Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
10 lat konstancin.com
Wysłane przez: jacekkkjacekkk (---.147.15.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 26 sty 2012 - 14:23:30

Jak ten czas leci 10 lat mija. Może Pan Bartek przypomni nam, jaki był pierwszy wpis na forum. Ja bardzo sobie cenię ten portal, zaglądam tu codziennie . Pozdrawiam serdecznie i tak trzymać

100 lat !!!!!!!!!!!!!!

A może jakieś wspólne spotkanie użytkowników i tort

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10 lat konstancin.com
Wysłane przez: olaola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 26 sty 2012 - 14:34:07

spotkanie + tort ?! mniam ! koniecznie !!

jako element napływowy mam wobec konstancin.com dług wdzięczności - nie poznałabym tyyyylu świetnych ludzi !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10 lat konstancin.com
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 26 sty 2012 - 14:50:14

Pierwszego - pierwszego, to nie ma, bo nie zachowały się wpisy z tak dawnego okresu (najstarze chyba sprzed 7 lat - musiałbym sprawdzić). Zresztą mnie wtedy nie było, ja się pojaiwłem ok. 2003 roku dopiero.

A sam ośrodek jest sporo starszy, zaczął działać z pomysł p. Hertla pod adresem ukj.pl bodajże w 1999 roku. Świętujemy więc w tym tak naprawdę nazwę ;)



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10 lat konstancin.com
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.centertel.pl)
Data: 26 sty 2012 - 15:13:49

Gratulacje. A może nagroda dla najbardziej aktywnego forumowicza za 10 lecie pracy twórczej grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10 lat konstancin.com
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 26 sty 2012 - 15:33:45

Ale jak to policzyć? Ranking ilości wypowiedzi? Efektywność? Spektakularność?

smiling smiley



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10 lat konstancin.com
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.centertel.pl)
Data: 26 sty 2012 - 15:53:23

Ilu forumowiczów w pierwszych 3 miesiącach stale wypowiadało się na forum?
Ile osób pisze na forum do dnia dzisiejszego? Ilu radnych stale odwiedza forum? Po 10 latach ciężko policzyć eye rolling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-26 15:53 przez Akizuka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10 lat konstancin.com
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 26 sty 2012 - 16:02:58

Niemożliwe policzyć, bo pierwsze chyba dwa czy trzy lata forum funkcjonowało bez rejestracji. Ja jestem drugim zarejestrowanym użytkownikiem (pierwszym jest konto admin), więc nie da się określić, kto był przedtem - z tamtego okresu mało zostało ludzi na forum. Generalnie przychodzą takimi falami i podobnie falami odchodzą - mam wrażenie, że co 4 lata następuje "wymiana" dużej ilości osób obecnych, chociaż sporo osób zostaje.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10 lat konstancin.com
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 26 sty 2012 - 16:49:27

Ja zaczęłam chyba(????) w 2004. Hasał wtedy Dziad Borowy, Gajowy, Aga. Było więcej rozrywkowo, mniej merytorycznie, a polityką ponadlokalną nikt się nie zajmował. Było wesoło, bo jak dzisiaj w kółko się czyta o Smoleńsku i żale że wszystko jest źle, a będzie jeszcze gorzej, to robi sie niedobrze.

Tort mogę zrobić, ale dla optymistów, nie zmendziałych starców - tu nie chodzi o wiek, ale o model życia. Niektórzy się rodzą starymi i zgorzkniałymi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10 lat konstancin.com
Wysłane przez: olaola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 26 sty 2012 - 18:42:35


mania
Tort mogę zrobić

bezowy ??? mmmniaammm smiling bouncing smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10 lat konstancin.com
Wysłane przez: KlaudiuszKlaudiusz (194.181.92.---)
Data: 27 sty 2012 - 10:15:07

Nie bezowy! Czekoladowy.... cały....... poświęcę się i przywlokę by skosztować... ;)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10 lat konstancin.com
Wysłane przez: olaola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 27 sty 2012 - 10:46:03

no przecież bezowy może być z czekoladowym kremem ... Jeszcze tylko szampan i jakieś miejsce, które by pomieściło forumowe tłumy ...eye rolling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10 lat konstancin.com
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 27 sty 2012 - 21:34:19


mania
Ja zaczęłam chyba(????) w 2004. Hasał wtedy Dziad Borowy, Gajowy, Aga. Było więcej rozrywkowo, mniej merytorycznie, a polityką ponadlokalną nikt się nie zajmował. Było wesoło, bo jak dzisiaj w kółko się czyta o Smoleńsku i żale że wszystko jest źle, a będzie jeszcze gorzej, to robi sie niedobrze.

