MieszkaÅ„cy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkaÅ„ców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wÄ…tku: <---->
Akcja: ForaWÄ…tkiNowy wÄ…tekSzukajZalogujPodglÄ…d do wydruku
Strony: <--|<-...4567891011121314...->|-->
Bieżąca strona: 9 z 25
Re: Asfalciarnia - Fal-Bruk - starosta DÄ…bek
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (95.49.243.---)
Data: 15 wrz 2014 - 20:40:43

Dziś smród na Porąbce, Bielawskiej, ale też i w szkole na Bielawskiej (część podstawówki) ok 9-10 (i krótko to nie trwało z tego co wiem - na korytarzu utrzymuje się dłużej niz na zewnątrz). Po południu odbierając dzieci można znów było poczuć smrodzik.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-15 20:41 przez AK.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Asfalciarnia - Fal-Bruk - starosta DÄ…bek
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (87.205.254.---)
Data: 15 wrz 2014 - 21:04:29

Ale fajerwerki na Bielawskiej w piątek wielka pompa ,pan Burmistrz Jańczuk postarał się a jakże by inaczej - " panem et circenses "

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Asfalciarnia - Fal-Bruk - starosta DÄ…bek
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (95.41.117.---)
Data: 15 wrz 2014 - 21:14:19

Smród w Jeziornej na sporym obszarze był aż do późnego popołudnia. Natomiast w okolicach nowego Skweru Sportowego mieszał się dodatkowo ze smrodem szamba unoszącym się dziś w okolicach przepompowni na Porąbce. Dodatkowo smród z samochodów z mieszanką sunących gęsto jeden za drugim oraz smród i hałas z ciężkiego tranzytu, który w godzinach "zakazu ruchu" wyraźnie przeniósł się na Mirkowską. Podziwiam młodzież ze szkoły przy Bielawskiej, że w czymś takim mogła ćwiczyć na nowym placu sportowym (widziałem grupy młodzieży szkolnej w strojach sportowych). Atmosfera w okolicach ronda Mirkowska / Bielawska była taka, jak na autostradowych skrzyżowaniach w przemysłowej dzielnicy wielkiego miasta.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Asfalciarnia - Fal-Bruk - starosta DÄ…bek
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (213.158.197.---)
Data: 16 wrz 2014 - 12:45:30

ja wczoraj pedałowałem ok. 20 obok skweru i przez rondo i dalej w stronę Bielawy...i przyznam szczerze, że tak to mnie jeszcze nigdy nie zatkało sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Asfalciarnia - Fal-Bruk - starosta DÄ…bek
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (213.158.197.---)
Data: 16 wrz 2014 - 18:13:04



A ja nie podziwiam rodziców tej mlodzieży ! Dlaczego im tak bardzo jest obojętne zdrowie ich latorośli ? Dlaczego jeszcze nie zjednoczyli sie we wspólnym działaniu przeciw asfalciarni ?
bo może ufają oni w zapewnienia tych, którzy twierdzą, że wszystko jest w porządku?
może temat 'masek' to temat na jakiś 'happening', który pokaże, że są jeszcze ludzie, których zapewnienia władzy o braku szkodliwości nie do końca przekonują?
jakoś nie wiem czemu Włodarze tego smrodu (i nie chodzi tu tylko odór, dla którego brak jest ponoć norm....) tykać nie chcą....
i jakoś tak dziwnie mi się wydaje, że bez parcia społecznego (a temat 'zagrożenia dzieci' winien być troską wielu...) nikt tego g...a nie ruszy...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Asfalciarnia - Fal-Bruk - starosta DÄ…bek
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (178.42.159.---)
Data: 26 wrz 2014 - 17:20:31

15.10 - aromacik na Mirkowie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Asfalciarnia - Fal-Bruk - starosta DÄ…bek
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (83.31.214.---)
Data: 01 pa¼ 2014 - 19:42:58

przywożąc dziecko do szkoły, na korytarzu rano wyczuć można było oddech..............................pary wodnej grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Asfalciarnia - Fal-Bruk - starosta DÄ…bek
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (46.169.67.---)
Data: 01 pa¼ 2014 - 21:00:50

Szkoda, że Pan nie zagląda teraz na Orlika. Tam można było dziś "wyczuć" potężny oddech pewnej starszej pani na K. Ale słowo "wyczuć" jest tu ogromnym eufemizmem. Nic, wiatr od wschodu jeszcze przez 3 dni, potem kolej na Mirków.

