Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Stomatolog - nowy gabinet na Bielawskiej
Wysłane przez: KasandraKasandra (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lut 2012 - 11:12:44

Niedawno został otwarty nowy gabinet stomatologiczny na ul. Bielawskiej (przy szkole muzycznej). Jest atrakcyjny jeśli chodzi o godziny przyjmowania pacjentów (do 21ej) oraz dlatego, że jest czynny również w soboty i też do 21ej. Czy ktoś może korzystał z usług tego gabinetu i może wyrazic swoje zdanie na temat cen i dobrego leczenia zębów? Byłabym wdzięczna, bo zamierzam skorzystac - pasuje mi sobota. Napiszcie jeśli coś wiecie. Dzieki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Stomatolog - nowy gabinet na Bielawskiej
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.knc.pl)
Data: 06 lut 2012 - 19:00:14

Ja zacząłem korzystać.
Tzn byłem raz, by sprawdzić jak jest i postanowiłem "zostać".
Jest w porządku. Pani Stomatolog miła, ale na szczęście bez "ciumciania", konkretnie robi co trzeba, w trakcie zabiegu nad głową jest telewizor z programem (niestety niewiele widać, bo zasłania lampa, ale można posłuchać), jest kamera i można sobie zobaczyć, co pani doktor zrobiła z naszymi zębami.
No i zdaje się, że nie jest drogo... W każdym razie w innym miejscowym zakładzie wydaje mi się, że płaciłem więcej - ale to nie musi być koniecznie prawda, bo skala problemu mogła być inna.
W każdym razie spokojnie mogę polecić ten gabinet.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Stomatolog - nowy gabinet na Bielawskiej
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (193.201.167.---)
Data: 10 lut 2012 - 15:30:06

Byłem tam już dwa razy w przyszłym tygodniu idę tam trzeci raz (to co miałem robione to: przegląd - gratis, plomba ze znieczuleniem - 100 zł , czyszczenie z lakierowaniem wszytkach zębów - 190 zł). Z tego co wiem to ceny w porównaniu do Warszawy konkurencyjne (zdaje się że do końca marca jest promocja cenowa). Z tego co się dowiedziałem od Pani stomatolog wcześniej przyjmowała gdzieś indziej i w związku z przeprowadzką teraz pracuje w naszym rejonie. Interes dopiero się rozkręca ale widać duże doświadczenie Pani stomatolog - poza tym oraz ceną dla mnie ważne są elastyczne godziny pracy ? ja osobiście polecam.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.