Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Muzyka Rockowa Konstancin
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.knc.pl)
Data: 25 lis 2011 - 23:04:07


mania
A w którejś wsi nadwislańskiej - jako imprezę plenerową.

W maju w Gassach (10-13 maja) pierwszy oficjalny Flis Festiwal (tegoroczny był zerowy) z udziałem gminy. Program naukowy, dydaktyczny, artystyczny, sportowy - niesamowity, organizacja - wzorowa. Po wczorajszej Komisji BOKiS mam wrażenie, że ten festiwal rozsławi naszą gminę i Konstancin na całą Polskę, może na cały świat. Łużyc, jego egzotyka, odrębność, barwnośc, wielokulturowość - mogą stać się naszym ogromnym atutem turystycznym i promocyjnym. Szczegóły programu - po specjalnym posiedzenie Komisji BOKiS na temat majowego Flis Festiwalu i współpracy gminy oraz KDK z organizatorami tego wydarzenia, a także możliwości pozyskania funduszy unijnych - 28 listopada godz. 13.00

A rockowy festiwal czy koncert ROCK ON THE VISTULA (ŁUZYC ROCK ENCOUNTERS) także tam może zaistnieć smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Muzyka Rockowa Konstancin
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 25 lis 2011 - 23:20:47

Ależ w tym właśnie problem, że tu nie ma i nie będzie promocji

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Muzyka Rockowa Konstancin
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.knc.pl)
Data: 25 lis 2011 - 23:25:08

BĘDZIE !!! Z takimi ludźmi, jak pan Andrzej Stański i jego syn - promocja oddolna, z inicjatywy społecznej, wspierana przez Radę Miejską.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Muzyka Rockowa Konstancin
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 25 lis 2011 - 23:30:06

Jest więc nadzieja, że skoro ciało stanowiące zadecyduje, ciało wykonawcze musi. Może więc coś da się przepchnąćsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Muzyka Rockowa Konstancin
Wysłane przez: pionek AGORYpionek AGORY (---.adsl.inetia.pl)
Data: 26 lis 2011 - 12:31:13

kiedyś organizator Masy Krytycznej, mieszkaniec Habdzina, zorganizował koncert rockowego zespołu nad jeziorem habdzińskim. Bylo to góra kilka lat temu! Więc wszystko jest możliwe, potrzebna jest tylko oddolna inicjatywa bo urząd czy raczej KDK sam na to pewnie nie wpadnie...
W sierpniu byłem w Rumunii i tam w jednym mieście co tydzień odbywały się festiwale na które zjeżdżała masa ludzi tak z kraju jak i z zagranicy. Ja trafiłem akurat na dwa, muzyki folkowej i w kolejnym tygodniu muzyki rockowej. Jedno nie przeszkadza drugiemu, trzeba mieć tylko pomysł gdzie takie koncerty organizować.
Zresztą żeby się przekonać jak wielką promocją są takie festiwale nie trzeba daleko szukać - pobliskie Piaseczno i ichni Open Hardcore Fest! Zjeżdżają tam fani z całej Polski jak również spoza! A atmosfera niesamowita! i nie myślcie sobie że skoro hardcore to zaraz śmieciowisko puszek po piwie... stosunkowo przyzwoita subkultura mimo że w nazwie festiwalu jest 'hard'. I można sobie na tym festiwalu zdrowej ekologicznej żywności skosztować smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Muzyka Rockowa Konstancin
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 27 lis 2011 - 19:47:29


Cogito
Ależ w tym właśnie problem, że tu nie ma i nie będzie promocji

Niby czemu? My chętnie informujemy o takich inicjatywach, więc z naszej strony Festiwal ma zapewnioną promocję, podobnie, jak jego zerowa odsłona.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Muzyka Rockowa Konstancin
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.147.228.42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 30 lis 2011 - 16:59:59

Ekipo zespołowa. Proszę Was abyście skontaktowali się z Sabiną Ziemską - 607940211 - Ona zajmuje się organizacją sceny. Powiedzcie, że ja Was nasłałem, a ja swoją drogą jej zaraz dam znać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Muzyka Rockowa Konstancin
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.ip.netia.com.pl)
Data: 19 kwi 2012 - 12:15:30

Cieszę się, że ruszyła inicjatywa Muzyczny Konstancin dotycząca zorganizowania koncertu zespołów rockowych w naszym mieście. Dla zaiteresowanych nasz zespół Teraz i Tu został dołączony do listy kwalifikacyjnej. Można nas posłuchać i obejrzeć na stronie Muzycznego Konstancina oraz głosować na nas na facebooku abyśmy mogli wystąpić w koncercie finałowym. Zapraszam i dziękuję za wsparcie w imieniu swoim i chłopaków. People get ready !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.