42:40
22.09.2014 (poniedziałek)

od 8.00 do15.00

Gmina Konstancin – Jeziorna
Ul. Toruńska, Ciechanowska, Kołobrzeska, Ostrołęcka

St. tr. 0357 Konstancin Ostrołęcka; 0611 Konstancin Północna


od 8.00 do 14.00

Kawęczyn, Kawęczynek

St. tr. 1521 Kawęczynek Prosta; 0079 Kawęczynek; 0967 Kawęczynek Kręgiel; 0862 Kawęczynek Angelard; 1834 Turowice 3; 1197 Słomczyn Kawęczynek



23.09.2014 (wtorek) od 8.00 do 14.00

Piaski od nr 1 do nr 16

St. tr. 0944 Piaski 1



24.09.2014 (środa) od 8.00 do 14.00

Chylice
Ul. Wiejska, Parkowa, Leśna, Hotel Pielęgniarek

St. tr. 0837 Chylice Hotel Pielęgniarek



25.09.2014 (czwartek) od 8.00 do 14.00

Obory
Ul. Literatów, działki

St. tr. 1510 Obory Działki
29.09. - Skolimów; 02.10. - Chylice
25 wrz 2014 - 17:07:16
29.09.2014 (poniedziałek) godz.8.00–14.00

Gmina Konstancin – Jeziorna
Ul. Kołobrzeska, Białostocka, Siedlecka, Łomżyńska

St. tr. 0702 Skolimów Kołobrzeska


02.10.2014 (czwartek) godz.8.00–14.00

Chylice
Ul. Deotymy, Kazimierzowska, Modrzewiowa, Słowackiego, Zielna, Słowicza, Moniuszki


St. tr. 0066 Chylice Deotymy
wyłączą 6. i 7. października - zobacz gdzie
02 pa 2014 - 10:10:08
06.10.2014 (poniedziałek) od godz. 8 do 17

Gmina Konstancin
Chyliczki
Ul. Melanii, Bażancia i przyległe
Chylice
Ul. Kołobrzeska, Głowackiego, Dolna
Konstancin
ul. Bielawska 49, 51, 53, 55A, ul. Rynkowa 5, 7, 9, 11, 12, 14 firma Arpat, ul. Rynkowa 1, 2, 4, 6, 6A, 8, 10, ul. Sosnowa 1, 2, 4, 5, 9, 11, 12, 17, 18, 19, 20, 21

St. tr.1354 Chyliczki Melanii; 1066 Chylice Kołobrzeska; 0957 Jeziorna Arpat



07.10.2014 (wtorek) od godz. 8.00 do 13.00

Gmina Konstancin
Konstancin
Ul. Pułaskiego do Kościuszki, Sowińskiego, Bema, Toczyńskiego, Pułaskiego w stronę Konstancina (obwód po lewej stronie) DOM ARTYSTY

St. tr. 1487 Skolimów Dom Artystów

żeby nie było na mnie - nazwy miejscowości podałam wg. newslettera PGE the finger smiley
wyłączą w Skolimowie i Chylicach
07 pa 2014 - 21:13:39
13.10.2014 (poniedziałek) od godz. 8 do 14

Ul. Kołobrzeska, Białostocka, Siedlecka, Łomżyńska

St. tr. 0702 Skolimów Kołobrzeska



14.10.2014 (wtorek) od godz. 8 do 14

Chylice
Ul. Dworska, Broniewskiego, Przyjacielska, Starorzecze, Nadrzeczna, Jasna, Grodzka

St. tr. 0589 Chylice Dworska



15.10.2014 (środa) od godz. 8 do 14

Chylice
Ul. Deotymy, Kazimierzowska, Modrzewiowa, Słowackiego, Zielna, Słowicza Moniuszki

St. tr. 0066 Chylice Deotymy
22.10. w Chylicach
15 pa 2014 - 23:08:44
22.10.2014 (środa) od godz. 8.00 do 14.00

Chylice
Ul. Kościuszki, Traugutta, Śląska, Bema, Sowińskiego, Pułaskiego, Górnośląska, Toczyńskiego.