Tort mogę zrobić, ale dla optymistów, nie zmendziałych starców - tu nie chodzi o wiek, ale o model życia. Niektórzy się rodzą starymi i zgorzkniałymi

Ja swoją porcję oddam jakiemuś zmendziałemu emerytowi. Jak się Szanowną Panią czyta, to nie robi się niedobrze. Po prostu chce się rzygać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10 lat konstancin.com
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.knc.pl)
Data: 27 sty 2012 - 22:00:08


mania 2012
Tort mogę zrobić, ale dla optymistów, nie zmendziałych starców - tu nie chodzi o wiek, ale o model życia. Niektórzy się rodzą starymi i zgorzkniałymi


mania 2004
Re: Ciekawe co burmistrz nam naobiecuje
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 30.04.2004 - 10:29:36

"Konstancin to miasto starców którzy nie pamiętają kiedy byli młodzi i sami obchodzili imieniny.............."

- może nawet nie wiedzą że żyją, a młodych najchętniej by powystrzelali albo wywieźli do lasu i poprzywiązywali do drzew drutem tak jak się robi z niechcianymi psami, niech tam wyją do księżyca...

Jak widać, Mania poglądów nie zmieniła ;)smiling smiley

Na starym forum wśród użytkowników-weteranów znajdziemy Żelazną Lejdi, Renfri i Agę Jawo (2004), niedługo potem - Lekiego. Pisało też kilku radnych. Później zostali zakrzyczani, że ślepo wierzą Skowrońskiemu - przestali pisać. Ciekawe, czy teraz zakrzyczani zostaną ci, co nie wierzą ślepo Jańczukowi. ;)

A tak w ogóle, to bez tego forum, niezależnie od politycznych połajanek, nie byłoby dobrego żródła informacji o tym, co się w tej gminie dzieje i drzewiej działo. Życzę zatem jego współtwórcom i moderatorom many happy returns of the day. smiling smiley , także i wtedy, kiedy zamilkną już ci, co dziś tu zawzięcie dyskutują, odejdą w zapomnienie kolejne pokolenia radnych i bezradnych, a pojawi się nowe pokolenie. Jak powiadał Heraklit (IP zapamiętane w logach) nie wchodzi się dwa razy do tego samego forum.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10 lat konstancin.com
Wysłane przez: kubbbakubbba (---.146.237.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 27 sty 2012 - 22:52:59

Dla mnie forum to realne źródło informacji, a co dla mnie nieważne odsiewam, 100 lat, naprawdę dobra robota!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10 lat konstancin.com
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 27 sty 2012 - 23:22:26

Nie zmieniłam i nie zmienię, choć czasem mnie bolą stare gnaty - robię dobrą minę do złej gry. Wkurzają mnie osoby, które miały mi za złe, że zaraz po wyjściu ze szpitala, jeszcze w gipsie mówiłam, że mnie nie boli - "jak to nie boli, kłamiesz!". Przyznam, że trochę mi dokuczało, ale co by mi pomogło narzekanie, jęczenie, użalanie się. Cieszę się że zyję w miarę sprawnie, że nauczyłam się obsługiwać komputer, że (chyba) nie mam Alzheimera, że mieszkam w Kcinie, w którym zostało jeszce trochę dzikiej przyrody, że spadł śnieg i ładnie "posprzątał", że na forum mam sporo znajomych - społecznościowych portali nie cierpię.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10 lat konstancin.com
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 27 sty 2012 - 23:30:22

pana/ panią Gacy na tort nie zapraszałam, więc nie wiem po co czyta/pisze - bez zrozumienia, niech pisze na blogu

nie chodziło mi o emerytów czy inne osoby mające ileś dziesiąt lat, ale o tych co nie potrafią się cieszyć życiem (póki ich nie opuściło). Wszak - jak śpiewał Starszy Pan: "wesołe jest życie staruszka"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10 lat konstancin.com
Wysłane przez: olaola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 28 sty 2012 - 08:18:16


gacy
(...) Po prostu chce się rzygać.

oj, Gacy, widać, że ważysz słowa, w ciągu 4 lat - 9 postów, a ten jubileuszowy - 10. - post taki ... gastryczny ;)

... a co do kwestii "wiek a model uczestnictwa w forum": Maniu, nigdy nie dawałam Ci więcej niż 39 smoking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10 lat konstancin.com
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 28 sty 2012 - 12:42:17


Maniu, nigdy nie dawałam Ci więcej niż 39

- to pewnie dlatego, że na stare lata człowiek dziecinnieje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10 lat konstancin.com
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 28 sty 2012 - 20:09:09

100 lat dla dojrzałych i młodych forumowiczów! a bez moderatorów by nie było ..... no tak wytwornie i grzecznie! :*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 10 lat konstancin.com
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 28 sty 2012 - 20:23:58

OSP Skolimów pzrypomniał jedno z dokonań naszego ośrodka, płytkę. Płytka była rozdawana w Parku, przed St. Papiernią - zachwalała uroki Kcina. Myślę że byłoby dobrze, gdyby taki przewodnik wydać na 10. lecie, ale to zależy od Bartka i właściciela kcin.com - czy będą mieli czas. Ja nie umiem.


--------------------------------------------------------------------------------

Ma być tort, czy lody? Myślę że imprezkę odłożymy do wiosny, bo przyjemniej będzie na zielonej łące zamiast w jakiejś dusznej sali.

kilka prezentacji, które były na płytce - też przysłanych przez OSP:






Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.