Proszę się pocieszyć, że Burmistrz i Rada też już zaczynają wyczuwać ten oddech. Coraz więcej osób go przynosi na sesje Rady, a argumenty są coraz trudniejsze do zbicia. Szczegóły później.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Asfalciarnia - Fal-Bruk - starosta DÄ…bek
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (213.158.222.---)
Data: 01 pa¼ 2014 - 22:03:04

Temat przed wyborami...mało wygodny....zwłaszcza jeśli sie obiecało zrobic mityczne COŚ a nie zrobiło się przyslowiowego CZEGOKOLWIEK...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Asfalciarnia - Fal-Bruk - starosta DÄ…bek
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (37.128.88.---)
Data: 17 pa¼ 2014 - 09:19:37

Jaka analogia do naszej sytuacji gdzie wszyscy zapomnieli i nie widzÄ… problemu!

"Robili z nas wariatów, bo nam śmierdziało. Teraz przyznali nam rację"

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania zapowiedziało, że zmodernizuje kompostownię na Radiowie. Wszystko po to, by okolicznym mieszkańcom mniej śmierdziało. Z mieszkańcami spotka się też Hanna Gronkiewicz-Waltz. Prezydent miasta zdecydowała się na taki krok dopiero przed wyborami.

- Coraz trudniej jest nam żyć, my dusimy się od tego smrodu. Nasze dzieci ciągle wymiotują, narzekają na bóle brzucha. Wielu osobom łzawią oczy i męczy ich kaszel – mówi Bogdan Bajak ze stowarzyszenia Czyste Radiowo.

[...]"

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,robili-z-nas-wariatow-bo-nam-smierdzialo-teraz-przyznali-nam-racje,146288.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Asfalciarnia - Fal-Bruk - starosta DÄ…bek
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (83.28.132.---)
Data: 17 pa¼ 2014 - 17:58:09

Rano smrodek na PorÄ…bce, ok 17 na Mirkowie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Asfalciarnia - Fal-Bruk - starosta DÄ…bek
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (78.8.84.---)
Data: 17 pa¼ 2014 - 20:11:41

Rano ten smrodek godz 6.45 wczoraj i dziś był też na Grapie , no ale pewnie pan Burmistrz Jańczuk zamieszkały w centrum Grapy w tych godzinach smacznie jeszcze śpi i nic nie czuje bo do garażu przy łąkach po samochód idzie kiedy smrodku nie ma . A może tylko udaje ze śpi ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Asfalciarnia - Fal-Bruk - starosta DÄ…bek
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (178.42.86.---)
Data: 22 pa¼ 2014 - 17:15:33

Smród na Mirkowskiej na wysokości RKS-u ok. 9, potem ok 13/14 oraz o 16 (dziękuję za wszystkim za info). A w pobliżu szkoły, plac sportowy, Orlik, że o osiedlach nie wspomnę grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Asfalciarnia - Fal-Bruk - starosta DÄ…bek
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (31.61.131.---)
Data: 22 pa¼ 2014 - 18:00:47

Nic dziwnego, to fal-bruk robi remont odcinka ul. Bielawskiej po torach do papierni.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Asfalciarnia - Fal-Bruk - starosta DÄ…bek
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (78.8.84.---)
Data: 22 pa¼ 2014 - 19:10:13


Mixiorek
Nic dziwnego, to fal-bruk robi remont odcinka ul. Bielawskiej po torach do papierni.
A czyja to jest inwestycja ,powiatu czy gminy ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Asfalciarnia - Fal-Bruk - starosta DÄ…bek
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (46.186.38.---)
Data: 22 pa¼ 2014 - 19:17:04


babet
A czyja to jest inwestycja ,powiatu czy gminy ?