St. tr. 0895 Chylice Kościuszki
27.10 - Stare Wierzbno
24 pa 2014 - 21:59:24
27.10.2014 (poniedziałek) od 8.00 do14.00

Stare Wierzbno
Osiedle Słoneczna

St. Tr. 1340 Stare Wierzbno Oś. Słoneczna 2; 1278 Stare Wierzbno Oś. Słoneczna
Re: Bieżące wyłączenia prądu
29 pa 2014 - 23:41:35
03.11.2014 (poniedziałek) od godz. 8.00 do 16.00

Kawęczyn 66, 66A, 68
Cieciszew 1, 1A, 2, 2A

St. Tr. 0077 Dębówka


04.11.2014 (wtorek) od godz. 8.30 do 15.00

Klarysew
Ul. Prawdziwka
Kierszek
Prawdziwka, Głowackiego

St. tr. 1134 Kierszek Głowackiego; 1766 Klarysew Prawdziwka



06.11.2014 (czwartek) od godz. 8.30 do 15.00

Konstancin
ul. Bielawska 49, 51, 53, 55A, ul. Rynkowa 5, 7, 9, 11, 12, 14 firma Arpat. tel: (22) 756 33 97
ul. Rynkowa 1, 2, 4, 6, 6A, 8, 10
ul. Sosnowa 1, 2, 4, 5, 9, 11, 12, 17, 18, 19, 20, 21
Mirków
Mirkowska 47, 54a, 56a, 58, 58a, 60, 60a
Jaworskiego 20, 21c, 22, 22a, 23, 24, 25, 26, 27
Firmy na terenie dawnej Papierni

St. tr. 1775 Mirków 1; 1776 Mirków 2
17.XI - Bielawa i Królewska Góra; 20.XI - Chyliczki
16 lis 2014 - 23:51:03
17.11.2014 (poniedziałek)

Bielawa od 8.00 do 14.00
ulica Lipowa, Powsińska

St. Tr. 1609 Bielawa Powsińska

Konstancin (od 9.00 do 12.00
Ul. Piasta, Batorego, Jagiellońska

St. Tr. 00-45 Konstancin Jagiellońska


20.11.2014 (czwartek) od 09.00 do 14.00

Gmina Konstancin
Chyliczki ul. Bażancia

St. tr. 1642 Chyliczki Polna
24.XI - Jeziorna; 26.XI - Ciszyca; 27.XI - Słomczyn
18 lis 2014 - 10:20:14
24.11.2014 (poniedziałek) od 8.00 do 14.00

Jeziorna
ul. Warszawska do nr 17 do nr 45, kierunek bocznica kolejowa, pawilon Warszawska 33, GS

St. tr. 0004 Jeziorna PKP


26.11.2014 (środa) od 9.00 do 15.00

Ciszyca od 7 do nr 12

St. tr.1046 Ciszyca 1


27.11.2014 (czwartek) od 9.00 do 15.00

Słomczyn nr 21, 31, 43

St. tr. 0084 Słomczyn Kolonia
Ciemno w Gassach
02 gru 2014 - 22:17:49
09.12.2014 (Wtorek) od godz. 08.00 do 17.00

Gassy

St. Tr. 0027 Gassy



12.12.2014 (Piątek) 08.00 do 17.00

Gassy
Od nr 3 do nr 23 (nieparzyste)

St. tr. 0027 Gassy
15.XII na Warszawskiej
10 gru 2014 - 23:16:54
15.12.2014 (poniedziałek) od 09.00 do 14.00

Jeziorna
Ul. Warszawska 39, 39a

St. Tr. 0004 Jeziorna PKP
22. XII - OSP bez prądu
16 gru 2014 - 12:19:14
22.12.2014 (Poniedziałek) od 8.00 do 16.00

Gassy nr 13e (straż pożarna)

St. tr. 0027 Gassy
8.stycznia w Bielawie
29 gru 2014 - 23:32:04
08.01.2015 (czwartek) od 08.00 do 14.00

Bielawa
Ul. Powsińska od Bielawskiej do Ściennej, Lipowa od nr 1 do 5a

St. tr.1140 Bielawa Kolejowa
15.stycznia Słomczyn i Cieciszew
05 sty 2015 - 17:48:28
15.01.2015 (czwartek) od 08.00 do 14.00.

Słomczyn, Cieciszew
Ul. Wiślana, Jabłoniowa, Wilanowska, Wiosenna

St. tr. 0083 Słomczyn
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Dostępni użytkownicy
Goście: 23
Najwięcej gości: 1644 04 wrz 2017