Bielawska to w 100% ulica gminna, którą zarządza od A do Z Burmistrz i jego podwładni.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Asfalciarnia - Fal-Bruk - starosta DÄ…bek
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (78.8.84.---)
Data: 22 pa¼ 2014 - 19:38:30


Mixiorek

babet
A czyja to jest inwestycja ,powiatu czy gminy ?

Bielawska to w 100% ulica gminna, którą zarządza od A do Z Burmistrz i jego podwładni.
Czy Falbruk jako firma która nie powinna działać na terenie Konstancina-Jeziorny -jedynego uzdrowiska na Mazowszu /podobno zatruwająca środowisko/ , dostaje zlecenie od władz Konstancina-Jeziorny confused smiley Czy Burmistrz jest gotów nam to przed wyborami wytłumaczyć ?angry smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Asfalciarnia - Fal-Bruk - starosta DÄ…bek
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (46.186.38.---)
Data: 22 pa¼ 2014 - 19:48:35


babet
Czy Falbruk jako firma która nie powinna działać na terenie Konstancina-Jeziorny -jedynego uzdrowiska na Mazowszu /podobno zatruwająca środowisko/ , dostaje zlecenie od władz Konstancina-Jeziorny confused smiley Czy Burmistrz jest gotów nam to przed wyborami wytłumaczyć ?angry smiley

Ja bym najpierw zapytał w jakim trybie dostali to zamówienie? Na pewno nie w trybie przetargu. Z którego ich wykluczyć nie można bo nazywają się fal-bruk.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-22 19:56 przez Mixiorek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Asfalciarnia - Fal-Bruk - starosta DÄ…bek
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (213.158.222.---)
Data: 22 pa¼ 2014 - 22:16:00

A czy nie należałoby nieco rozdzielić roli tej firmy jako truciciela a jako wykonawcy remontów dróg?
Jeśli z reguły jedynym kryterium jest cena to mnie nie dziwi, że im łatwiej...
Jednak ja kojarzę jeden taki megasprawny i chyba megaporzadny remont kawałka Bielawskiej (od Mirkowskiej do Lipowej), który pokazuje, że ten wykonawca to nie jest najgorsze co nas spotkać może...
Choć bardzo jestem ciekaw, czy potrafili by tak samo, gdyby ich asfalciarnię ktoś wreszcie stąd wyrzucił! Ciekawy jestem, czy ktokolwiek w ogóle ten temat przed wyborami podejmie....zarówno na poziomie gminnym jak i powiatowym..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Asfalciarnia - Fal-Bruk - starosta DÄ…bek
Wysłane przez: daramisdaramis (83.28.218.---)
Data: 23 pa¼ 2014 - 01:58:01


Artek_Bartek
A czy nie należałoby nieco rozdzielić roli tej firmy jako truciciela a jako wykonawcy remontów dróg?
Jeśli z reguły jedynym kryterium jest cena to mnie nie dziwi, że im łatwiej...
Jednak ja kojarzę jeden taki megasprawny i chyba megaporzadny remont kawałka Bielawskiej (od Mirkowskiej do Lipowej), który pokazuje, że ten wykonawca to nie jest najgorsze co nas spotkać może...
Choć bardzo jestem ciekaw, czy potrafili by tak samo, gdyby ich asfalciarnię ktoś wreszcie stąd wyrzucił! Ciekawy jestem, czy ktokolwiek w ogóle ten temat przed wyborami podejmie....zarówno na poziomie gminnym jak i powiatowym..

Przypominam jeszcze jeden super wykonany remont - nakładka na Mirkowskiej od mostu do mostu ( pomijam trwałość rozwiązania jako nie związaną z wykonawcą). Chyba nikt wtedy nie obstawiał( ja niegrinning smiley ), że uda im się to zrobić w dwie doby i to przyzwoicie.

Zupełnie czym innym jest jakość i cena wykonywanych robót, a czym innym działalność perfumerii.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...4567891011121314...->|-->
Bieżąca strona: 9 z 25


Akcja: ForaWÄ…tkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.